www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2010-01-25 D@mian - wlodek83pl
Author Message
wlodek83pl 

xfire: wlodek83pl
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-01-25, 21:21   2010-01-25 D@mian - wlodek83pl

1. D@mian
2. wlodek83pl

Konty od astro Ja Pericles v mehmed Bardzo fajna gra ja zaczolem szybko miasta duza produkcja i duzo jedzonka,za to kolega postawil na stolice ja 3 miasta on dopiero 2 ale za to sporo kasy.Final taki ze moj 1 atak Niestety byl szybko rozbity bo kolega dysponowwal juz prochem.Dzieki fajna gra

D@mian 

xfire: damian83
Helped: 4 times
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2010-01-25, 22:02   

Rzeczywiście emocjonująca rozgrywka. Pikanterii dodawała sama mapa z opływowymi kontynentami, która poskąpiła jakiegokolwiek metalu. W trakcie gry Włodkowi wyskoczyła miedź :przestraszony: (Privaterzy na Galeony to niezbyt optymistyczna wizja.... :niepewny: ), mi natomiast przy wynajdowaniu pisma srebro. Wiedziałem, że nie wyrobię się z pierwszym uderzeniem, ale nie podejrzewałem, że będzie aż tak gorąco. Włodek spalił mi frontowy port z kamieniem na turę przed ukończeniem Statuetek Moai... :placze: i wylądował 6 mackami i 3 rydwanami w lasach, 5 kratek na północ od stolicy. Za oknem -30, a przed ekranem aż kipi. 3 tury przed atakiem doleciałem do prochu, więc zakręciłem bacik i udało się wybić turystów... ufff Ale straty były bardzo duże, stolica z 14 zakatowana na 7, Włodek popalił 3 pola stołeczne dające łącznie 17 monotek :zakrecony: . Koledze na szczęście zabrakło zimnej krwi, przy mojej natenczas bardzo dużej przewadze technologicznej dociął swoje miasta na kolejną ekipę turystów, która z kolei wpadła w zasadzkę i najzwyczajniej w świecie wyparowała. :) W tym momencie kolega utracił inicjatywę i stracił 2 miasta przy rewizycie. Przy kolejnej inwazji Turków na Greków wybitni generałowie prowadzili zastępy dobrze wyszkolonych Janczarów, którzy wykorzystując lokalne leśne ścieżki przedarli się w serce wroga zadając ostateczny cios. :atakuje:

I tak Sparta legła w gruzach, a o 300 nikt nie słyszał. :P

Last edited by D@mian on 2010-01-25, 22:20; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum