www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

eu4problem

Problem z Eu4
Author Message
De4ThStr1ke

Posted: 2016-08-04, 15:11   Problem z Eu4

Witam, pobrałem sobie ostatnio Eu4 z dodatkiem "The Cossacks" z torrentów, nie chcę zostać tu zlinczowany, że pobieram crackowane wersję itp. Ale niestety nie mam pieniędzy choć bardzo bym chciał kupić oryginalne Eu4 ze wszystkimi dlc. Wracając, odpalam grę, i nie wczytuje mi dlc nie wiem dlaczego, próbował ktoś kiedyś może odpalić cracka z dlc eu4? Z jakimś steam api? Bo nie bardzo to ogarniam a bardzo chciałbym pograć. Liczę na szybką odp.
Postaw piwo autorowi tego posta

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2016-08-04, 15:13   

Tutaj raczej są same leniwce co nie lubią się męczyć w techniczne zagwozdki więc mają oryginały;)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/297
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-03-05, 17:16   

Mam problem z grą. Wysypuje mi się regularnie co jakiś miesiąc [czas w grze :) ]. Do czarnego ekranu i kaput.
Mialem tak na starym kompie i teraz na nowym kompie. Na starym myslałem, że to kwestia słabego procka i karty graf i że nie wyrabia gra.
Ale na Nowym kompie z b dobrym prockiem i karta graf i na nowo zainstalowaną grą [ze steama] na kompie problem nie zniknął.
Na starym kompie nie miałem najnowszych dodatków.

No i mam zagawostkę jak się tego pozbyć czy mieliście takie cuś?
Mam windowsa 10, wszystkie dodatki EU4 te przez was wskazywane jako najciekawsze ze względu na rozgrywkę.

Może Nef bo z tego co pamiętam on lubuje się w przeszukiwaniach różnych forów, natknął się na problem wyrzucania co jakiś okres czasu z gry.
Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.
Last edited by Bobek1971 on 2017-03-05, 17:18; edited 2 times in total  

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-03-05, 18:31   

problem rozwiązany.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-03-05, 18:50   

i co było?

Bobek1971 

Posted: 2017-03-05, 19:16   

hmmm... proste jak drut :)
otwierałem stare savy i chciałem kontynuować grę, a po aktualizacji gry ...tak właśnie się dzieje :) Stare do kosza .
Po prostu nową grę trza zacząć i nic się nie dzieje :)
Last edited by Bobek1971 on 2017-03-05, 19:17; edited 1 time in total  

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2017-03-06, 09:40   

Bobek1971 wrote:
otwierałem stare savy i chciałem kontynuować grę, a po aktualizacji gry ...tak właśnie się dzieje :) Stare do kosza .

Można grać dalej na wszystkich starych sejwach (od początku gry) tylko trzeba to w opcjach odpowiednio "wyklikać".

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum