www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Koreańskie (Richards)&
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Koreańskie (Richards)&

Pakt numer 369, założony 2009-08-01 07:25:17 przez pawelt (Imperium Pawła)

Nazwa paktu: Rozmowy Aztecko (pawelt) - Koreańskie (Richards)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: pawelt
Richards
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-01 07:26:35
hej
powiedz mi co się tam u ciebie dzieje?
Jakie masz stosunki z rudim?
Zastanawiam się czy mu pomóc w walce z cheosem, czy zwasalizować czy może wbić nożyk.
Mam u niego wojsko i widzę cała sytuację. Można liczyć jak coś na twoją pomoc?

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-01 07:40:38
Rudi skubnął mi robola i nie chce oddać. Moge z nim podpisac pokój i sie nie wtrącac, ale lepiej jakbys mu nozyk wbil, wtedy stosunki między Tobą a mną byłyby wzorowe :D (może nawet dałbym się zwasalizować :) ), mi chodzi tylko o odzyskanie robola i skalp Byczka, reszta mnie nie interesuje :)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-05 10:52:52
hej, zwasalizowałem greka :D
teraz już nie będzie nikomu skakał bez mojej zgody.
Musiałem ci wojnę wywołać ze względów formalnych. Jak chcesz to przyjmij pokój.
PO podbiciu leszka może się skusisz na atak na marwa?

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-05 15:39:52
Ciekawa propozycja :)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-07 18:41:18
Czyli tylko rozejm?
szkoda :(
no nic, trzeba z tym żyć.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-07 18:54:20
A co miało byc wiecej? podpisalismy pokój, otworzylismy granice... no nie mów, że chciałeś mnie zwasalizować :)

Co do moich planów, nie musisz sie obawiać, za słaby jestem żeby komukolwiek podskakiwać. Zdejme byczkowy skalp i powegetuje sobie do konca gry z nadzieją, że nikt mnie nie wykonczy.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-07 19:01:55
no widziałem tylko, że rozejm zaproponowałeś. nie widziałem pokoju, chyba że jakiś błąd civki.
sprawdzę w następnej turce.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-07 19:55:23
A nawet nie wiem co :) kliknąłem cos zeby wojny nie bylo :)

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 11:12:26
To kiedy likwidujemy Bombla i Petera? Chłopakom sie wydaje ze Dyplo wokół nich sie kręci. Trzeba im to z głowy wybić :D

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 11:15:04
bombel jest już właściwie wyeliminowany i bbb. na ich granicach jest ponad 100 jednostek :D
za to petera nie ma jak ruszyć, bo ma samych sojuszników dookoła. ja nawet nie mam jak do niego dojść. ja czekam na rozwój wypadków i robię już tylko wojo na maxa.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 11:22:57
Peter ma puste miasta koło mnie, możesz śmiało atakować. Z tym, że jego miasta przy moich granicach wpadają do mnie :D . Trzeba wytłumaczyć paru jego sprzymierzeńcom, że Peter jest zły :D

Kto jest z Peterem?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 11:27:53
ja mam atakować miasta petera koło ciebie, żebyś ty je miał??? dziwna propozycja :) . ty masz przecież bliżej.

z peterem jest:
-plewan jako wasal,
-c4 jako wasal,
-deb jako wasal,
-martin sojusznik (od początku gry)
-domel sojusznik
-damroka, jako zabezpieczenie granic
-kingu jako zabezpieczenie granic
-marba jako zabezpieczenie granic (pakt o nieagresji na 50 tur)
-cheos plus marw
-zah

tak więc jest ciekawie :D

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 11:41:55
Ja jakoś przeżyje :) z paktów tajnych wynika, że jesteś następnym celem :P

Postaram sie przekonac paru sprzymierzenców Petera, że nie tędy droga.

Miasta sam zdobede, najważniejsze, żeby po śmierci Bombla przekonać wszystkich, że Petera też trzeba sie pozbyć :)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 11:42:32
wg mnie bardziej logiczne by było jakbyście wy go zaatakowali co pisałem już jarkowi. my możemy wtedy zapewnić wam bezpieczne granice z nami paktem, a sami zajmiemy się walką na drugim froncie lub pacyfikowaniem cheosa.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 11:44:09
no ja zniknę równie szybko ja bbb i bombel. tym bardziej, że plewan podpływa mi już flotą z grenadierami i nie mam jak się obronić. to kwestia czasu aż bbb i bombel padną, a później ja. Ale ja się trochę pobronię, bo mam czym i jak.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 11:48:40
Co sie bedziesz na jakieś płotki rzucał(sorki Cheos :rotfl2: ;) )? :D Walimy z grubej rury i rozdajemy karty od nowa. Czekamy aż Peter wykończy Bombla a zmiatamy Petera.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 14:48:59
peter nie wykończy bombla, tylko zrobi to martin domel, deb i cheos. peter będzie tylko asekurował i się przyglądał. w międzyczasie miasta stawia i się rozwija.
Dla niego im dłużej będzie trwał ten konflikt tym lepiej dla niego. wszyscy się nawalają, a on nie musi.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 15:16:26
To niedobrze :( . Nie miałem z żadnym z nich konfliktu, więc może mnie wysłuchają. Bombla trzeba usunąć, ale najlepiej żeby zrobił to Peter. Będzie ciężko, ale może się uda.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 15:26:11
bombla peter nie usunie sam, nie ma na to siły. bomblem mogę się później zająć sam. peter jest teraaz najgroźniejszy i jak go ktoś teraz nie powstrzyma to już później nie da rady.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 16:21:57
Trafiłem już do uczuć najbliższych sojuszników Petera :) Większość chce wyeliminować najpierw Bombla, ale potem nie widzą problemu z wbiciem nożyka Peterowi. Gadałem też z Cheosem. Jest za atakiem na Petera, ale boi się Ciebie i Rudiego. Poświęciłbyś Rudiego żeby załagodzić konflikt? Jemu nie zależy na walce z Tobą, woli wyeliminować największych krętaczy, czyli wiadomo :D Bombla i Petera.

Możemy jeszcze sprawić, że w Dyplo będzie ciekawie, bo narazie to tylko słychać o konflikcie Bombel-Peter a reszta biernie się przygląda.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 16:28:30
cheosowi nie ufam. raz mu zaufaliśmy i teraz stoi wojskiem znowu pod granicami.
wtedy też ściemniał, że chce na petera iść, a nie poszedł. on gra swoje dyplo.
jakbyśmy podpisali pakt o nieagresji na 20 tur, to bym posłał wojsko na cheosa, a bombel by wtedy został zjechany przez koalicję. bym mu pisał jak on pisał w dyplo 3 "już idę z pomocą" :D

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 16:49:08
Cheos będzie trzymał z Peterem dopóki będzie się bał koalicji Bomblowej, czyli Ciebie BBB, Rudiego i paru innych. Jeżeli się dogadamy, wyeliminujemy Bombla, to będzie łatwiej zebrać koalicje antyPeterową. Inaczej cały czas Peter będzie ściemniał, że Bombel jest największym zagrożeniem i nikt z jego sojuszników nie przejdzie na naszą stronę. Cheos dalej będzie sie was bał, inni też nie ruszą dupy. Jeśli nie będzie Bombla będzie łatwiej wskazać cel niezdecydowanym.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 17:01:33
bombla szybko nie zjadą, ma działa, strzelców. peterowi jest na rękę, żeby długo się bronił. ale co do cheosa ja już mu nie ufam. wiem z pewnego źródła, że on właśnie najmocniej współpracuje z peterem, bo ma wspólne cele (bombel, mnie i ciebie)

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 17:12:35
Jeżeli zaraz mnie zjadą to znaczy, że masz racje(bo mnie sprzeda Peterowi) :D ale mi sie wydaje, że on jest z nim tylko dlatego, że was sie obawia, dlatego powinniśmy współpracować, nikomu nie jest na rękę żeby Peter urósł w siłę. Ja jak widzsz, przez ciągłe walki nie mam szans na wygraną, ale pobawić się jeszcze mogę, a zabawa będzie lepsza jak się przyczynie do wyeliminowania tych, którym sie wydaje, że juz wygrali to Dyplo :) .

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 17:16:35
mam nadzieję, że do mnie nie piejesz :D
rudi zaraz zrzeknie się wasalstwa. Własnych punktów mam ok 950. Do tego teraz mocno ścinał miasta i z nauką jestem na zero. Ogólnie nie mam już szans wygrać dyplo, ale nigdy mnie to nie interesowało za bardzo. Mnie interesuje głównie walka i jak coś się dzieje, dlatego ścinam miasta jak leci, nie szczędzę nawet kobiet i dzieci :D . oni się nie przydadzą w miastach, a żeńska kawaleria to jest coś :) .

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 17:41:47
Wiadomo, że chodzi o Bombla i Petera :) W głowach sie poprzewracało i trzeba dać im nauczke :D .

Proponuję układ: ja, Ty, Cheos i Jarek. Po podbiciu Bombla i Rudiego(Cheos nie będzie już miał czego się obawiać) założymy pakt antypeterowy(razem będzie nas ponad 10) i zaatakujemy Petera. Potem podpiszemy pakt o nieagresji i każdy (ja, Ty, Cheos i Jarek) mając bezpieczne granice z jednej strony będzie mógł zająć się podbojem innych. To chyba uczciwy układ?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-21 18:03:30
arabowi za bardzo nie ufam. już raz mnie wystawił. wolałbym z grekiem współpracować na zasadzie, że odda ci miasta po marwie i np będziesz mógł dalej marbę zjechać, a grek by zjechał araba i przystawki. wtedy dopiero mielibyśmy bezpieczne granice.
ja nie chce mieć granicy z arabem, który ma wasala turka, francuza i ścisły sojusz z HRE. To za mocna paczka jak wg mnie.
poza tym grek ma grenów i działa, a arab muszkietami i rycerzami lata.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-21 18:32:13
"arabowi za bardzo nie ufam. już raz mnie wystawił."
Pisze cały czas, że to dlatego, bo sie obawiał waszego sojuszu z Bomblem, a Ty mi swoje :( . Szczerze powiem, że was(Ty i Rudi) sam się obawiam, za dużo władców mi wmawiało, że chcecie mnie zjechać. Tylko atak Cheosa podobno was, a przynajmniej Rudiego, powstrzymał przed atakiem na mnie.

Wydaje mi się, że sojusz nas czterech (ja, Ty, Cheos i Jarek) da gwarancje nienaruszalności. Jeśli Cheos będzie burczał ze swoimi wasalami to zrobimy z nim porządek, ale najpierw trzeba Bombla i Petera wyeliminować.

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-28 19:14:58
Wypowiedziałem Wam wojne, kazali mi :wstyd:

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-28 21:05:21
heh, jeszcze ty na dokładkę? zamiast petera jechać, to na leżącego się rzucasz :/

ps. a jak by ci kazali się pocałować w tyłek to też byś to zrobił i powiedział, że ci kazali? :D

Richards (Imperium Richardsa) 2009-08-29 00:10:23
Mówiłem Ci jaki był plan. Wywalamy Bombla, potem wszyscy rzuciliby się na Petera. Nie chciałeś poświęcić Rudiego to teraz musze sie słuchać innych :P chwilowo tylko :)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-29 00:14:44
ale bombel już znika.
Idzie na niego koalicja ponad 100 jednostek, do tego maxi czerwonymi kurtkami. Ja nic nie musze robić, to kwestia 15 turek, max 20.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum