www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: wnuczus
2011-04-15, 14:21
Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-15, 14:15   Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)

Pakt numer 442, założony 2009-09-23 07:41:30 przez pawelt (Kubłaj Khan)

Nazwa paktu: Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: pawelt
hechter
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-15, 14:15   

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-09-23 07:45:46
Witam wielkiego i mądrego władcę Wikingów.
Wielki, bo zdołał stworzyć największe i najmocniejsze imperium naszego świata.
Mądrego, gdyż racjonalnie jest w stanie ocenić siły swoje i przeciwnika, z którym chce zewrzeć kopie. Liczę na wycofanie jednostek z naszej granicy.
Obecnie posiadamy największą armię na świecie, która właśnie rozgromiła armię egipską, tracą tylko 2 jednostki.

Wojna między naszymi narodami będzie długa i krwawa. A naród mongolski by tego nie chciał. Proponuję wojnę na zabytki, bo widzę, że w tym Wiking jest dobry. Jako zachętę w wyścigu wybudowaliśmy pierwszy i jakże wielki, lecz nie ostatni zabytek.

hechter (Ragnar) 2009-09-23 08:54:45
Witaj władco Mongolii. Podejrzewam, że nie kłamiesz mówiąc o rzeźni, jaką zgotowałeś Egiptowi. Zanim jednak podejmę jakiekolwiek kroki, chcę dowodów. Pokój oczywiście jest możliwy.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-09-23 09:02:21
Dowodów niestety nie mam, bo nadworny malarz zaspał i nie zdążył na wielką bitwę :D
W następnym dniu możemy pokazać wam kronikę bitwy.
Jednak jeśli podejdziecie pod nasze miasto to będziemy musieli was zaatakować.

Spytajcie się władcy Egiptu jak poszła mu ofensywa :hyhy: i dlaczego nie bierze spirów na walkę ze słoniami :D

hechter (Ragnar) 2009-09-23 09:14:06
Cóż, wielka to szkoda, iż malarz popił przed taką bijatyką :) A może uciakał w popłochu z upadającej Mongolii? ;)

Tym niemniej nie zrobię żadnych gwałtownych ruchów, których miałbym później żałować. Nie zaatakuję Cię, w obawie, że zniszczysz Egipt, ani nie nie zaatakuję, gdyż byłby to akt wielce niesprawiedliwy wobec Egiptu, który wybrał swego czasu Ciebie.

Zatem czekam na dowody.
PS. Masz tel do Michuza? :)

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-09-23 09:19:50
Aztek ma widoczność na moje miasta dzięki szpiegostwu i może ci potwierdzić jeszcze przed moją turką, że armia egipska zniknęła.
Zresztą cierpliwości. Jak dojdzie do mnie turka, to malarza popędzę i nawet nie będzie musiał niczego koloryzować ;)

Aż dziwne, że ragnar się skumał z egiptem, który wymyśla jazdę konną mając rydwany egipskie i chce zdobywać miasta z murami bez katapek :D Pozazdrościć możecie mi takiego agresora :P

tel do michuza XXXXXXXXX (pamiętaj, że ma 13 lat i siedzi w gimnazjum teraz)

hechter (Ragnar) 2009-09-23 09:28:00
Mój drogi sąsiedzie. Mówiąc "czekam na dowody" proszę o wczytanie turki jeszcze raz przez Ciebie, unicestwienie armii Egipskiej, a następnie zrobienie screenów w tego pogromu. Chcę to wiedzieć ZANIM wykonam turkę. Jest ona krytyczna, bo widzisz moje wojska pod Twoim miastem z BARDZO WAŻNYM zasobem strategicznym.

Tak między nami, fakt, skumanie się z Egiptem nie było najszczęśliwszym krokiem, ale miałem swoje powody.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-09-23 09:32:51
hehcu uwierz mi na słowo. Turki nie wgram jeszcze raz, bo w pracy siedzę, poza tym nie pamiętam czym i jak waliłem.
Mogę ci z pamięci podać, że michuz stracił 13 jednostek i w następnej turze straci resztę (około 7) bo nie wycofa się już nimi.

Miasta ze słoniami nie stracę, bo zanim podejdziesz to znajdzie się już tam ekipa co rozgromiła michuza plus w mieście będą mury. Poza tym zaraz zdobędę miasto michuza z drugimi słoniami.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-09-23 23:02:58
Widzę, że jednak wiking idzie ślepo za sojusznikiem od siedmiu boleści, który stracił właśnie kolejne 9 jednostek i 2 robole przy mojej jednej katapce.
W tej chwili mam już wolną armię i mogę zdecydować gdzie ją posłać.
Ruch po waszej stronie.

hechter (Ragnar) 2009-09-24 08:53:33
Mongole, Ragnar już ściął dwóch swoich generałów, przez ich opieszałość tylko jeszcze istnieje Twoje miasto przy słoniach. Wojna faktycznie będzie długa, krawa, ale bitwy nie toczą się na moim terytorium i nie obciążają Vikingowej gospodarki, która zdążyła pobudować wszystkie niezbędne budynki, w przeciwnieństwie do Twojego kraju. Wojna zatem z każdą turką wprawia Twój kraj w stagnację, już Stalin zaczyna Cię doganiać...

Rzeczywiście, nie spodziewałem się, że Egipt okaże się tak słabym wojowniczo narodem, prawdziwym kamikaze... Jednak jego zabór przez Ciebie jest nie do zaakceptowania przeze mnie, zyskałbyś zbyt dużo terenów. Wobec tego proponuję zawieszenie broni pomiędzy naszymi trzema krajami i pozostanie przy obecnych granicach. Dodam tutaj, że propozycję tą przedstawiam od razu Tobie, nie konsultując tego wogóle z Egiptem.

hechter (Ragnar) 2009-10-25 18:58:47
Witaj, proponuję pokój pod warunkiem oddania mi miasta New Sarai. W zamian możemy jeszcze zjechać Egipt razem.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-10-25 20:33:43
A jakie miasto chcesz mi oddać za New Sarai?

hechter (Ragnar) 2009-10-25 20:43:41
Wschodnie Egipskie, ja wezmę zachodnie. I od tej pory gwarantuję pokój z mojej strony po wsze czasy i rywalizację cudakowo-statkową.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-10-26 09:29:32

Ok, ale New Sarai nie wchodzi w grę.

hechter (Ragnar) 2009-10-26 09:34:08
W takim razie pokój nie wchodzi w grę.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-10-26 09:50:02
to zapraszamy ponownie, tym razem będziemy znacznie lepiej przygotowani.

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-12-20 16:41:50
Czy egipcjanin nadal jest pod twoją protekcją?

hechter (Ragnar) 2009-12-20 17:01:06
Po to ta armia pod moimi granicami?

pawelt (Kubłaj Khan) 2009-12-20 17:04:27
Już raz mnie zaatakowałeś z egipcjaninem. Granica z tobą będzie zawsze granicą niebezpieczną dla mnie i dlatego ją obstawiam.
Pytam się o egipcjanina. Chce położyć kres jego cierpieniom.
Ale pewnie znowu usłyszę pytanie na pytanie...

hechter (Ragnar) 2009-12-20 17:57:48
Jeżeli chcesz Egipt, bierz go, nie przeszkadzam. Abyś zbyt nie okrążył mnie, chcę miasto wysunięte najbardziej na zachód. Nie chcę wojny z Tobą i nie zaatakuję Cię. Liczę na to samo.

hechter (Ragnar) 2009-12-21 10:11:22
I jak Mongole? Dalej chcesz atakować Egipt? CO z moją propozycją?
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum