www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-12-30 Morfik - plewan_79
Author Message
plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 17/17
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2007-12-30, 20:02   2007-12-30 Morfik - plewan_79

1. Morfik
2. plewan_79

konty, non fin. Szło lepiej niż poprzednio. 7 miast, stolic "18", Astro koło 740AD, Fregaty byłyby kolo 1000AD, ale k...a nie podłączyłem żelaza. Zapomiałem :wstyd: No to zatrzymałem naukę, zacząłem robić seta i galeony i jednostki do obrony. Nie zdążyłem. Morfik miał Astro, znowu farta na morzu i uciechę "po co Ci Chemia bez żelaza?" grrrrrrr.

Może miałbym tą Chemię i w 900AD, ale urodził mi się Artysta, gdy potrzebowałem Naukowca. Kliknąłęm specjalistę na 3 tury żeby poszerzyć granicę no to sobie zapamiętał i urodził się jakiś palant "Li Po". Chyba "LiPa". Sprawdziłem - to wielki chiński poeta. Niech go szlag!

Anyway, gratki Morfik! Fajnie się z Tobą gra :)

Muszę przyspieszy te techy o jakieś 150 lat i Ci pokażę! :konik:
Postaw piwo autorowi tego posta

Morfik 

xfire: morfik911
Helped: 2 times
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-12-30, 22:30   

Fajna gra ale ją trochę spieprzyłem nie poszło tak jak chciałem :( koło stolicy był kamień i tak się na niego zapatrzałem że zapomniałem o bożym świecie i zmieniłem trasę odkrywania techów :papa2: od ustalonej ale na szczęście zdążyłem się po tym pozbierać walnąłem kilka cudaków i do przodu. (Te ważniejsze cuda były moje ) Jak zwykle plewan trzepał wielkich :zdziwko: Ale na szczęście cudaki mnie ratowały :P . Astro rzeczywiście plewan miał szybko
Najgorsze dopiero nadeszło jak zobaczyłem co odkrywa Chemia :przestraszony: :przestraszony: Na szczęście miałem już kilka galeonów i kchnetow:) A plewan jak zwykle miasto miał puste no prawie puste dwa wariory tam były :D Uratowała mnie mapa bo był tylko jeden iron i brąz do do tego nad wodą :] spaliłem mu 3 miasta portowe i było po grze może i plewan miał chemie ale co mu po chemii bez ironu :rotfl: :rotfl: Najfajniejsza była końcówka wbijam się w okolice stolicy i patrze a stolicy bronią wariory nawet sporo ich było :viking4: :viking4:

P.S Super mi się z tobą gra :) Aktualny stan gier konty no fin astro 3:1:D Teraz pora na nauczyciela borysku szykuj się : :kumple:

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2008-01-02, 11:50   

:padam:
z miłą chęcią zagram :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum