www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakty tajne - podsumowanie, statystyki
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-06-12, 11:44   Pakty tajne - podsumowanie, statystyki

Udało mi się odtajnić wszystkie pakty. Było tego sporo więc musiałem zrobić w tym celu specjalny skrypt bo ręcznie bym tego nie dał rady przekleić.

Jeżeli coś się nie zgadza w paktach (np. brakuje jakichś wpisów) to dajcie mi znać - może skrypt coś zgubił... ale z moich testów wynika że jest OK

A poniżej garść statystyk:

Ilość paktów tajnych założonych w Dyplo4: 125
Średnia ilość państw w jednym pakcie: 3,312
Łączna ilość wpisów w paktach tajnych: 12.547
Średnio wpisów na jeden pakt: 100,376

Kto stworzył ile paktów (niespodzianki nie będzie :D )

Cola 24
Eferalga_500 18
Bobek1971 10
LDeska 10
Rudi2 10
King_Chrobry 9
barnaba 8
cheos 5
Centurion 5
domel 4
Bodek 4
wraith 3
pawelt 3
ponti 2
hechter 2
Damroka 2
bummbummbamm 1
=DarDar= 1
didi 1
MichuZ 1
bogdandz 1
Siewi 1

Kto brał udział w ilu paktach (i tu będzie niespodzianka :D )
Rudi2 33
Cola 29
Damroka 27
Centurion 26
Eferalga_500 25
cheos 22
domel 21
barnaba 18
bogdandz 18
Treviss 18
Bobek1971 17
LDeska 17
King_Chrobry 17
didi 16
Bodek 15
Siewi 11
wraith 10
Zaharien 9
stoickov 9
ponti 7
bummbummbamm 6
pawelt 6
Marw 6
MichuZ 6
Beny 6
Deb 6
hechter 3
Peter 2
=DarDar= 2
Richards 2
tczech 2
bombel79 1
Heron 1

Kto zrobił ile wpisów w paktach (niespodzianki znów nie będzie :D )
Cola 2252
Rudi2 1881
Centurion 1515

cheos 984
Eferalga_500 739
bummbummbamm 524
Bodek 465
Bobek1971 414
barnaba 413
didi 402
pawelt 389
bogdandz 370
LDeska 301
Damroka 272
domel 255
Treviss 250
King_Chrobry 171
Zaharien 133
wraith 132
bombel79 131
Siewi 120
Beny 103
Deb 85
ponti 60
hechter 47
MichuZ 36
stoickov 34
Marw 24
=DarDar= 21
Peter 16
tczech 5
Richards 3

Ile wpisów było w paktach (obcięte do tych paktów co miały minimum 200 wpisów)
Plaga ZARAZY 2167
Chiński Smok 1274
Trójprzymierze 1026
Kongregacja Nauki Wiary (Święta Inkwizycja) 670
BSNT 483
ZAMKNIETE GRANICE 415
STABILITY 383
Koalicja "Poziom-KA" 368
Bezpieczny przyczółek 320
Pakt Walczących o Pokój. 290
Wojna z Zarą (część pierwsza i ostatnia) 284
Atak na chnulke od strony Sumera i Jego Radosnej D... 254
Gryf Pomorski 204

bogdandz 

xfire: bogdandz
Helped: 1
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  II miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2009-06-12, 16:05   

Quote:
Ile wpisów było w paktach (obcięte do tych paktów co miały minimum 200 wpisów)
Plaga ZARAZY 2167

Pamiętam jeden wpis w pladze Zarazy cheosa - to było coś w stylu: ". - zaznaczam sobie tylko, że do tego miejsca przeczytałem" :D

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 25/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2009-06-12, 16:29   

No to tak na miesac czytania będzie ;)

Treviss 

xfire: Treviss
Helped: 2 times
Piwa: 5/2
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2009-06-12, 17:53   

Plaga zarazy to był najciekawszy pakt w historii :D
ej a wgl Heron grał ?niby kim?
Postaw piwo autorowi tego posta

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-06-12, 18:07   

Chiński Smok też był dobry :hyhy:
teraz przynajmniej bombel wie kto go rozwalił :D

Siewi 

xfire: siewi
starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2009-06-12, 18:30   

Heron - Heronabi, Babilonia. Domel przejął nację, ponieważ Heron opuszczał turki.

Deb 

xfire: Tabaczarz
Postawił 4 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-06-14, 08:25   

Przejrzalem to troche i w sumie juz mi starczy ;)
Wyglada na to, ze 8-osobowy pakt, ktory bezposrednio dotyczyl spiskowania przeciw 2-osobowemu, jawnemu sojuszowi, w ktorym mialem zaszczyt uczestniczyc, pobil wszelkie rekordy popularnosci. Mysle, ze z Pontim, jako wladcy swoich panstw, mozemy sobie nawzajem pogratulowac, ze bylismy na ustach tak wielu dyplomatolkow ;)
Sama atmosfera w tym Zarazowym pakcie jakos mnie specjalnie nie dziwi - wlasciwie wzajemnej podejrzliwosci i zrzucaniu winy na innych w tym "megasojuszu" sie spodziewalem. Podziwiam Bogdana, bo ja bym na jego miejscu wysiadl.
Z tego co wylowilem, najbardziej mi sie spodobal tekst, napisany po kilkudziesieciu turach przygotowan do inwazji na moj sojusz z Pontim, chyba przez Cole, ze jeszcze jakby mieli tak ze 100 wojska to by im sie udalo ;)
Egzotyczna ciekawostka statystyczna, jest fakt, ze Rudi uczestniczyl w wiekszej ilosci paktow, niz poczatkowa liczba startowa wszystkich graczy. To chyba byla jedyna oznaka jego "chinskosci", bo jak wiadomo tam bardziej liczy sie ilosc niz jakosc, a o palme pierwszenstwa w tych statystykach walczyl z sasiadujacym Koreanczykiem ;)
Gratulacje naleza sie Bodkowi, za skuteczne i bezbledne rozgrywanie.

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2009-06-14, 09:14   

Quote:
Gratulacje naleza sie Bodkowi, za skuteczne i bezbledne rozgrywanie.

Nauka udzielona przez sojusznikow w Dyplo 3 zobowiązuje ;)

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2009-06-14, 15:20   

Deb wrote:

Egzotyczna ciekawostka statystyczna, jest fakt, ze Rudi uczestniczyl w wiekszej ilosci paktow, niz poczatkowa liczba startowa wszystkich graczy. To chyba byla jedyna oznaka jego "chinskosci", bo jak wiadomo tam bardziej liczy sie ilosc niz jakosc,

Pominąłeś jedną ale chyba najważniejszą egzotyczną ciekawostkę: nikt z tego sojuszu nie dostał kary za świadome CWWC. Co w waszym wykonaniu było zmorą tego Dyplo i popsuło wielu rozrywkę więc daruj sobie Deb już te egzotyczne naciągane ciekawostki bo pora to zakończyć i zapomnieć.
Tak swoją drogą to moja korespondencja w paktach Dyplo wcale nie jest mniejsza od innych graczy lecz ja nie miałem nic go ukrycia po odtajnieniu paktów. Wiem, że większość uzgodnień prowadzona była przez PW lub X bo to nie zostawia śladów :P
Last edited by Rudi2 on 2009-06-14, 15:31; edited 1 time in total  

Deb 

xfire: Tabaczarz
Postawił 4 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-06-14, 15:59   

Domel sam sobie wymierzyl ostrzezenie jako admin graczowi. Wydaje mi sie, ze byl w Waszym megasojuszu, bo ciezko jest policzyc tych, ktorzy tam nie byli. Napisalem Ci tez na PW jak wygladala z mojego punktu widzenia sprawa rzekomego "podwojnego ruchu" Pontiego, ale widze, ze wolisz isc w zaparte niz uderzyc sie w piers. Obawiam sie Rudi, ze zbyt daleko idacych wnioskow na przyszle dyplo niestety nie wyciagniesz, gdyz przede wszystkim zupelnie nie zauwazasz wlasnych zaniechan i bledow.
Last edited by Deb on 2009-06-14, 16:01; edited 1 time in total  

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2009-06-14, 16:22   

Deb zejdź ty ze mnie człowieku. Mam się uderzyć w pierś bo Pontiego (przekazany wcześniej od ciebie) arkebuzerzy biegali po pięć kratek na turę co wykazałem na screenach. Myślę, że Ponti też już by woleł nie wracać do tego tematu. Zakończmy to bo sensu już nie ma w tym wiele.

Wnioski wyciągnąłem, wolę grać 1x1 może coś pykniemy? :)
Last edited by Rudi2 on 2009-06-14, 16:29; edited 1 time in total  

Damroka 

Helped: 6 times
major  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2009-06-14, 21:06   

Deb wrote:
bylismy na ustach tak wielu dyplomatolkow

Z takimi tekstami to na onet. Tam przyjmą Cię z otwartymi ramionami ;)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-06-14, 22:36   

To był jeden muszkieter który nie miał całkowicie znaczenia i szkoda ze nie ma moich wpisów w paktach tajnych bo chociaz by ludzie przeczytali jak było.Do tego nawet nie zwróciłem na to uwagi ze go ruszyłem podwójnie przy tylu jednostkach w tamtym okresie nawaliło sie pracy i do nie mialem czasu na robienie turek po 10 minut.Uwazam,że nie ma co rozgrzebywac rzeczywiscie wszystkiego od nowa.Smieszne jest jednak sugerowanie ze nie ma nas w tajnych bo chcemy wszystko ukryc ,mam ciagle korespondencje moja z Debem w dyplo, z innymi była ona bardzo rzadka - nie bylo z kim za bardzo gadac.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-06-15, 11:14   

Pakty przydają się najbardziej gdy trzeba gadać z więcej niż jednym sojusznikiem, dlatego często pakty dwuosobowe przenoszą się na xfire, telefon itp...

Poziom "upaktowienia tego dyplo" bije wszystkie poprzednie na głowę :)

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-06-15, 11:36   

Gdyby nie X pewnie było by tego jeszcze więcej :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum