www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "TT to $%##%&&" (itkovian)
Author Message
wnuczus 

Nieznany

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-09-09, 16:35   Pakt "TT to $%##%&&" (itkovian)

Pakt numer 3520, założony 2013-08-07 23:06:00 przez itkovian (Sumeria - Montezuma)

Nazwa paktu: TT to $%##%&&

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: itkovian
Raptorous
Whiteye
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

Nieznany

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-09-09, 16:35   

itkovian 2013-08-07 23:06:41
itkovian
2013-08-07 23:05:15
MontezumaImperium Sumeryjskie Dobra panowie TT sie dosc bezczelnie wygadał(troszke go sprowokowlaem ) ale poskutokowalo no coz przperaszam a tka miern eprzewodztwo sojuszu i dalem sie tak $^@@$@$&$&$&$&

Jedyne co pozostąło mi zorbic to zaproponowac pokoj whitowi i Raptorusowi i rzcenie wszystkeigo na granice TT bo tego mu nie wybacze nie wiem czy white to przyjmie ja bym przyjaol to moja decyzja reszta zrobi co uwaza bo moje bledne deczyje przez ost 100 tur zaprowadzily nas tu gdzie jestesmy.

itkovian 2013-08-07 23:09:55
Dobra TT nas oszuka czemu mu nie wybacze ,wysyłam do was propzbe o pokoj nie wazne czy go przyjmiecie jak nie zosta przyjeta ruszam reszta armii pod granice Z TT mam nadziej eze nei aglosujecie na zwyciestwo najwiekszego oszusta jakiego widzilem w dyplo ,nie wiem co zrobi reszta bo decyzje podejmujejako Sumeria kotra krawwila dla Zulusów żeby na koniec ci bezczelnei wyjawiali dlaczego nic nie robia i nie realzizuaj traktatu mimo ze kolaicja wypaelnia go od 3 mieisecy sumienie.

Whiteye 2013-08-08 00:37:39
Szczerze mówiąc wolałbym się wstrzymać z jakimikolwiek deklaracjami. Być może kierują Tobą emocje, i zmienisz zdanie zanim Miś ruszy ponownie. Być może emocje tylko udajesz, licząc na to że napiszemy, że chcemy razem z Tobą zaatakować TT, i to go ostatecznie przekona żeby na nas ruszyć. Możliwe też że faktycznie skończyła się Twoja cierpliwość i zaatakujesz TT, ale nawet wtedy nie mamy pewności co zrobi reszta sojuszu.

Jedno jest raczej pewne - jeśli zaproponujesz nam obu pokój, to go prawdopodobnie przyjmiemy. Jeśli wyślesz nam propozycje to daj znać, żebyśmy mogli zalogować się razem i sprawdzić czy ją obaj dostaliśmy.

itkovian 2013-08-08 08:12:59
OK jelsi piszesz se ja przmiesz zaproponuje to reszcie sojuszu co zorbicie z TT mnie nie interesuje ,grałem nawet kosztem swojeog panstwa liczqc na jego ucziciwosc i napewno to widziles... :/ .

Whiteye 2013-08-08 08:52:07
Na prawdę dopiero teraz zorientowałeś się że TT robi nas obu w ****? Kiedy dowiedziałem się że atak na mnie planowałeś od dawna, zareagowałem tak jak Ty teraz, i skupiłem się na walce z Wami, a zachodnią granicę miałem nie obstawioną. TT o tym doskonale wiedział, bo mógł chodzić po moim terenie jednostkami, pod warunkiem że omijał pola z surowcami. Gdyby wtedy na mnie ruszył (a miał czym, co pewnie Kurumi potwierdzi), nie było by ze mnie czego zbierać. Teraz sytuacja się zmieniła, bo w ciągu jednej tury mogę mieć 20 rifli, a potem co turę od 6 do 9, w zależności od tego czy tylko będę przezbrajał, czy też draftował, więc miałbym jak się przed nim bronić.

Nie wiem jak sytuacja się rozwinie, bo cały czas nie mam pewności co zrobisz Ty i co zrobi reszta sojuszu, ale jedno mogę Ci zagwarantować: jeśli tylko będzie taka możliwość, to nie będę w żaden sposób współpracował z TT, bo wyjątkowo ciężko się z nim rozmawia i szkoda mi na to czasu. Już jakiś czas temu napisałem mu co myślę o jego sposobie prowadzenia dyplomacji, więc nawet jeśli mu to przekażesz, w żaden sposób mi nie zaszkodzisz.

itkovian 2013-08-08 09:17:12
Ale ja mu nic nie przekaze TT dostal uczciwa propozycje i polecial totalnie w hu.... z czym takim sie nie spotkalem w dyplo bylismy zaslabi zeby wygrac wiec mial wygrac ale jeszcze niw idziem zeby kots idac po pewno zwyciesto zalatwil sojusznikow :/ ,druga spraw to ze mialby byc koniec bo tka bylo w poprzednim dyplo i miski stracily motywacje do gry Kurumi sie zalaml ciekzo z umowic wspolne wbicie do gry.

Nie mogę też zorzumieć jak w ten sposbó zawali sobie wygraną grę?????

Whiteye 2013-08-08 10:07:21
Wydaje mi się że błędem TT było to, że próbował grać na kilka frontów - rozmawiał i z Wami i z nami, i obie strony oszukiwał.

Nie dziwię mu się że nie chce się angażować w wojnę, bo teraz, gdybym się na nim skupił i odpuścił sobie Wasz front, bez problemu mógłbym mu skasować większość armii. Ja i tak w najlepszym razie byłbym warzywkiem, ale mógłbym odebrać mu prawie pewne zwycięstwo. Dziwie się jednak że nie postawił sprawy wprost - mógł napisać już na początku że nie będzie się angażował w naszą wojnę i czeka na zwycięstwo dyplomatyczne. Wtedy nie zrobiłby sobie wrogów po obu stronach i mógłby sobie w spokoju klepać tury, czekając na rozstrzygnięcie.

Raptorous 2013-08-08 10:59:24
Zgadzam sie z Whitem tzn. ze TT rozmawia i z wami i z nami. Nie wiem co zrobi TT bo moze zaatakowac sojusz jak i Nas.
Co do propozycji pokoju z Toba to jestem na Tak.
Poczekam na rozwój sytuacji.

itkovian 2013-08-08 15:01:45
Macie skad to wyszło TT dlugo lecial w kulki wiec napisalem ostrego posta i TT chyba bedac po kilku piwach podejrzewam wypaplał radosnie jak sie sprawy maja........

Teraz sie juz chyb anie dzwiwicei mojemu 5%^$^@@#%^#@

Z drugiej sotrny naprawde nie moge pojac jak mozna zdradzic sojusz w tka bezczelny sposob kotry daje mu zwyciestwo,on nie berze chyba wogole pod uwage ze mozmey zawrocici armie a wy na niego nie musicie zaglosowac to poprostu .....ech brak słow.

itkovian
2013-08-08 14:26:27
MontezumaImperium Sumeryjskie Unikanie on sie poporstu przyznal ze nie zatakuje White bo sie dogaali ze on na niego zaglosuje ,umowa byla tka ze walczymy razem pokonuemym go a TT wygrywa gre raczej bo bedzie mial najwiecej punkotow jak po wybrach przystpaisz do wojny jak wtedy bedzie koniec gry jak White na ciebie zaglosuje .TT za przperoszeniem pitolisz..... :/
trebuch
2013-08-08 13:37:28
KatarzynaImperium Malijskie TT, jednak to co robisz (czyli unikanie walki z Whitem) jest zdradą gdyż my wszyscy nadstawiamy karku i walczymy za Ciebie, a gdyby nie to White by zaatakował Ciebie (tak planował i prosił nas o pokój żeby móc Ciebie zlać). Więc teraz jak nas wystawiać możemy czuć się zrobieni w bambuko przez Ciebie. Wybory wyborami ale wojnę prowadzić obiecałeś. Powinieneś palić już dawno te przygraniczne miasta Whitea
toyotom
2013-08-08 10:31:17
RagnarImperium Majów To nie jest jawna zdrada, to zawieszenie działań wojennych do czasu wyborów,Po wyborach przystępuje do wojny z Indianami I Arabią.
itkovian
2013-08-07 22:47:46
MontezumaImperium Sumeryjskie TT wiesz ze to jawan zdrada ,jednym słowem wystawiles nas wszytkich mimo tego ze ost 2 miesiace lojalnie grlismy pod ciebie ..................
toyotom
2013-08-07 22:15:34
RagnarImperium Majów Dlaczego nie zaatakuje Indian?Bo jak dam im czas do wyborów to na mnie zagłosują,
jak ich zaatakuję to dupa,więc czekamy i tyle,możecie się obrażać i wqwiać,ale obiecane miałem zwycięstwo poprzez wybory i niech tak się stanie.
Kurumi
2013-08-07 22:10:33
BoudikaImperium Mongolskie Dziękuję za grę panowie. Powodzenia!
toyotom
2013-08-07 22:01:38
RagnarImperium Majów TT sobie ubzdurał? hihihi,to nie był mój pomysł.Była mowa o bezsensownym głosowaniu i końcu gry (hehe ,ale się nie udało,o czym większość z nas raczej wiedziała,że to nie przejdzie)Dlatego teraz spróbujemy zakończyć grę legalnie poprzez wybory papieża,jak się nie uda(a raczej nie?)to zaatakuję w pierwszej kolejności tych co zagłosowali inaczej.
Łączę wojsko na granicy z Indianami,kilka jego miast mogę zdobyć szybko i bez problemu,ale za przesmykiem czeka mnie większa przeprawa,a Indianie też na pewno
chcą zrobić mi niespodziankę.Nie zaatakuję Indian do najbliższych wyborów.
itkovian
2013-08-06 21:32:00
MontezumaImperium Sumeryjskie TT sobie ubzdurął że wygra przez pałac i skończymy grę,a White gra tka specjalne żebysmy nie mieli wyboru i musieli dotrzymać słowa :/ wiec tam zostawia osłonę a wali wszystkim w nas.

Whiteye 2013-08-08 15:49:30
A jak TT się zachowywał kiedy prowadził Majów, albo kiedy w Dyplo zastępował BBB i prowadził Zulusów? Wtedy też co innego mówił i co innego robił. Jestem w stanie zrozumieć Twoje podejście - porobiłeś mnie ale ze swoimi wspólnikami byłeś szczery, ale podejścia TT nie potrafię zrozumieć, bo wygląda na to że on okłamuje wszystkich jak leci.

Wydaje mi się że w tej chwili jest za wcześnie na jakieś deklaracje, bo na to przyjdzie czas kiedy zobaczymy co zrobią Twoi sojusznicy. Jedno mogę Ci jednak zagwarantować - jeśli faktycznie postanowisz wyrównać rachunki z TT, to nie będę Ci w tym w żaden sposób przeszkadzał.

itkovian 2013-08-09 00:08:26
Odemnie dostlaiscie pokoj dzis lub jutor pewnie zorbi to samo reszta sojuszu ,tak turki robimy na sile choc wizja sprania TT powinna pobudzic graczy (mnie pobudzila) macie wielkeigo szpiego i pewnei wielu innych wiec zobaczycie gdzie przesuwam armie....

TT jutor sie zdziwi rozumiem ze nie musiscie nam ufac ale jak wejdziemy w TT to rozumem ze nei bedziesz czekal tylo dobierzesz ie wtedy do jego bezbrnego tylka.... ????

itkovian 2013-08-09 00:09:08
Tak ja uz gram tylko dla zemsty.... ichce uzmysowic komus ze jest skoncoznym id........

Whiteye 2013-08-09 00:28:58
Teraz przynajmniej rozumiesz jaką ja miałem motywację walcząc z Wami ;]

TT jutro może się zdziwić, a pojutrze stwierdzić że jednak nie musi czekać z atakiem na mnie do wyborów, wiec na razie wstrzymam się z deklaracjami, ale nie ukrywam że fajnie by było utrzeć mu nosa. Póki co czekam na wpisy w tajnym od niego, ciekawe czy zmieni ton ;]

itkovian 2013-08-09 14:04:53
White mzoesz przekonac Trebucha ze nas rozumiesz bo on ma obiekce jak jedyny i ze podpiszesz pokoj bo on chyba wczorja nie wyslal a chcilbym udrzyc na TT cal siła ,pamietja ze mam za 8 tur piechote i zalezy mi na czasie zeby cos mu szczkanc bo nawet jak wokoncu nam na 100% uwierysz i sam ruszysz to sie gdziesz zatrzymay i treba bedzi kombinowac inna spraw ze misi sa zmecozne i trzeba je ciagnac za uszy zreszta to wiesz bo widzsles ze toaczac wojne z toba to musilem soie radzic sam stad mizerny skutek ,chyba wygralem tylko jedna bitwe :( .

Whiteye 2013-08-09 14:25:17
Trebuch nie wierzy ze podpisze pokój, czy po prostu chce dalej ze mną walczyć?

Jeśli razem się zgadamy na TT, to nie ma opcji żeby przetrwał atak, bo przy odpowiedniej koordynacji jesteśmy w stanie w krótkim czasie zając mu tyle miast, że zabraknie mu kasy, i armia mu się zacznie buntować.

itkovian 2013-08-09 15:45:14
White on ci badzo nie ufa i jest zly bo w sumei sytuacja jest tak ze kogo poprzmey to wygra ale sami na nic nie mamy szans chcilby konczyc to tak rozlegal diagnoza przkonaj go bo przynajmneij jest konkresty i nie kreci ,bo nasza armia bez armii trebuch ato roszke malo ja oczywoscie i jkowal caly czas go przekonujemy.

TT wytrzezwial chyba i zmienia ton :P .

toyotom
2013-08-09 12:04:08
RagnarImperium Majów Więc ruszajcie się,do boju.
Jeszcze jedna sprawa,oddaję nację Forkowi,na czas urlopu,ma kontynuować moją politykę i realizować wytyczne,które mu pozostawie.
toyotom
2013-08-09 12:00:34
RagnarImperium Majów następne wybory w 229 turze,liczę na poparcie i zakończenie gry.
Nie chce mi się tyle czekać więc rozpoczynam tą wojnę z Indianami,niech wam będzie.Jednak wyście też za wiele nie zrobili.

itkovian
2013-08-09 00:06:25
MontezumaImperium Sumeryjskie Nie nie ustal TT i jak my teraz may ci ufac czekamy na konkrety bitwy mapki screeny.....

Nie udawaj gl..... wiesz ze zwycisca to nr 1 ale on niczgo nie ustal ,mozemy zakonczyc gre po pokonaku whita tka jak sie umawialismy.
toyotom
2013-08-08 21:12:35
RagnarImperium Majów stak Indian pod Anzio,ok 20 dział i 20 Arkebuzów,w pobliżu też kilka rifli.mam tam 2 szpiegow bede monitorował w którą strone idą.
toyotom
2013-08-08 20:12:33
RagnarImperium Majów Z tego co wiem zwycięzca przez wybory ustala kolejność graczy?
A Indian zaatakuje tak czy siak,muszę przegrupować wojo,Whteye nazbierał sporo rifli,jak zrobię ture i screena to wkleję.
Będzie wojna i to ostra,ale powoli.Nie widzę powodu abym miał zrezygnować z walki przeciw Indianom.

itkovian 2013-08-09 15:46:25
Udaje ze nadal nic sie nie stało bo to zawsze turka dwie do przodu ale jak sam sprawdzis zarmie zaworcily i propozycje pokoju poszły.

Whiteye 2013-08-09 20:50:05
Założymy się że TT dalej nic nie zrobi? Wiele razy mi już pisał, że za chwilę Was zaatakuje, Wy też to pewnie już nie raz czytaliście.

itkovian 2013-08-09 21:04:14
EEE nie wie do czego zmierzasz ale dla mne to nie istotne bo my go zaatkaujemy :P .

Raptorous 2013-08-09 21:47:34
Co do propozycji otrzymalem tylko od Ciebie.

itkovian 2013-08-09 21:50:36
To teraz wiesz dlaczego sojusz tka salbo dzilaa:plask: o tobie zapomnieli.......

Raptorous 2013-08-09 21:53:07
dlaczego tylko ty nas zaprosiles a nie kolegow z sojuszu??

Whiteye 2013-08-09 21:54:23
Ja też dostałem propozycję tylko od Ciebie.

itkovian 2013-08-09 21:58:51
Bo nie wiem co oni cchac dokonca robic Gryz jkowal sa posordku Trebuch jest n ajednym koncu a ja na drugim.

itkovian 2013-08-09 22:25:14
White tylk prosze teraz nie pruboj czasem wyciaganc wiecej bo na przekownywanie Trebuch poswiecilem caly wieczor tzn ze masz dobre intencje :P .

Raptorous 2013-08-09 22:39:00
czyli co sojusz sie sypie:p wynika z tego.

itkovian 2013-08-09 23:04:24
Nie sypie Zgodzili sie na pokoj z wami wszystkimi im poprostu nie che sie grac dlatego tyle to trwalo, jak napisaliscie kapitualcja to dla nich byl koniec gry bo zamierzalismy dotrzyamc slowa danego TT koniec końców on nas wystawil co juz bylo kompletnie bez sensu.

itkovian 2013-08-19 16:16:33
White ja i Trebuch jestesmy za zakonczeniem musze przekonac Gryza i jkowala wal po palac i glosujmey na ciebie, Raptorusie nie masz gdzies paipeskiej religi jakis misjonarz by sie przydal do mojej stolicy bo z gloasmi inaczej bedzie cienko.

Raptorous 2013-08-20 08:07:36
jak bede mial wolnego misjonarza to ci wysle..najpierw musze w miastach poszerzyc buddyzm. Ty nie masz buddyzmu??

itkovian 2013-08-20 10:06:41
No właśnie nie mam :P .
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum