www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: LDeska
2010-02-06, 13:11
2010-02-03 bummbummbamm - jarek1333
Author Message
jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-02-03, 19:45   2010-02-03 bummbummbamm - jarek1333

1. bummbummbamm
2. jarek1333

Jak zwykle w kluczowym momencie random, atakuje pod moim miastem przy brązie rydwanem, mam 80% i wtopa, później ax dobija mojego wariora, poddałem bo czasami grać sie odechciewa, zwłaszcza gdy takie straty odnosi się na początku gry.
Postaw piwo autorowi tego posta

bummbummbamm

Helped: 2 times
Piwa: 3/1
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2010-02-03, 19:58   

Dodaj ze ax ktorego atakowales byl w lesie wiec nie byl taki calkiem bezbronny.

jarek1333 

Posted: 2010-02-03, 20:03   

Napisałem, ze przy 80%, można więc z góry założyć, ze nie był na otwartym polu, Twój ax nie miał promo mój rydwan tak.
Czekam na zgłoszenie naszej dawnej gry, skoro nie masz "weny" na dokańczanie to przynajmniej zgłoś.

bummbummbamm

major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2010-02-03, 20:07   

jarek1333 wrote:
Czekam na zgłoszenie naszej dawnej gry, skoro nie masz "weny" na dokańczanie to przynajmniej zgłoś.

Chyba sobie zartujesz.Powiedzialem ci ze zagram i skonczymy ale nie ty bedziesz decydowal kiedy to nastapi,wiem ze zle ci po tym rydwanie i koniecznie chcesz sobie poprawic humor ale tak jak by daj juz spokoj.

jarek1333 

Posted: 2010-02-03, 20:13   

bummbummbamm wrote:
jarek1333 wrote:

Chyba sobie zartujesz.Powiedzialem ci ze zagram i skonczymy ale nie ty bedziesz decydowal kiedy to nastapi,wiem ze zle ci po tym rydwanie i koniecznie chcesz sobie poprawic humor ale tak jak by daj juz spokoj.

BBB sorry ale już czekam parę miesięcy na skończenie gry, a takie Twoje ogłaszanie, że skończymy grę kiedy zechcesz jest co najmniej nie na miejscu. Już Ci miesiąc temu przypomniałem, że mamy grę do dokończenia w negatywnym wątku o Tobie.
Kiedyś też Tobie przypomniałem o zgłoszeniu ale jak to nazwałeś nie miałeś ochoty na civkę(początek D5) wiec odpuściłem Tobie ale teraz gdy grasz nowe gry, a nie chcesz dokończyć starej zaległej będę zmuszony ponownie założyć temat w negatywach.
Last edited by jarek1333 on 2010-02-03, 20:14; edited 1 time in total  

bummbummbamm

Posted: 2010-02-03, 22:38   

Po 1 nie bedziesz mi mowil kiedy,ile i z kim mam grac w Civke - ja gram dla przyjemosci a nie bo ty chcesz i tak sie sklada ze nie mam narazie ochoty na "stara gre"

Po 2 nie mow o tej grze jak by byla rozstrzygnieta - wklej demo dla jasnosci bo to ze dziubnoles mi liberke nie oznacza ze wygrywasz,coprawda na polnocy glupio stracilem armiee ale do rozrzygniecia to jeszcze kawalek.

Po 3 wez sobie chlopak wyluzuj,nie bylo mnie ze 2 miechy,i gdzie sie nie pojawie to ciagle widze ciebie i twoj tekst "grajmy albo zglos" - dla przykladu juz ci mowilem sam mam takich gier zaleglych kilka i nie latam np za Rudim jak go tylko na x zobacze jak ta stara baba i nie zrzedze mu tak jak ty mi wiec nie mow mi o trzezwym mysleniu dzises krajst.

Nie chce mi sie po prostu narazie tego grac, "rozumisz" ? chetnie za to konty z toba zagram.
Last edited by bummbummbamm on 2010-02-03, 22:39; edited 1 time in total  

jarek1333 

Posted: 2010-02-04, 07:12   

bummbummbamm wrote:
Po 1 nie bedziesz mi mowil kiedy,ile i z kim mam grac w Civke - ja gram dla przyjemosci a nie bo ty chcesz i tak sie sklada ze nie mam narazie ochoty na "stara gre"

Po 2 nie mow o tej grze jak by byla rozstrzygnieta - wklej demo dla jasnosci bo to ze dziubnoles mi liberke nie oznacza ze wygrywasz,coprawda na polnocy glupio stracilem armiee ale do rozrzygniecia to jeszcze kawalek.

Po 3 wez sobie chlopak wyluzuj,nie bylo mnie ze 2 miechy,i gdzie sie nie pojawie to ciagle widze ciebie i twoj tekst "grajmy albo zglos" - dla przykladu juz ci mowilem sam mam takich gier zaleglych kilka i nie latam np za Rudim jak go tylko na x zobacze jak ta stara baba i nie zrzedze mu tak jak ty mi wiec nie mow mi o trzezwym mysleniu dzises krajst.

Nie chce mi sie po prostu narazie tego grac, "rozumisz" ? chetnie za to konty z toba zagram.

1 Skoro nie masz ochoty dokańczać starych to nie rozpoczynaj nowych 1, po 2 to dlaczego tak unikasz dokończenia tej gry na xfire wyraźnie mi powiedziałeś, ze masz sporo gier do dokończenia i Ci się ich nie chce dokańczać bo wiesz, ze przegrasz-skoro tak to zgłoś!
Po 3 taki argument to mnie g... obchodzi ja przypomniałem Tobie o tym 3 razy w przeciągu paru miesięcy o naszej grze, więc jeszcze Twoje zachowanie mnie po prostu skłoniło do tego, że nie odpuszczę(Trochę kultury osobistej wymagałem, a Ty wczoraj przegiąłeś). Skoro nie chcesz dokańczać gry szukam sejwa i zakładam wątek. Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu, a gadka, ze dokończymy kiedy będziesz miał czas(przypominam, ze gra się wlecze parę miesięcy bo BBB nie chce się dokańczać) po prostu pokazuje jak egoistycznie myślisz w tym wypadku.
Last edited by jarek1333 on 2010-02-04, 07:13; edited 1 time in total  

bummbummbamm

Posted: 2010-02-04, 10:24   

Niczego nie unikam i pisze ostatni raz posta w tej sprawie,zabolala cie sprawa rydwana wiec koniecznie chciales wymusic na mnie zagranie tamtej starej gry a mi sie po prostu narazie nie chce.I wez przestan mi tutaj pisac jak bys mial tamta gre wygrana,bo nie masz,wklej screena (bo mi sie nie chce) i przestan siac ferment.

Tak samo jak nie chce mi sie narazie dokonczac raczej przegranej gry z Cule,ktory w przeciwienstwie do ciebie nie wali beksy codziennie,tak samo nie chce mi sie narazie dokanczac raczej wygranej gry z Rudim,tak samo nie chce mi sie dokanczac masy innych gier - bo mi sie po prostu nie chce narazie grac starych kotletow skoro akurat w ogole mam ochote na Civke a tak naprawde na konty.Gram dla przyjemnosci - i odkad wrocilem zagralem kilka gier - 90% kontow z damianem czyli jakies 3 gry wiec niczego nie unikam.Ja mysle bardzo trzezwo natomiast ty jestes placzek i czepiles sie mnie jak stara baba bo myslisz ze wyrwiesz kurde 5 pnk do ranku - wez sie ogarnij.

jarek1333 wrote:
(przypominam, ze gra się wlecze parę miesięcy bo BBB nie chce się dokańczać) po prostu pokazuje jak egoistycznie myślisz w tym wypadku.

Nie wlecze sie, tylko przez te pare miesiecy nie gralem w ogole - i zanim odp na to zdanie odpowiednio dlugo sie zastanow.Poza tym rozumiem ze fakt iz TY CHCESZ KONIECZNIE NATYCHMIAST ja zagrac mysleniem egoistycznym nie jest right ?

jarek1333 wrote:
(Trochę kultury osobistej wymagałem, a Ty wczoraj przegiąłeś)

Stary - jestes placzek,amator i zachowujesz sie gorzej niz stara baba i co najlepsze to nie moja wina,raza cie takie slowa ? znaczy ze mam racje to raz a dwa nie badz taki przewrazliwiony.

I wez mnie juz nie denerwuj,do randoma sie przyczep.

jarek1333 

Posted: 2010-02-04, 16:02   

To właśnie BBB Ty się ogarnij, jak nie ważne są dla Ciebie pkt to nie graj do ranku, tej gry w ogóle nie musiałem zgłaszać, przecież nie płakałbyś z powodu 5 pkt do ranku ?
W tym rzecz, że unikasz gry ! Jakbyś to inaczej nazwał !
Stara baba ? Właśnie o tym pisze, brak kultury(wczoraj nasłuchałem się nie tylko takich epitetów) ale tak to jest jak ktoś jest po prostu nieokrzesany. Jak już wcześniej pisałem przypomniałem Tobie w przeciągu paru miesięcy 3 razy o dokończeniu gry, ani razu nie chciałeś(jeśli to uważasz płakaniem codziennie o grze to ja nie wiem... :szok: )

Zobacz sobie ten temat jeszcze raz i jeszcze raz się zastanów kiedy chciałem dokończyć grę, pisałem, ze czekam na info kiedy będziesz miał czas.
http://forum.civilization...p=126778#126778

Nie dość, ze kłamiesz, obrażasz mnie to podajesz absurdalne argumenty, po prostu bezmózg z Ciebie, nie będę więcej powściągliwy bo odpierdzielasz po prostu istna manianę, aż nie wiem po co zgłaszałem tą grę, przecież mogłem przerwać i "dokończyć" innym razem jak Ty to robisz z premedytacją(sam mi sie przyznałeś, ze nie dokańczasz przegranych gier i masz ich z 20- i na wszystkie nie masz ochoty)

I to niestety Ty jesteś "amatorem", niby CI nie zależy na ranku itp ale nie zgłosisz gry którą przegrasz, sprawa z Wnuczkiem choćby, a gdy inni ciągną przegrana grę to wystawiasz opinie negatywna jak było z przypadkiem Jovana.
Po prostu szczęka opada przy Twojej inteligencji i chamskości.
Proszę bardzo nie musisz przejmować się naszą wcześniejszą grę gdzie byłeś PRZEGRANY, skoro Ty mnie nazywasz amatorem to nie wiem jak Ciebie nazwać ?
Jednak i na KACu można spotkać się z zachowaniami "aspołecznymi", w końcu nie każdy potrafi zachować nawet pewien poziom :zdegustowany:
Last edited by jarek1333 on 2010-02-04, 16:03; edited 1 time in total  

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-02-04, 16:31   

chłopy spokój o co te nerwy. Po pierwsze nie zaczynajcie grac ze soba nowej jak stara jest do dokonczenia i obydwaj chcecie ja dokonczyc, gdyz tak to nigdy jej nie dokonczycie. Zdarza sie ze jakas grae sie nei cche grac , to nalezy zgłosic , chyba ze przeciwnik bedzie wspaniałomyslny i ci daruje, ale widze ze tu takiej sytuacji nei ma.

BBB albo z nim dokoncz albo zgłos bo tak z boku patrzac to wygląda ze się migasz.

EDIT: Jezeli to prawda ze nie dokanczsz przegranych gier to za kilka miesiecy nikt nie bedzie chciał z Toba grac , a przy okazji jezeli wiekszosc uzna ze jestes nie poważny kolo to nie bedziesz z nami grałw nic wliczajac w to FFA , dyplo, turnieje. KAC jest dla graczy poważnych i moim i tylko moim skromnym zdaniem członkowie KAC ida w jakość a nie w ilość. Juz było kilka czarnych owieczek ale juz ich nie ma .
Last edited by Lary33 on 2010-02-04, 16:33; edited 1 time in total  

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 52/56
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2010-02-04, 16:41   

Jakiej Jarek kultury wymagasz po wypowiedzach takiego typu
bummbummbamm wrote:
1. wnuczus
2. bummbummbamm

Masz lamerze,idz sie wypaluj.

bummbummbamm

Posted: 2010-02-04, 17:17   

Lary :

Mam gre z Lbednarem ktora sadze ze wygram - nie koncze

Mam gre z Rudim ktora sadze ze wygram - nie koncze

Mam gre z Martinem ktora sadze ze wygram - nie koncze (chociaz tutaj sprawa jest innego typu)

Mam gre z Siewim wlasciwie juz wygrana rok temu - nie koncze

Mam jeszcze kilka takich gier - migam sie specjalnie right ?

Mam rowniez gre z

- Cule - ktora sadze ze przegram

- z Jarkiem - ktora delikatnie przegrywam ale nie przegralem

- mam gre z Rudim ktora jest wyrownana

Czy twoim zdaniem dalej migam sie od grania starych gier ?

Po prostu gralem wczoraj z Jarkiem i przegral przez random i mi wyskoczyl ze albo gramy stara gre albo mam zglosic - sorry kurde ale szantarzowac to moze sobie kogos innego - slucham nie mam racji ?

Ile razy od powrotu gralem ? 5 - 6 - 7 ?

Jarek rozloszczony zaczal mi wczoraj jeszczec o starej grze wiec mu napisalem ze do grania potrzebnych jest dwoch a wraz z dalszym marudzeniem uslyszal zeby dal spokoj i nie zachowywal sie jak stara baba ? to jest brak kultury ? tak dodalem tez ze jest amatorem - ojej.

Slucham kto ma jeszcze jakies zastrzezenia procz lamy Wnuczka - tak jestes dla mnie wciaz lama i sie nie **pier*** bo takie lamy tak wlasnie traktuje jak zostales potraktowany - oczekiwales oklaskow i kwiatuuuszka ? i amatora Jarka do mojego zglaszania gier - slucham ?

To ze nie akceptuje Lary pewnych zachowan i to ze jestem bezposredni i niemilosiernie dosadny nie znaczy ze nie mam manier albo sie migam od grania.Civka to nie jest 5 minut grania tylko godziny grania i wybacz ale te godziny bede rozkladal sobie wedle mojego uznania a nie uznania Jarka bo rownie dobrze moge mu powiedziec chwila ale najpierw skoncze sobie inne gry i co w tedy ? Dlaczego ja w ogole musze sie tlumaczyc ?

jarek1333 wrote:
To właśnie BBB Ty się ogarnij, jak nie ważne są dla Ciebie pkt to nie graj do ranku, tej gry w ogóle nie musiałem zgłaszać, przecież nie płakałbyś z powodu 5 pkt do ranku ?
W tym rzecz, że unikasz gry ! Jakbyś to inaczej nazwał !
Stara baba ? Właśnie o tym pisze, brak kultury(wczoraj nasłuchałem się nie tylko takich epitetów) ale tak to jest jak ktoś jest po prostu nieokrzesany. Jak już wcześniej pisałem przypomniałem Tobie w przeciągu paru miesięcy 3 razy o dokończeniu gry, ani razu nie chciałeś(jeśli to uważasz płakaniem codziennie o grze to ja nie wiem... )

Zobacz sobie ten temat jeszcze raz i jeszcze raz się zastanów kiedy chciałem dokończyć grę, pisałem, ze czekam na info kiedy będziesz miał czas.
http://forum.civilization...p=126778#126778

Nie dość, ze kłamiesz, obrażasz mnie to podajesz absurdalne argumenty, po prostu bezmózg z Ciebie, nie będę więcej powściągliwy bo odpierdzielasz po prostu istna manianę, aż nie wiem po co zgłaszałem tą grę, przecież mogłem przerwać i "dokończyć" innym razem jak Ty to robisz z premedytacją(sam mi sie przyznałeś, ze nie dokańczasz przegranych gier i masz ich z 20- i na wszystkie nie masz ochoty)

I to niestety Ty jesteś "amatorem", niby CI nie zależy na ranku itp ale nie zgłosisz gry którą przegrasz, sprawa z Wnuczkiem choćby, a gdy inni ciągną przegrana grę to wystawiasz opinie negatywna jak było z przypadkiem Jovana.
Po prostu szczęka opada przy Twojej inteligencji i chamskości.
Proszę bardzo nie musisz przejmować się naszą wcześniejszą grę gdzie byłeś PRZEGRANY, skoro Ty mnie nazywasz amatorem to nie wiem jak Ciebie nazwać ?
Jednak i na KACu można spotkać się z zachowaniami "aspołecznymi", w końcu nie każdy potrafi zachować nawet pewien poziom

Wzruszylem sie.

Nie czuje sie winny bo niby kurde czemu,to tak jak bym teraz wyslal PW do wszystkich z ktorymi mam gre i powiedzial - termin grania a jak nie to masz zglosic porazke.Przeciez to jakas paranoja czy nie ? Gram dla ranku i dla przyjemnosci a nie dla zirytowanego Jarka i jego potrzeb zaspokojenia nerwow.

Tak jak we wczesniejszym przypadku sprawe zostawiam adminom - trzeba zglosze ale nikt mi nie bedzie zycia ukladal.

bummbummbamm

Posted: 2010-02-04, 17:20   

Acha amatorze - sprawa Jovana - sam sie przyznal w rozmowie ze mna ze robil mi na zlosc gdyz jak to stwierdzil za bardzo naciskalem na niego z koncem gry - i w przypadku wyniku tej gry i w przypadku tego co mnie wkurzylo czyli dzialanie mi na zlosc mialem racje wiec milcz.

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-02-04, 17:31   

A według mnie zachowaniem godnym starej baby jest nie kończenie gier tylko zaczynanie nowych...

bummbummbamm

Posted: 2010-02-04, 17:38   

Ok Beny - nie moge przeciez wyjsc na stara babe.

Siewi - jako ze jestes pierwszy w kolejnosci czekam na PW z terminem ktory ci pasuje na dokonczenie naszej gry - czekam rowno do jutra bo czekam juz rok - jak nie - masz zglosic porazke do ranku.

Po Siewim o ile pamietam jest Hechter - potem Lbednar - potem Martin - potem dwa razy Rudi - potem Cule a niestety na koncu Jarus.

Pozdrawiam wszystkie stare baby ;)

Ps Uwinmy sie szybko bo chcialbym znowu zagrac nowa gre.
Last edited by bummbummbamm on 2010-02-04, 17:41; edited 2 times in total  

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum