Civilization4 Colonization
Reply to topic

: Civilization4 Colonization
Niewiem gdzie temat zacząc więc się tu wbijam.
Zbieramy chętnych do PBEMu na dodatku Colonization do CIV4.Narazie poza mną są chetne 2osoby(z COPa).Scenariusz jest dość specyficzny i wymaga przedyskutowania przed rozpoczęciem gry i ustalenia jakiś zasad.Najważniejsza kwestia-czy gramy na czas i olewamy walke z kompem,czy gramy tak jak to jest pomyslane,czyli z opcja niepodległościową i walką z ai.
Scenariusz raczej na jeden raz,ale mysle że na tyle ciekawy że warto zaryzykować,tak więc zapraszam chętnych,ustalenia będziem czynić na bieżąco.Docelowo zagralibysmy w 8osób(tyle jest przywódców),ale jak nie będzie chętnych to i kameralnie we 4mysle damy rade:)

Last edited by dzia on 2010-11-29, 17:30; edited 1 time in total
:smt032
:
oj, colonization chyba nie miala wielu fanow na KAC'u...

"W świecie wariatów, to normalny jest świrem."
:
hehe,na COPie jeszcze mniej
Jak mówie to jest jednorazowa przygoda dla tych co im się civ4 znudziła a civ5 nie spełniła oczekiwań i by sobie pograli ale nie wiedzą w co

http://forums.civfanatics...ad.php?t=292143

^tu jest ciekawy mod do scenariusza który wprowadza dodatkowo piratów i warunki zwycięstwa,tak więc można się zastanowić czy gramy na podstawce czy idziemy jeszcze dalej

:smt032
:
nie mam Colonization a chetnie bym w sumie pyknął ,nigdy nie grałem w tą gre :)

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
i nie masz czego żałować.

:
Mam oryginalną ale używaną civ4 colonization i z chęcią bym ja zamienił na jakąś inną grę. Jeśli macie coś ciekawego a już w to nie gracie to piszcie oferty a się dogadamy :)

Skoro Bóg cofnął wody morza dla Żydów i Mojżesza to czemu nie otworzył bram obozów koncentracyjnych?
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.24 s.