www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-09-26 Cola - Lary33
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2006-09-26, 16:46   2006-09-26 Cola - Lary33

1. Cola Inca
2. Lary33 Victoria

mapa small, snaky conty

Gra super, rozwinalem sie naprawede przyzwoicie , mialem przewage nad cola ale nie potrafilem ja wykorzysta.c i popelnilem ogromny blad. Cola przeszedl na Uniwersal... a ja nie bo wykombinowalem ze dojade do wyzszych techow militarnych i go rozjade..., nie dojechalem.. w7yonczyl mnie iloscia. Była tez fajna sprawa bo majac przewage nad Col,a, wykombinowal sobie ze pojde do astro i narobil carawel jak głupi a tou niespodzianka. Ja najpierw poszedłem do Chemii obawiajac sie desntu Coli :) a potm dopiero astro :) . Cola troche sie zmieszal bo jego plan runal ale ja nie potrafile go wykorzystac. Za długo zbieralem sie z atakiem i cola zdarzy dojsc do astro i chemii i wykonczyl moje galleony niedaleko wlasnej ziemii. Ogolnie biorac gra super. Dawno sie tak fajnie i nie gralo i to po mimo glupiej porazki. Smiem sadzic ze gdybuym przeszedl na uniwersal to gra mogla potoczyc sie inaczej gdyz jednak moja gospodarka byla na wyzszym poziomie :) tak mi sie wydaje :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-09-26, 17:30   Re: 2006-09-26 Cola - Lary33

Lary33 wrote:
moja gospodarka byla na wyzszym poziomie :) tak mi sie wydaje :)

słowo klucz : wydaje ;)

a tak serio to bylismy mocno równo na tym etapie (miałem strate 3 techów : wegla, strzelectwa i liberalismu, ale Lary musiałes miec jakies straty w techach?? Alfabet, Literaturka, Muzyka, tradycje Wojskowe i pewnie jakis jeszcze inny po drodze?? Może ekonomia?? korporacja??) wiem ze moje techy to nie były strategiczne wojskowe (prócz extra koników) ale gospodarkę (dzięki wielkim) miałem rozhulaną aż miło :)
w samej dtolicy mialem okolo 400 nauki bez oxfordu i wall street jeszcze :)

no i ta produkcja :)

THX za grę było świetnie!
muszę coś zakombinować bo idąc do koni mam olbrzymia przewage w woju, ale trzeba najpierw do nich dojśc a zawsze wcześniej jest desant :(

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2006-09-26, 17:37   

Mowiłem ci ze tak jest. Na konie mozna sobie pozwolic majac przewage technologiczna jak jest rowno to gosc pryplynie. chyba ze masz duzo woja aby sie obronic ale wtedy nie masz morza i przeciwnik skutecznie hamuje ci rozwój
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-09-26, 17:42   

tyle, że jak zadbam o morze i potem dojdę do koni to przeciwnik idzie w inne techy i jak mam juz konie to przestają być pozyteczne
tak źle i tak niedobrze :zdegustowany: cos musze pomyślec

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum