www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Deb/King/Plewan vs Pawel" (plewan_79)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-23, 21:52   Pakt "Deb/King/Plewan vs Pawel" (plewan_79)

Pakt numer 839, założony 2010-09-02 16:12:44 przez plewan_79 (Plewanowe państwo)

Nazwa paktu: Deb/King/Plewan vs Pawel

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: plewan_79
Deb
King_Chrobry
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-23, 21:52   

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-02 16:32:03
cześć Panowie :)

jesteśmy zainteresowani pokonaniem Pawła, albo przynajmniej skończeniem z jego dominacją - więc może tutaj się dogadamy. Wpisujcie tutaj swoje propozycje.

Z mojej strony sytuacja jest taka - uderzyłem na Pawła kilka tur temu - udał się zniszczyć 2 duże floty i zająć 4 miasta. Być może uda mi się spalić resztę miast przy sąsiednim kontynencie - wtedy jednak jego gospodarka powinna przeważyć i jeżeli będzie walczył tylko ze mną - z czasem zepchnie mnie do defensywy.

King_Chrobry (Państwo Kinga) 2010-09-02 18:21:04
Widzę, że potencjalnie , jęśli nie wsadzi do Urlechhtu piechoty, że mogę mu spalić to miasto. Jeśli to zrobię to oczywiście będę miał silnego wroga. A na morzu mam tylko żaglowce, i zaraz mogę stracić własne porty. Faktem jest ,że zwykłych stzrelców będę miał dopiero za 3 tury :(

Deb (Imperium Deb) 2010-09-02 21:35:20
Z mojej strony moge tylko przestrzec przed rozdawaniem surowcow pod korporacje, dalem Pawlowi zloto i miedz. Wczoraj odpalilem GA i ide do niszczycieli.

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-02 22:03:14
OK - na razie lepiej nie atakujcie - zdobycie jednego miasta niewiele da. Kingu przygotuj desanty - może uda Ci się zając kilka miast na raz. Gdyby Deb rozpoczął wojnę na wodzie będziecie mieli dość sił, żeby opanować sporo miast.

Paweł przerzuca wojo do mnie - więc przy Waszych granicach - miasta będą słabo bronione.

Na następne kilka tur - zamiast wojowania - gdyby udało się Wam zniszczyć szpiegami ropę - to dałoby nam sporą przewagę. :)

King_Chrobry (Państwo Kinga) 2010-09-03 00:26:10
Sry - nie mogłem się powstrzymać - wojna - wszedłem do tego miasta. Atakujcie to będzie mi łatwwiej :)

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-03 07:34:13
u mnie kontrofensywa Pawła - zniszczył mi flotę, wyładowałem się pod jego miastem - może uda się spalić

Deb (Imperium Deb) 2010-09-04 10:43:13
Za 3 tury bede mial combustion. Zastanawiam sie czy nie wciagnac Leszka - gdyby zdobyl Pawlowi miasto z Wielka Latarnia to by mocnego kopa dostal.

King_Chrobry (Państwo Kinga) 2010-09-04 11:02:51
Nie zastanawiaj się - wciągaj :)
Paweł już mi oznajmił, że może mnie szybko zmiażdżyć (i ma rację), no chyba ciągle będzie się coś dziać konkretnego w waszym rejonie.

Deb (Imperium Deb) 2010-09-04 13:23:30
OK, napisalem mu, ze jakby co to pomoge mu zdobyc Nottingham. Teraz albo zaatakuje mnie razem z Pawlem wypowiadajac jednoczesnie wojne Inkom ;) albo juz chyba wszyscy bedziemy mieli wojne z Cesarstwem Rzymskim.
Tak sobie mysle, ze gdyby Plewan zliberalizowal jedno lub kilka miast, co to je zdobyl na poczatku wojny na rzecz Eli, to moze by go pokochala i tez sie do wojny przylaczyla ;)

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-06 08:52:17
zliberowałem :)

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-15 21:15:39
i jak żyjecie?

ja oddałem Eli kilka miast ale nadal pisze, że nie lubi mnie dostatecznie mocno by zaatakować Pawła ;)

Deb (Imperium Deb) 2010-09-16 12:10:16
Moim zdaniem to koniec - nic to nie dalo, a jednoczesnie Ela jest teraz bardzo silna i ma z kazda tura coraz wiecej samolotow. Leszek jest za skonczeniem gry i ja bym sie do tego przychylal.

plewan_79 (Plewanowe państwo) 2010-09-16 19:44:33
no mi też się wydaje, że Paweł już odleciał i jest po grze

Deb (Imperium Deb) 2010-09-18 18:26:34
Zaproponowalem zakonczenie naszej gry:
http://civilization.org.p...p=147816#147816
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum