www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Deb-Bummbumm" (bummbummbamm)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Deb-Bummbumm" (bummbummbamm)

Pakt numer 321, założony 2009-07-15 13:41:34 przez bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma)

Nazwa paktu: Deb-Bummbumm

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: bummbummbamm
Deb
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 13:43:49
Witaj,zaloze pakt bo bedzie wygodniej.Generalnie tak,walczysz gdzies ? potrzebujesz pomocy ? jakies konkretne plany ?

Jak wyglada sprawa Petera i Martina ? bo nie ukrywam ze z waszej trojki wydaje mi sie ze z toba dogadam sie najszybciej i stad moje poselstwo.Ja krotko mowiac po zdobyciu ostatniego miasta bobkowego chcialbym miec spokoj na tej granicy,tobie oferuje po prostu to samo.Ew mozemy sobie gdzies razem skoczyc wojskiem chociaz ja osobiscie takiej potrzeby miec narazie nie bede.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 14:06:33
Obecnie wlasnie szykuje sie do wojny na Martina - zero odzewu, dogadac sie z nim nie sposob. Z Peterem nic narazie mnie nie laczy. Pawel rowniez proponowal pakt, wiec moze jakis wspolny stworzyc.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 14:21:32
OOoooooo na Martina ???? Wstepnie jestem zainteresowany,pogadaj z pawlem i jak cos zalozy sie cos wspolnego

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 14:27:44
moze inaczej,ta wojna jest mi na reke wiec mozliwe ze pomoge

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 15:44:21
a czy jakies posilki od strony Petera badz Martina ida do bobka ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 17:00:13
Nie wykluczam, ze od Martina moze cos isc - jesli jest Ci to na reke to jak najbardziej zapraszam - ma bardzo wypasione miasta - wielkosci 10-11.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 17:12:58
No ale nie masz wgladu na tereny Martina ?,szedles tez przeciez do Bobka,nie widziales nic ? nie mowil nic ? Spox po kampani Bobkowej rozwaze wyprawe z toba.Za ile tur planujesz wypad i w jakiej sile ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 17:32:31
W nastepnej turze wejde explorerem na terytorium Martina to zobacze.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 19:43:29
Pawel do mnie napisal, ze w sumie sie zgadza, ale w konflikt z Martinem nie zamierza sie mieszac. Wiem, ze pewnie macie juz uklad z Bomblem, ktory w sumie jako pierwszy proponowal mi dywersje. Ja na poludniu mam Plewana i Gastona - czlonkow sojuszu 3fi - jesli bede wystarczajaco silny jestem w stanie zapewnic sielanke od poludnia. Naprawde mysle, ze nasz sojusz moze byc bardzo oplacalny, a jak uda sie rozgromic Martina (Holandia jest ze mna), to mozemy sie ustawic w bardzo komfortowej sytuacji na dlugi czas.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-15 19:56:13
No coz,jedno jestem w stanie ci zapewnic,napewno noza w plecy z mojej strony miec nie bedziesz w momencie pojscia na Martina wiec tutaj mozesz byc spokojny.Jesli chodzi o udzial w walce to tak jak mowilem jestem zainteresowany ale narazie konkretow napisac nie moge.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-16 18:25:55
Martin ma 4 trebusze w miescie, ktore sasiaduje z ostatnim miastem amerykanskim, paru janczarow tez tam jest.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-17 08:39:21
Mozesz moze wkleic tutaj screena jak to wyglada ?

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-19 13:40:09
Peter z Martinem to sie czasem na ciebie nie szykuja ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-19 14:43:31
Sprawa sie wyjasnila chyba - w kazdym razie Martin wypowiedzial wojne Holandii. Wciaz jednak jeszcze trzyma swoje wojsko w miescie i nie wyszedl. Jak pisalem 4 trebusze, kolejny w drodze, 4 janczarow, piki i 2 dlugie luki.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-19 15:37:40
Tzn ty nie bedziesz walczyl z martinem po stronie holandii ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-20 13:52:36
Jasne, ze bede - dzisiaj wypowiadam wojne Martinowi. Moze zalozmy jakis wspolny pakt, bo pisze to samo do Ciebie i Pawla, ale osobno.
Peter z Martinem wzieli Holandie w 2 ognie. Martin wtopi, bo chyba postawil swoj stack w zasiegu moich katapek. Ja bede chcial zdobyc to miasto Martina, co jest przy Twoim swietym miescie. Proponuje jednak wspolny atak, a stolice Martina proponuje wspolnie spalic (Notre Dam jest tam). Holandia powinna sie wybronic przed Peterem, jesli my wezmiemy sie za Martina.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-20 13:55:52
No to zalozmy pakt z pawlem i tam sie dogadamy mysle ze moge ci pomoc w spaleniu tego miasta.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-20 13:58:40
Aha, zapomnialem dodac, ze chyba Domel jest chyba razem z Martinem i Peterem, bo Martin w miescie przy Domelu trzyma symboliczny garnizon. To najblizsze miasto chce zdobyc, a stolice spalic. Musze zbierac sily, bo na poludniu mam Plewana, a on techuje jak dziki i jeszcze mi nagle wyskoczy z jednostkami z nie stego swiata ;)

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-20 14:03:19
Dobra zaloz pakt tam juz ustalimy atak na martina/domela bo sie pewnie tak skonczy

Deb (Imperium Deba) 2009-07-20 21:02:17
Dawaj tymi katafraktami na Martina, gdyby byly drogi miedzy nami, to nawet przez moje tereny moglbys isc i zrobic to z zaskoczenia, ale jak pisal C4 Martin praktycznie nie ma wojska - moze sciac w miescie najwyzej janczara i tyle. Ja scialem katapulty i je bede podciagal.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 11:04:33
Mysle, ze Domel sciemnial i C4ngel to chyba niestety lyknal. Nikt nie mowil o tym, zeby zaraz szturmowac Busre - ja machiny bym podciagnal w 2 tury, a po zdobyciu pierwszego miasta mialbys przyjemnosc spalenia stolicy Mehmeda. Na pewno by Ci sie to oplacilo - inaczej bym tego nie proponowal. Domel by sie pewnie moze przylaczyl, gdyby widzial upadek, ale nie wczesniej. Teraz masz na glowie Domela i odbudowujacego sie Martina, ktory bedzie mial psychiczny wstret ponownie atakowac Holandie - tak czy siak jestes teraz zmuszony do trzymania garnizonow, a moglismy miec sielanke, ech...

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-23 10:12:33
Witaj,w rejonie twojego panstwa przebywa grupa moich kartow,bez obawy,ida w innym kierunku.

Pozdrowienia Justynian

Deb (Imperium Deba) 2009-07-23 11:51:08
Chyba Martin nie zamierza sie wywiazac z umowy i bede z nim walczyl. Moze skoordynujemy swoje dzialania, jesli Anglia jest Ci po drodze, bo pewnie dlatego Martin taki hardy sie chyba zrobil?

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-23 11:58:41
Bardzo chetnie stane z toba do walki przeciw nim ale potrzebuje kilka tur na dozrbojenie i rozbujanie panstwa,zaraz bede mial heroica i w stolicy kart co ture na 3 promo ;)

jak wyglada sprawa C4 i Petera ? Peter by jakiegos miasta po Martinie nie chcial ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-23 12:20:09
Pewnie by chcial, ale chyba dalej sa ze soba w sojuszu.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-23 20:44:33
Peter z C4 ida na Rosje, wiec za bardzo temat Martina ich nie interesuje. Skoro Domel do tej pory nie wkroczyl do Martina to wiadomo, ze sa razem. Tobie chyba po drodze jest ekspansja na Anglie, ja mam dosc sredni interes w podboju Martina, bo w zasadzie tylko jedno jego miasto jest mi na reke.
Wiec jak Ty olewasz sprawe, co juz wczesniej praktycznie zrobiles, to tym bardziej ja.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-24 10:37:00
Nie prakytycznie zrobilem tylko to sie nazywa zaburzona komunikacja.Na moim miejscu zrobil bys tak samo.

Co do teraz to tak jak napisalem,jesli chcesz mozemy na nich isc - ale zebym ja wojowal z Anglia to musze sie do tego przygotowac bo widze ze on tez sie zbroii.Robie wojo ale narazie na mala skale,za kilka tur zaczne robic wojo na bardzo duza skale.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-24 21:19:54
OK, napisz za ile tur bylbys gotowy, bo wlasnie Pawel zlozyl mi propozycje po drugiej stronie.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-27 10:32:58
Mysle ze na teraz od 6-8 tur

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-27 11:27:01
A jak wygladaja twoje stosunki z C4 ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-27 13:22:54
Z nim jest OK. W koncu go ocalilem przed Martinem, ale chyba nim Peter dyryguje.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 21:01:24
Juz jestem gotowy od jakiegos czasu na Martina, ale dobrze by bylo skoordynowac nasze ruchy i ruszyc wspolnie. Ty bierzesz Anglie, ja Martina i mamy ladnie poszerzone panstwa i spokojna granice - o to powinnismy juz zadbac wtedy, gdy byla swietna okazja. Potem sie nagle dowiaduje, ze idziecie na Zahariena, gdy Martin byl pod nosem do rozwalenia. Teraz to juz nie wiem czy sie przylaczyc do tej wojny z Zaharienem, czy cierpliwie czekac, az sie zbierzesz na Anglie ;(

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-28 23:06:35
Ja sie na Zaha nie wybralem !!!!!! szedlem zupelnie gdzie indziej i byla to mala grupa - ja tak jak pisalem bede gotowy za 6 - juz teraz 7 tur.

Rob tak jaka twoja wola,jesli masz okazje na miasto to atakuj,co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 23:15:10
OK, to super!
Na Zaha nie ma co isc, bo go Cheos wspiera i widze ich wspolne jednostki.
Ich strasze, ze z Martinem skonczona mam wojne i sie trzymaja ode mnie z daleka.
Musimy sie zgrac, to cos razem wspolnie zwalczymy. Kto Cie naklonil do takiego kamikadze - ja pisalem Pawlowi, ze atak na Zaha to samobojstwo, i to nawet pare dni temu. On mi odpisal, ze o tym wie.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-29 10:17:11
Powtarzam po raz kolejny ze nie szedlem na Zacha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deb (Imperium Deba) 2009-07-29 11:47:07
To ja nie wiem, tylko Pawel mi pisal, ze zbiera ekipe na Zaha i tyle.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-29 12:36:13
On sie tam z plewanem chyba dogadywal - nevermind

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-30 11:10:48
Widzisz stan wojsk Martina ?

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-03 12:31:35
Hmmmm ty sie szykujesz do tego ataku na Martina ?!

Deb (Imperium Deba) 2009-08-03 16:23:14
Jezeli zgramy sie razem, ze atakujesz anglikow, to tak. Ja wtedy z C4 ruszam na Martina, niedlugo konczy im sie przymusowy pokoj, ale jak nie wybierasz sie na Domela, to chyba podpisze pokoj z Martinem (on ma kolo 10 janczarow).

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-03 16:38:43
Ale z tego co widze to ty nie masz czym atakowac ? ja dysponuje juz na teraz 30 kartefaktami - to czego sie boje to to czy czasem nie dostane nozyka w plecy wlasnie od ciebie.....

Deb (Imperium Deba) 2009-08-03 17:39:30
Mam kilkunastu swoich szybko przemieszczajacych sie muszkietow, tylko gdzie indziej, ale machiny moje stoja na miejscu i czekaja.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-05 12:38:23
40 pare kartow gotowych do akcji - ruszam lada moment i licze ze ty pojdziesz na Martina

Deb (Imperium Deba) 2009-08-07 19:29:05
Wrrr...
Szczerze mowiac, to juz zwatpilem i z powodu niezadowolenia podpisalem z Martinem zawieszenie broni. Tragedii nie ma, bo to tylko zawieszenie, a nie pokoj i moge to zerwac w kazdym momencie. Na terytorium Anglii mam swojego eksploratora, wiec mozesz liczyc na moje informacje. Ja chwilowo jestem zajety gdzie indziej, ale moje sily szybko sie moga zebrac na froncie. Pokoj miedzy C4 i Martinem rowniez stracil juz swoja karencje, wiec tak czy siak on bedzie zajety nami.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-07 20:52:00
Zrobilem ture - Domel wypowiedzial mi open borders. Pewnie sie zorientowal, ze dla Ciebie szpieguje.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-10 11:14:30
Martin wypowiedzial mi wojne,mozesz ruszac z C4,jego miasta sa wasze a ja daje wam gwarancje ze tej granicy nie narusze.Generalnie wasza pomoc potrzebna nie jes.......ale jednak przyspieszy dzialania.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-10 19:08:26
Napisz jak to wyglada, bo u nas sytuacja tez napieta - ni z tego ni z owego Plewan zaatakowal C4ngela. Mi Plewan wczesniej wypowiedzial open borders, ale wojny ze mna chyba nie chcial, wiec narazie nie wiem co robic.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-10 21:32:15
Wyglada to tak ze Matin zajmie mi zaraz miasto - i tak nic nieznaczace tak naprawde - jak przyjdzie pod drugie to go pogonie.On ma tam 4 rycerzy 10 janczarow 2 piki i 4 katapy ale....zostawil puste miasta - wiem bo szpiedzy bizancjum sa wszedzie ;]] wiec fajowo by bylo gdybys sie na niego ruszyl.........

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-10 21:34:08
Generalnie po prostu akcja Martina powoduje tylko opoznienia bo Arkebuzery Domela moze i kiszac sie w miescie sa grozne ale nie zaatakuja....a do konca swiata obrona bronic go nie bedzie....

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 00:45:34
Dalem sie sfrajerowac - pare tur wczesniej Martin wystawil mi jakas wymiane handlowa, ktora zaakceptowalem i nie moge teraz wojny mu wypowiedziec. C4 tez go nie zaatakuje teraz, bo sie broni przed Plewanem. Martin ma juz strzelcow.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-12 10:00:57
Zerwalem OB z toba - krotko mowiac nie ufam mi a czasy ciezkie - sam wiesz.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 17:48:35
OK, rozumiem. Jest taka sytuacja, ze jedyne co moge zadeklarowac to 100% neutralnosc. Wojny Martinowi i tak nie moge wypowiedziec, a wszystko na to wskazuje, ze znowu musze ratowac C4ngela. Martin ma rifle, a Domel arkebuzerow i teraz juz ewidentnie graja razem no i z pewnoscia przerzucaja miedzy soba jednostki. A uprzedzalem o tym bledzie zaniechania - powinnismy spalic Notre Dam, gdy byla idealna okazja.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-12 19:03:13
A co z C4 sie dzieje ?

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 19:12:49
Dostal ostro po dupie od Plewana - pewnie zrobimy jego rozbior i po sprawie.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-12 19:20:59
Kurde a na Martina ruszyc nie mozesz ?

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 19:35:01
Przeciez pisalem, ze mnie wrobil w jakas umowe handlowa, musze sprawdzic ile tur wazna, ale chyba bedzie cos kolo 5 tur. Ja drugi raz nie bede sie poswiecal dla C4 - dwa razy do tej samej rzeki wejsc sie nie da.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-12 20:05:32
no to mowie - po 5 turach napieraj :)

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 20:32:35
Mysle, ze to nawet moze wyjsc jako niezla zasadzka ;)

Deb (Imperium Deba) 2009-08-14 20:31:25
Przychodzi mi do glowy pewien manewr - podpisz pokoj z Martinem (o ile to mozliwe). Wtedy w niego wjade, po przymusowych turach pokoju. Wy musicie uwazac, bo zbiera sie na was duza, silna grupa. Nie chcialbym sie przeceniac, ale mysle, ze beze mnie nie macie duzych szans, Pawel powinien dac Ci stosowne info. Sytuacja jest bardzo powazna.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-14 20:54:31
1) Tzn co ma spowodowac podpisanie pokoju z Martinem ?

2) Jakie info powinienem dostac od Pawla ?

Deb (Imperium Deba) 2009-08-15 12:15:50
Plewan ma zostac wasalem Petera.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-19 15:24:55
No i co tam ? zaangazujesz sie w koncu w ta wojne ? zaraz ruszamy z ofensywna,dziala i kawaleria powinny przelamac front ale jako ze oni tam tez maja spore zgrupowanie i Peter sie wtracil twoja pomoc napewno sie przyda.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-19 15:36:59
Ja w tej chwili udaje, ze bede bronil Martina.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-19 15:59:38
Nie kumam ? jak to udajesz ? to moze udawaj ze go zaatakujesz :)

Deb (Imperium Deba) 2009-09-01 15:38:23
Udaje w dalszym ciagu, ze atakuje Ciebie - nie mialbys juz tego miasta przy morzu, bo specjalnie zuzylem tylko jednego slonia. Naprawde mi zalezy na odwroceniu losow tej wojny, ale narazie jestem zmuszony do tego by tak grac, jednak i Ty musisz dojrzec do tego by podjac strategiczna decyzje. Dobrze sie zastanow, raz juz mnie olales i masz teraz problem z Martinem, ale pewnie miales zobowiazania wobec sojusznikow, wiec jestem w stanie to zrozumiec.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-01 16:37:11
Moze gdybys nie udawal to sytuacja byla by zgola inna.Anyway nie olalem cie tylko postapilem glupio - w pewnym sensie bo w innym sensie nie ufalem ci zwyczajnie no i tez inne plany mialem,bylo minelo nigdy nie dowiesz sie co by sie stalo gdybym wtedy zaatakowal miasto Martina......Anyway jaka to decyzje proponujesz ? poza tym skoro ci tak zalezy na odwroceniu losow wojny to zwyczajnie "dawaj" to co koalicja planuje.

Deb (Imperium Deba) 2009-09-01 16:52:33
Ta decyzja jest niestety brzemienna w skutkach. Musialem sie opowiedziec po ich stronie i tak musze teraz grac. W szczegolnosci do Ciebie musze byc wrogo nastawiony. Przemysl wszystko dobrze, bo sytuacja jest juz inna niz wtedy. Ja nie potepiam, ale niestety gdyby Martin mial jakies wojsko, to juz wygladalo tak, jakbys mnie wystawil. Nie chciales mi wtedy pomoc - trudno - ja zachowywalem neutralnosc wobec Ciebie tak dlugo jak to bylo mozliwe. Twoi sojusznicy olali moj front tez, wiec nie ma sie co dziwic. Mogles nawet wygrac, ale porobiles bledy.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-08 11:32:34
Jest szansa ze zmienisz front i np wbijerz nozyk Martinowi ?

Deb (Imperium Deba) 2009-09-08 21:27:10
Pewnie, ze jest, ale musze widziec jakis sens, bo narazie jakos ciezko. To nie chodzi o to, ze zdradze Martina i sie przebijemy, jak mi Peter z jego wasalem wojne zrobia - ja nie mialem innego wyjscia.

Deb (Imperium Deba) 2009-09-08 22:07:51
Wlasnie sie dowiedzialem, ze Peter chyba jest w opalach, bo do jakichs zdrad doszlo. Przez tydzien kroniki nie czytalem i musze ponadrabiac. Macie jakis plan?
Wiedza, ze Bombel dochodzi do railroads.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-09 11:18:00
Plany byc moze sa ale zeby cie w nie wprowadzac/ew zaczac wspoldzialac musze miec pewnosc ze nie zdradzisz.Zreszta tak naprawde co tobie by dala zmiana fronu....

Deb (Imperium Deba) 2009-09-09 16:10:02
To juz czegos tutaj nie rozumiem. Pytasz sie czy zmienilbym front, a nastepnie dziwisz co by mi to dalo?

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-09 17:27:35
Co w tym dziwnego ? co jakis czas wracamy do tej rozmowy i zawsze konczy sie to tym ze widze twoje jednostki atakujace mnie - wiec pytam - chcesz zmienic front ale dlaczego go chcesz zmienic ? na jakiej podstawie mam ci zaufac ? na jakiej podstawie mam ci zdradzic nasze zamiary ?

Deb (Imperium Deba) 2009-09-09 22:47:47
Widzisz. Raz mi juz nie zaufales na samym poczatku i mnie prawie wystawiles Martinowi - takie sa fakty. Jak duzo brak zaufania do mnie Cie kosztowal ocen sam. Pomyslec, ze naprawde chcialem grac pod Ciebie - teraz jestes za slaby, tak jak i ja - musimy grac pod Bombla.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-10 12:57:29
Ale Deb o czym ty kuuu%$#% piszesz bo juz zaczyna mnie wkurzac ta rozmowa !

Napisalem wprost - wklej screeny nie wkleiles a ja mialem ryzykowac jedynym wojskiem ktore mialem bo na tamta chwile w ogole do wojny gotowy nie bylem bo tak napisales ? No wez ze pomysl - tak w dluzszej perspektywie to byl blad ok ale pisalem ci wtedy i slowa bym dotrzymal - jak ktos na ciebie ruszy to pomoge.

Ale nie sadzisz chyba ze teraz nagle powiem ci co planujemy o tak sobie - najpierw ty powiedz jak wyglada sytuacja w waszym obozie - ilosc wojska - screeny itd wtedy bedziemy rozmawiac.

A jako tip i mam nadzieje ze zostanie to miedzy nami bo jak wydasz to i tak wiesci sie rozniosa powiem ci ze wlasnie zostala zlozona propozycja twojego rozbioru za pokoj i to nie ja i bombel ta propozycje zlozylismy.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-09-10 12:58:55
Co do slabosci to hola hola - miast mam 4 ale armie mam druga na swiecie - ok 100 jednostek - greeny i karty wiec taki slaby nie jestem.

Deb (Imperium Deba) 2009-09-11 21:38:13
Przeciez jakbys byl slaby, to by rozmowy juz dawno nie bylo. Nie chcesz powiedziec, czy w ogole macie jakis plan, bo podejrzewam, ze planu nie ma, a chcesz ode mnie screeny.
Powiem tak - ze mna Martina mozna rozniesc w 3 tury i to calkowicie. Pytanie tylko co dalej?
Wtedy tez moglismy rozniesc szybko Martina, ale poszedles gdzies katafraktami na Zachariena i pamietam, ze mi sie nawet chwalil co z nimi zrobil, a mnie prawie do wiatru wystawiles i tylko niesamowita slabosc Martina mnie ocalila.
Tak naprawde tamta decyzja prawdopodobnie pozbawila Cie zwyciestwa.

Deb (Imperium Deba) 2009-10-21 12:14:12
Czas na wyjasnienia.
Po tym jaki numer wyciales mi z atakiem na Martina nie mialem wyjscia. Wiedzialem, ze nasz sojusz to fikcja i trzymasz z Bomblem i Pawlem/Bodkiem. Pod ich dyktando zapewne sie wycofales. Decyzja ta byla brzemienna w skutkach, bo wtedy stales sie juz moim wrogiem.
Zalezalo mi wiec na tym by doprowadzic do wojny, w ktorej zastawie na Ciebie pulapke. Padlo na Domela, w momencie Twojego ataku moje wojska zaczely obstawiac Londyn. Ot cala historia.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-10-22 17:42:37
O jezu i ponownie gadasz glupoty,po raz setny juz napisze : acha i najpierw - oni mi radzili atak - to tak dla wyjasnienia a to ze sie z nimi trzymalem to zadna tajemnica.

Nie poszedlem na Martina bo :

1) Nie mialem wojska - mialem pare kartow a gdybym w tedy zaatakowal to bym stracil kilka ktore dla mnie wtedy bylyby ogromna strata.

2) Nie wiem czy zauwazyles ale walczylem od poczatku z - wnuczkiem a potem barnaba wiec kompletnie nie lezala mi wtedy wojna chyba ze taka pewna - jedziemy i dowidzenia - dlatego kurde pisalem ci milion razy DAJ SCREENA bo chcialem ocenic sobei czy mi sie oplaca a ty zamiast dac to tylko atakuj atakuj - a skad ja moglem wiedziec czy zaraz po nosie nei dostane ? a skad moglem wiedziec czy Domel nie pomoze Martinowi ??????

I co by sie stalo ? kraj ktory walczyl od poczatku musialby scianac i scinac i bylo by dowidzenia a ja chcielm troche sie rozwinac - ty wiesz jakie ja mialem pierwsze 3 miasta ? jedno stalo na drugim a tak ludzie marudzili - a umnie kazde miasto pracowalo NA TYCH SAMYCH KRATKACH !

Pisalem ci OD SAMEGO POCZATKU SZCZERZE - caly czas - nie klamalem nie oszukiwalem ale ty DALEJ WIDZE NIE ROZUMIESZ - mialem zaatakowac jak bym nie wiem mial rozwiniete panstwo i mega armie - no wiec ani jednego ani drugiego nie mialem a jednyne co moglem zrobic to zapewnic ze jesli tobie wpadna to pomoge i wtedy bym nascinal I TAK BYM ZROBIL.

Jezu Deb - nie wiem ktory raz juz to pisze.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum