www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2010-07-28 wlodek83pl - jarek1333
Author Message
jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-07-28, 17:27   2010-07-28 wlodek83pl - jarek1333

1. wlodek83pl (Joao II)
2. jarek1333 (Bismarck)
Mapa: LD_Mirror_Inland_Sea2

Nie gram więcej z Włodkiem ... już mam dość, to chyba druga załamka kiedy z nim grałem.
Random, random, random ... na początku cisnę z eko, pierwszy dochodzę do żelaza, nie wiem dlaczego przestraszyłem się wariora Włodka gdy miałem założyć 3 miasto ale jak widać miałem podstawy bo random mnie nie lubił w tej grze więc straciłem sporo młotków i założyłem miasto gdzie indziej przez to nie zrobiłem kroku w stronę 2x żelaz na odbiciu i męczyłem się z 3 słabym miastem. pzy walkach wariorów atakuje pod moja stolicą przy 50% przegrywam no to fajnie, więcej punktów do generała ma juz Włodek. Zabunkrowałem się u niego w lesie Włodek atakuje wariora z siłą 3,5 wariorem z siłą 2 wygrywam i zostaje mi 1,7 życia z takimi bonusami liczyłem, że dopiero 3 warior i to tylko może ściągnie mojego z lasku i ... wygrywa przy jakichś 15% zbierając kolejne pkt do generała.
Włodek postawił oracle ale ja już miałem wycinać lasy na wielki mur( właśnie skończyłem odkrywać matmę a eko na prawdę świetnie szło przy 4 miastach).
Przy szachach pod moim 4 miastem gdzie wycinałem właśnie las na mur włodek atakuje mojego wariora w lesie gdzie był robol i przy paru% wygrywa ... dostaje gienka i mam to gdzieś, po drodze jeszcze chyba raz wygrał kolejna walke przy 50% i dobijając dostałem chyba tylko z 2 pkt do gienka gdy on musiał dostać więcej.
Mimo, że właśnie zacząłem wycinać lasy na axy i zaczęły iść kolejką to miałem to gdzieś bo perspektywa bicia się z axami na 2x promo mnie wkurzyła.
P.S gratki, muszę się przerzucić na konty-ledwo zacząłem grać 1vs1 i już mi się odechciało kolejny raz.
Last edited by jarek1333 on 2010-07-28, 17:28; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

wlodek83pl 

xfire: wlodek83pl
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier 
Posted: 2010-07-28, 20:36   

No tak to lepiej zaczne przegrywac, :rotfl: bo zachwile to 3 graczy bedzie ze mna gralo, a reszta tylko miedzy soba.Sorki ale tego nie czaje :[ Ja gram z kazdym i niewazne czy przegrywam czy wygrywam,czy dostaje baty na randomie. :P

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-07-28, 20:41   

:) Cóż zrobić może zagramy konty ale ld2 mam dość randomowych wpadek ... Mogłyby być % ale np. żeby zabic unita trzeba mieć więcej niż 10% a w innym przypadku tylkoby zmiękczył jednostkę ;)
Tak czy siak od ld2 bedę teraz wolał konty których nie lubiłem.

Zaharien 

xfire: zaharien
Helped: 2 times
kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-07-28, 21:44   

To Ci da szansę nie uświadczyć randomu aż do walki na morzu. :)

bloodmage 

xfire: DevSeba
Piwa: 7/3
młodszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-07-29, 08:52   

Prawda Zaharien skąd ja to znam? Osobiście mam dość już randomu w czwórce, mam OGROMNĄ nadzieję że w piątce będzie z tym lepiej; swoją drogą rozumiem jarka sam po kilku randomowych walkach odłożyłem civkę na prawie pół roku na półkę (komp atakował rannym czołgiem przy 2% mój helikopter i wygrał).
Ja osobiście nie mam żalu do graczy bo jak to wczoraj mi napisał leszek1976 cytat:" i co ja na to poradzę" gdzie random tak jak z Tobą znów mnie powiózł na morzu. Random to najsłabszy element civki. I nie piszcie więcej o złych pulach liczb.
Last edited by bloodmage on 2010-07-29, 08:53; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum