www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Sala Chwały - kiedy będzie zrobiona
Author Message
Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/247
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-05, 14:05   

też beny tak myśle ;) ale wiesz co sobie bobek pogada to pogada....a tak apropo Hall of Fame? :rotfl: ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-05, 14:34   

Ludziska a czemu nikt inny tego nie może zrobić? Ja dzisiaj parę godzin spędziłem na aktualizacji strony głównej...

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-05, 15:48   

no ja tego nie umiem :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-05, 15:50   

To do mnie było :P

Ja muszę jeszcze ligę poprawić :)
A gdzie drugi admin? :P

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-05, 18:59   

Nie no, zrobić salę chwały to każdy może Bobek :) chodzi o przygotowanie tekstu, przekopanie się przez całe forum i odnalezienie wątków o starym CCL z Niemcami i Francuzami, o naszych grach z Rosjanami, o wszystkich pucharach i turniejach gdzie braliśmy udział, dyplo, puchary KAC, GwD, Liga, Mistrzowie Sezonów, Kto kiedy był pierwszy w Rankingu KAC (DIK i ELO pewnie by trzeba było wziąć pod uwagę). To jest główny problem, bo samo sformatowanie tekstu na potrzeby strony WWW o ja chętnie zrobię...

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-05, 19:33   

hehe, no właśnie. Niech ktos poszuka i przygotuje :)

Ale ja myślałem raczej o takim półautomacie, gdzie to wszystko byłoby sobie w tabelkach (rodzaje wyróżnień) i potem tylko admin klika zawodnika, przyporządkowuje mu odpowiedni puchar i to sie tam samo już przez skrypcik przemieli :)
No i ktoś by musiał te ikonki pucharów dorobić :)
No i styl na forum zmienić przy okazji :)

Bobek1971 

Posted: 2008-09-05, 20:38   

LDeska wrote:
Nie no, zrobić salę chwały to każdy może Bobek

to ja zrobie w grudniu jak mi się Bobinka urodzi [z trzecim łatwiej mi pójdzie :P ]...ty mi tu Bobkiem tego tamtego nie wycieraj...ja tu sie dwoje i troje, żeby jako taką aktywnośc zachować na forum a ty mi tu takie tam tego ;)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-09-05, 21:12   

Ja musze coś dopisac bo mnie Bobek w postach wyprzedził :P

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

LDeska

Posted: 2008-09-06, 15:56   

Bobek, tam miał być przecinek :) nie miało być "to może każdy Bobek" tylko "to może każdy, Bobek" sorki że tak zabrzmiało, ale się teraz uśmiałem jak to przeczytałem :D

Nie chodziło mi żeby to robił Beny czy Bobek, tylko że każdy to może zrobić. Zresztą ja to już zacząłem robić kilka miesięcy temu, więc część tej Sali Chwały jest już u mnie na dysku zrobiona (ale dużo jeszcze zostało). Jak by ktoś z was to zaczął robić, to niech mi da znać - podeślę mu to co zrobiłem. A jak nikt, no cóż to oczywiście ja kiedyś to wreszcie zrobię :)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-02-03, 22:25   

Dobra co trzeba zrobic to moze sie zrobi ,jak ktos ma to przygotowac to moze napiszcie co potrzeba i pomyslimy wspolnie i ochotnik sie znajdzie :D

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum