www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-08-28 Cola - Beny
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-08-28, 23:00   2006-08-28 Cola - Beny

1. Cola
2. Beny

Johny mnie załatwił. Znowu udowodniłem, ze wikingowie nie są niepokonani (ba tylko raz nimi wygrałem, z Albim). Sobie nabudował trier i obstawił przesmyk.
Na następną grę musze coś na uspokojenie znaleźć, bo gdybym poczekał pare turek to bym mógł wygrać. Ustawił mi siedem trier, ale moje porty nie próżnowały, szybko zbudowałem też siódemke i gdybym dokoptował dwie trzy galere ze słonikami to bym mógł spalić port. Potem wyskoczyłem dziwięcioma trebuszetami bez obstawy - darmowe awanse. W tym momencie było po meczu, ale poddałem dużo później, gdy Johny wprowadził emancypacje.

Jak już rozmyślamy co robie źle, to dodam, że po raz kolejny miałem tylko 4 miasta i nie leciałem tym razem szybko do astro.. hm... Powiedz Cola co zrobiłem źle.
Nie chce głupio przegrywać, jak w grze z Modrzewiem przygotowałem atak na 100% to wszystko zatoneło i teraz wale tak jak na początku, tu trzech berserków, tam dwa słonie...
W sumie to chyba ja jakoś tak gram dziwnie, bo jak mi coś nie wyjdzie to w następnej grze staram sie grać inaczej i to nie przynosi rezultatów. Nie mam jakiejś ustalonej taktyki, a w drzewku techów to do przesmyku sie tylko znam, a tu mi triery wprowadzili :kwasny:
Trzeba sie brac, żeby na jubileusz 100 gier jakoś sie zaprezentować, nie jak świerzynka, bo przyniose wstyd KAC-owi :przestraszony:

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-08-28, 23:14   Re: 2006-08-28 Cola - Beny

Beny wrote:
Powiedz Cola co zrobiłem źle.

i

Quote:
Jak już rozmyślamy co robie źle, to dodam, że po raz kolejny miałem tylko 4 miasta i nie leciałem tym razem szybko do astro.. hm...

jak to kiedyś peter powiedział : "nie obrażaj mnie, że w grze przeciwko mnie stawiasz 4 miasta" :D :D:D:D ;) :P

ja tych miast miałem 7 i 2 sety w produkcji
wychodzi na to, że dobrze sobie z berserkami radzą Kusznicy - musze teraz przetestować na Peterze :)

thx za grę!

Beny 

generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-08-28, 23:24   

na każdego stwora znajdzie sie sposób :) i na berserkera i na kusznika...
Poweim tak, strach pomysleć co by było jakbym opanował rozwój z siedmioma miastami, tak jak teraz radze sobie z czterema, bo przez cały czas dotrzymywałem kroku w produkcji (w kasie tyły).
Mam pomysła
W następnej grze wystawie 5 miast i tak stopniowo do 10 :D

Cola wrote:
thx za grę!

No tak, zapomniałem Johny, thx!

Cola wrote:
jak to kiedyś peter powiedział : "nie obrażaj mnie, że w grze przeciwko mnie stawiasz 4 miasta"

A Ty mnie obrażasz, że postawiłeś aż 7... :rotfl:

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-08-28, 23:27   

Beny - ta większa ilość miast miała przyniesc stopniowo przody
jak Ty miałes 4 miasta to mogłes je maxowac i stawiać każdy budynek - ja "niestety" stawiałem wtedy miasta, przenosiłem stolicę itd :)
jak postawisz 5 miasto to zobaczysz że te 4 już nie będą takie cacy (na tym etapie gry ofkoz) itd :)
ale potem przychodzi BOMBA :)

jak po wymaxowaniu 4 miast zabierzesz sie za stawianie pozostałych to też lipa, bo moich np 7 miast juz buja i to całkiem ładnie ;)

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-08-29, 00:52   

Witam Panow
Widze ze podczas mojej nieobecnosci ostro walczycie :D
Juz od srody bede w domu wiec licze na jakas gre edukacyjna Cola bo na warlordsach jeszcze nie gralem

Cola 
WTF?

Posted: 2006-08-29, 01:03   

no nareszcie brachooooo
może zdąrzysz na CCL?? :)
jakiś teamek edukacyjny :) (mamy na starym do skończenia z Pontim i Hechtem)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-08-29, 08:36   

Beny: nie załamuj mnie! 4 miasta??? 8 do astronomii to średnia, kiedyś Bombel pisał w poście że przeciw Wikingom nie sensu stawiać dużo miast - wystarczy 8 do astro... z 4 nie masz szans. Pamiętaj co Ponti trzyma w domu (bejsbol) i ma już bilet do Czerniejowa :D
Postaw więcej miast a dużo rzeczy samych się wyprostuje... bo przecież podstawy to masz na pewno solidne, nie? No i weź nie dawaj punktów Coli, bo teraz znowu mi jednego punktu do niego brakuje :D

LBednar: I ja bym się chętnie zrewanżował za naszą grę z 2006-05-06 - to była jedna z pierwszych moich na KAC'u. Zaręczam że się podciągnąłem :)

A propo - LBednar ma ksywkę podobną do mojej - LDeska, czemu nikt do niego pisze jak do mnie "ibednar" :) ?? :rotfl:

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-08-29, 10:24   

ldeska wrote:
A propo - LBednar ma ksywkę podobną do mojej - LDeska, czemu nikt do niego pisze jak do mnie "ibednar"

Pewnie dlatego ze on postawil duze "L" a nie male "l" :) = duzemu "iI" :)
Chcialem Ci to zmienic ale sie nie da niestety (lub ja nie potrafie)....

Beny miast na pewno musisz wiecej budowac :D

Beny 

Posted: 2006-08-29, 11:13   

Plewan napisał 2006-06-21, 14:26
Quote:
Hej Beny!
Przeczytałem kilka opisów Twoich gier i mam kilka przemyśleń. Nie odbierz tego źle (grasz dłużej ode mnie i wiem że masz dużo większą wiedzę)
Po prostu moje obserwacje:
1. ostatnio grasz Amerykańcami - a traktujesz budowę cudów priorytetowo 2. strasznie kombinujesz - to chyba wynik Twojej dużej wiedzy 3. widzę dużą niechęć do prostackiego rozwiązania sprawy - czyli np. jak Bombel - wysłania szybko bandy słoni z katapultami (tak z 6+6) i zniszczenia najsłabiej pilnowanych miast.
Moja propozycja - zagraj na próbę kilka razy tak(konty bez przesmyku):
1. weź Chińczyków 2. odkryj na początku Mistycyzm, Medytacje 3. wystaw w pierwszym mieście (nie czekaj aż miasto urośnie do 2 mieszkańców) worker/wycinka/worker/wycinka/settler/zbuduj kopalnię i farmę/drugie miasto a w nim worker/wycinka/w stolicy - Stonehenge_lub Oracle - jeżeli przeciwnik odkrywa na początku chatki - możesz zgarnąć oba cuda 4. ciąg dalszy - zawsze jak stawiasz kolejne miasto - rób tam wycinkę i produkuj settlera (jeśli będzie więcej drzew to settlera i workera) - jak tworzysz settlera, to zmusza Cię to do postawienia kolejnego miasta. 5. Przy stolicy buduj chatki i kopalnie. Przy innych miastach lądowych same chatki (lub farmy plus kopalnie). postaw 3 porty - a tam tylko farmy i kopalnie. 6. Poczekaj na wielkiego Wielkiego Proroka i weź nim Civil Service/Biurokrację
......i teraz najważniejsze...
techy:
7. kliknij na odkrywanie słoni i katapult (Construction) 8. Kliknij na odkrywanie Astronomii 9. Ważne(!) kliknij właśnie na te dwa (nie odkrywaj techów pojedyńczo - to uchroni Cię przed zboczeniem na Literaturę, Banki itp). zapomnij o Liberaliźmie, Demokracji itp. 10. Zapomnij o innych techach
miasta:
11. zbuduj 3 porty (teren z kopalniami i na farmy). Zrób same farmy (niech miasta rosną) a w międzyczasie postaw kopalnie. Buduj w miastach spichleże i galery (tylko to) gdy będziesz miał sporo galer - zbuduj w portach baraki i jednostki.
12. stolica - 3 kopalnie to minimum + chatki + 1 pole z żywnością (lub farmę jeżeli nie masz zboża lu innego - ta farma pozwoli Ci korzystać z kilku kopalnii). Biurokracja daje +50% do produkcji w stolicy - dlatego jest to też najważniejsze miasto produkcyjne. W stolicy możesz wybudować Ogrody - inne cuda odpuść)
jednostki:
13. po odkryciu Constuction - buduj w stolicy (i w 2 innych miastach) baraki i masę katapult plus słonie). Najpierw katapulty bo ich przerzucenie na nabrzeże trwa długo. Gdzieś po drodze do Astronomi pojawią się macemani (knechty) - ich też kilku. 14. W portach same galery, w 3 miastach powinieneś zbudować ich sporo i doprodukować w nich katapulty (możesz odpuścić sobie w portach baraki). 15. Jednostki trzymaj kilka pól od nabrzeża jak ktoś podpłynie Karawelą to ich nie widzi. Wiem, wiem - widać w demografii, ale "czego oczy nie widzą...."
.......i teraz kluczowy moment........ odrywasz Astronomię!!!! (jeżeli odpuścisz inne techy - masz ją bardzo szybko)
W ciągu 6-7 tur od odkrycia powinieneś posłać desant
16. nauka na zero i 6 galer zamieniasz na 6 Galeonów. Nie wysyłaj Karawel na zwiady, ani nie rób podobnych ruchów (jak wprowadzenie Teokracji itp) - to zawsze prowokuje przeciwnika do obrony miast. Po upgradzie galeonów - nauka znowu na normalny poziom.
17. Wyładowujesz je 18 jednostkami (np 4 słonie, 9 katapult, 5 knechtow) 18. Lądujesz u przeciwnika i od razu posyłasz 1-2 Galeony po nowe katapulty (produkują się w portach). Zajmujesz miasto - najpierw redukcja obrony miasta, później poświęcenie katapult (tracisz ich kilka). Atakuj spokojnie - jeżeli lądujesz 18 jednostkami to nikt w 1 turze nie zrobi rewolucji i nie wzmocni obrony Po ataku - jakiejś jednostce dajesz promocję "leczenie". To bardzo ważne bo jednostki na terytorium przeciwnika leczą się 3 razy szybciej z 1 lekarzem Wrzucasz cały desant na staki - statki będą się ruszać, ale jednostki na statkach z lekarzem szybko się leczą. Teraz zapoluj na kolejny port. Jeżeli przeciwnik obstawił porty to szukaj portu spokojnie - i tak potrzebujesz 2-4 tur na pełne wyleczenie jednostek i dosłanie nowych katapult. W tym momencie przeciwnik obstawia porty i przerzuca jednostki ale szybkość galer daje Ci dużą elastyczność w ataku i inicjatywę. Poswięcaj katapulty i ciągle dosyłaj nowe!! Wiadomo, że atak absorbuję całą uwagę więc ja często to przegapiam i mój atak zatrzymuje się po spaleniu 2-3 miast bo brakuje mi katapult.
Podsumowanie: (a) Gra wydaje się prosta, ale wymaga dużej synchronizacji działań (b) idea jest prosta - chcę mięć pierwszy Astronomię i zaatakować. Cały zabawa w tym, żeby w momencie jej odkrycia, mieć Galery i odpowiednią armie. No i trzeba odpuścić cuda, techy, Wielkich (jeżeli się pojawią to sami Prorocy - dołączaj do stolicy to zwiększy produkcję) Grając Chińczykami czasem buduję Ogrody i Bilbliotekę (taki objaw słabości)
(c) na co uważać: - jeżeli będziesz miał za mało staków - nie przerzucisz armii - jeżeli masz za małą armię stracisz czas i inicjatywę - jeżeli będziesz miał złą strukturę armii - nie zdobędziesz portów (zazwyczaj za mało katapult - albo produkuję je późno i daleko - muszą dotrzeć do z moich miast do portów, przez to traci się kolejne tury i inicjatywę) - stolica -najważniejsza jest oczywiście kasa i nauka (biblioteka) - ale później trzeba korzystac z 1-2 kopalnii, żeby zstworzyć armię). Jeżeli dasz za dużą produkcję to za późno odkryjesz Astronomię. Jeżeli dasz tylko chatki - to pozostałe miasta mogą same nie poradzić sobie z wyprodukowaniem armii. - jeżeli coś ostro zawalę to czasami przeciwnik ma już grenadierów (ale katpulty i słonie z plusami przeciw bronii palnej łatwo sobie z nimi radzą) - ciągle dosyłaj katapulty (jeżeli je poswięcasz to knechty i słonie nie giną) - inaczej skończysz jak Amerykanie w Iraku - armia działa błyskawicznie - ale będziesz czekał 2 tygodnie na dostawy sprzętu
Inne komentarze - oczywiście ten sposób ma wiele wad. Ale działa. Opisuję go Beny - bo wiem, że nigdy tak prostacko nie grasz - a tak można trochę powygrywać

Od tamtego czasu gram amatorke na 4 miastach, byle do galeonów. A to wszystko dlatego, że jak żadna taktyka, ta przyniosła rezultat za pierwszym podejściem :looka:
A z tej taktyki to tylko ścieżke techów i desant biore, bo reszta za trudna :zawstydzony:

EDIT:
Wczoraj z Colą tak sie nudziłem, że opowiadałem mojej 5 letniej siostrze o grze :D Bo co wieczór musze jej zapuścić bajke, a wczoraj zamiast tego nyło opowidanie z gry. Najbardziej spodobały sie jej słoniki, a konkretnie to, ze można na nich jeździć :) Jak jej opowiedziałem o co chodzi w grze, ze tu trzeba panu miasto spalić. To szybko zakapowała, zeby wysłać trebuszety i słoniki, ale jak powiedziałem ża na statki muszą wejść, to sie zdziwiła, ze nie umieją pływać. Na końcu podsumowała krótko: "Głupia ta gra" i poszła spać :D Fajnie... Jeszcze ją przekabace :)
Pozdro dla wszystkich dzieciaków ludzi KAC-a :)

plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 18/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2006-08-29, 12:28   

hehe - jak miło poczytać jak się grało na początku :oczami:

wtedy to był scenariusz pod tytułem: "Beny w końcu zacznij atakować!"
... i udało się!! Beny zacząłeś atakować i było kilka ładnych wygranych.

... ale mnie wpuściłeś :P teraz muszę wrzucić modyfikacje - czyli propozycja nr 2 - polecam wprowadzenie kilku modyfikacji "rozwojowych" (długofalowych)

1. stolica - tylko kasa (ale zawsze 1 farma) i wzrost ludności - do Astro masz z 20 mieszkańców i masę buteleczek. Kopalnie przydają się na początku - Stone/Oracle/spichleż/ biblioteka)

2. Na początku wycinka drzew - ale potem drugie/trzecie miasto - tylko "produkcja workerów i setów" (głównie farmy, surowce żywnościowe, czasami kopalnie) - łatwo w przerwie zrobić z tego Farmę Wielkich (przynajmniej 1 Naukowiec na Akademię w stolicy) - to najlepiej dyscyplinuje - i spokojnie postawisz te 8 miast do Astro.
To mój patent - miasto "pracusiowo/workerowe" :D

3. Jedno miasto (drugie/trzecie) tylko produkcja - cuda, wojsko, misjonarze (farmy i kopalnie)

4. czwarte miasto - zazwyczaj 1 farma i same chatki (tam też można postawić drugą Akademię)

5. piąte, szóste, siódme, ósme miasto - porty (najpierw tylko wzrost - same farmy, później dołączasz kopalnie, na końcu jeżeli zbudujesz Kolosa to przez kilkanaście tur przed odkryciem Astro przerzucasz wszystkie portowe na pola z nabrzeża - 4 złota z każdego pola - niesamowity skok w kasie x2). Nie da Ci to nauki (bo porty zajęte budową galer nie mają bibliotek i podobnych budynków) - więc tą kasę odkładasz na upgrade.

Astro trochę wstrzymujesz (dla kasy) - tak aż masz z 7-10 galer - po Astro natychmiast upgrade do Galeonów.

Czasami spotkasz się z odwrotnymi opiniami, że lepiej mieć mało portów - bo łatwo je obronić.
I tutaj miła wiadomość - grałem z 40 gier na oceanach i przy na etapie Galeonów i Fregat miałem zawsze inicjatywę na morzu.
Wyjątki - raz Bombel zablokował mi Karawelami porty na kilkanaście tur, raz w teamach przygotowywałem desant i nie zauważyłem Foxa, który spalił mi 1 port (to jedyny stracony port na etapie Galeonów/Fregat jaki pamiętam). :)
Pamiętasz jak podczas naszej gry - podpłynąłeś Karawelą i odkryłeś, że mam niechronione porty? Po co ochrona jak to wtedy ja atakowałem i panowałem na morzu.

6. W dalszych techach - jak kiedyś - Astro, Chemia, Liberalizm i Demokracja.

Po drodze do Astro możesz szybko wystawić 2-3 Karawele - zniszenie "rybek" i blokada pól wodnych (dobrze ustawiona Karawela blokuje kilka pól nabrzeża) - nieźle wkurzą przeciwnika.

Od tego czasu doceniłem jeszcze tech, który daje +1 kasy z chatek (Printing Press? albo coś obok) i Replacable Parts (lepsze młyny, warsztaty itp)

-----
edit

przypomniałem sobie jeszcze że raz quirinus z Galeonu spalił mi port :)
Last edited by plewan_79 on 2006-08-29, 12:59; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

Posted: 2006-08-29, 12:46   

Beny dlaczego się nudziłeś??
Ja bardzo szybko klikam :)

Beny 

Posted: 2006-08-29, 14:23   

plewan_79 wrote:
5. piąte, szóste, siódme, ósme miasto - porty

Ja bym wolał drugie, trzecie porty, żeby mieć PORT a nie porcik.

Cola wrote:
Beny dlaczego się nudziłeś??
Ja bardzo szybko klikam

Ale ja już od godziny wiedziałem, że przegram i tylko sobie enter klikałem.

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-08-29, 14:36   

Peter wrote:
Chcialem Ci to zmienic ale sie nie da niestety (lub ja nie potrafie)....

Da się to zrobic, ale istnieje pewne ryzyko :kwasny: A ja odpowiedzialności na siebie nie wezmę :)

EDIT
Ldeska - poproś DIK-a, żeby w phpmyadminie w bazie zmienił wpis w tabeli Users. Tak będzie pewnie, szybko i sprawnie :) Ja w Panelu Administracyjnym na forum nie mam zbyt dużo możliwości w tym przypadku i jak mówiłem ryzyka nie podejmę (ryzyko = utrata przez Ciebie swojej ksywki :) ) Tego byś na pewno nie chciał :oczami:

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-08-29, 20:37   

Hmm.. w sumie ja to mogę sam zrobić - spróbuję może jutro rano.

LDeska

Posted: 2006-08-30, 10:45   

W dziwnym miejscu ta dyskusja o zmianie ksywki - miałem problemy żeby ją odnaleźć :) no ae spójrzcie na moją ksywkę - udało się :) ))) Wreszcie jest LDeska i już nie będzie tych "idesków" :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum