Kampania foxlandzka
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

:
LDeska wrote:
przecie? regu?y pozwala?y na podw?jny ruch, dlaczego nazywasz oszustami i cwaniakami osoby kt?re si? do niego przystosowa?y?

Oszustami Was nie nazwa?em dla mnie to jest oszustwo ale jak s?usznie napisa?es by?o ono zgodne z regulaminem (dobrze ze juz nie jest ) wiec dla mnie jestescie cwaniakami,ze to wykorzystywaliscie.

LDeska wrote:
W FFA te? regu?y dopuszczaj? podw?jne ruchy i no?yki w plecy i jako? nie pami?tam ?eby? mia? wyrzuty sumienia jak po prawie ca?ym FFA grania ze mn? w sojuszu wjecha?e? mi no?ykiem w plecki.

FFA to nie jest dyplo nie por?wnuj gry na PITBOSSie do gry FFA bo to sa dwie r?zne historie.Ale fakt ze w FFA taki ruch sie zdaza mi sie wykonac tyle tylko ze obronca ma mozliwosc obrony od razu w takim samym czasie bez wnerwiania kogokolwiek spieciami na ?aczu jak siedzi po nocach 3 ludk?w po kilkadziesiat minut i nie daje innym grac..Co wiecej przy symultanie obronca ma duzo wieksze szanse sie wybronic np dosy?aniem grupami jednostek co nie jest praktycznie mozliwe w grze na PITBOSSIE oraz robieniem awans?w.N?z w plecy r?wniez zdarzy?o sie wykonac i to na Stoickovie moim sojuszniku w Dyplo 1 poniewaz chcia? zagarnac tereny mojego drugiego sojusznika Coli ale nie wykonywa?em tam nigdy podwojnych ruch?w.Uwazam pdw?jny ruch w dyplo za oszustwo to jest moje prywatne zdanie.

Podsumowujac ca?a dyskusja zacze?a sie od tego ze zacza?es Leszku pisac juz kolejny post co zrobi? Fox a czego nie zrobi?es Ty - tak naprawde robiac wczesniej dok?adnie to samo.Dziekuje za to ze to w ogole zaczeliscie bo miedzy innymi mamy nowy regulamin dzieki Wam. Ale tak naprawde piszac juz kt?rys raz post w podobnym tonie pod adresem tej samej osoby nie wiem co masz na celu.Albo chcesz przekonac wszystkich do swojej racji,gdzie wina lezy tylko po stronie tej osoby czyli Foxa. Czy tez za wszelka cene starasz sie udowodnic ze masz tutaj czyste rece ze nie robi?es takich ruchow ze nie blokowales dyplo i ze w ogole wszystko by?o cacy z Twojej strony.

Nie ma dla mnie znaczenia czy to ma byc Fox Bodek Peter Bombel czy ktokolwiek do kogo te posty piszesz tylko doszed?em do wniosku jaki napisa?em. Posty te maja jakis cel a on staje sie po prostu juz nudny i monotematyczny (Leszek cacy a Fox be) kazdy kto ma troche oleju w g?owie sam juz dawno wyciagna? z ca?ej tej dyskusji wnioski.

Last edited by ponti on 2008-05-27, 13:04; edited 1 time in total
Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Ponti wrote:
A co ma na celu to udowodnic ze jeden oszukuje wiecej od drugiego ?

a teraz si? wycofujesz rakiem... ok, nie ma sensu - ja po prostu napisa?em na fourm co Fox zrobi? bo dwa posty wcze?niej k?ama? ?e tak nie robi?. Nie chc? ?eby wygl?da?o na forum ?e Fox jest ten biedny i pokrzywdzony bo to on spowodowa? ?e trzeba by?o zmienia? regulamin. Zobacz sobie Ponti ile razy ja chcia?em si? dogada? - pisa?em na forum, nawet dzwoni?em do Foxa i nic. On po prostu chcia? rozwali? dyplo bo mu zabawk? popsuli.

Jak tego nie widzisz to tw?j problem, jak to napisa?e? ka?dy kto ma troch? oleju w g?owie sam ju? dawno wyci?gn?? wnioski.

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
LDeska wrote:
a teraz si? wycofujesz rakiem...

Nie wycofuje sie ponizej jest cytat:

Uwazam podw?jny ruch w dyplo za oszustwo to jest moje prywatne zdanie.

T?umacze co to oznacza, nie nazwa?em Was oszustami na forum ale tak uwazam.

Last edited by ponti on 2008-05-27, 13:11; edited 1 time in total
Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
W ka?dej dziedzinie sportu, jak r?wnie? dobrej zabawy, istnieje co? takiego jak "fair play". Jest to jednak poj?cie, kt?re ka?dy rozumie wed?ug siebie. To co? podobnego jak z sumieniem... :rotfl:

A tak w og?le wydaje mi si?, ?e satysfakcja z wygranej bitwy czy wojny bez stosowania podw?jnych ruch?w powinna by? co najmniej poczw?rnie wi?ksza. :]

Gdy kobieta jęczy w nocy, to nie warczy w dzień.
:
I tym optymistycznym postem Aniona proponuje zkonczyc dyskusje (zamykam watek) ktora prawdopodobnie pobila rekord forum w odbieganiu od tematu.
Mialo byc o przejeciu nacji Foxa na wasala i doniesieniach z pola walki a skonczylo sie na zupelnie czym innym.

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.42 s.