www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-23, 22:42
Propozycje zmian w rankingu
Author Message
cule 

xfire: culecivka
Piwa: 44/9
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-10-09, 22:11   

Jak jednoosobowo jak kilka osób się wypowiedziało? Poza tym jak taki jesteś demokrata to pewnie słyszałeś, że prawo nie działa wstecz? A jak teraz admini między sobą zrobią ankietę żeby usunąć ranking c4 z forum (nie-admini nie mogą głosować!) to też będzie Ci się podobać? Albo jak wpadnie kilku świeżaków i zrobią sobie ankietę czy usunąć z ranku ludzi powyżej 2000 gier? :rotfl:

No weźże zacznij wygrywać coś i ścigaj się uczciwie. :hyhy:
Postaw piwo autorowi tego posta

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 13/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2012-10-09, 22:13   

Cule weź się nie wypowiadaj bo i tak nie grasz, zaśmiecasz tylko forum :cwaniak: Wydrukuj sobie ranking i powieś na ścianie :rotfl:

cule 

pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-10-09, 22:15   

WIele mi to nie da,bo się w nim nie wyświetlam. No chyba, że sobie wydrukuję "stronę główną forum" :rotfl: Ale jednak zdaje mi się, że to nie ja mam obsesję rankingową :hyhy:

Martin 

generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2012-10-09, 22:20   

no to po co dyskutujesz? Idź już spać bo zaśmiecasz forum :hyhy:

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-10-09, 22:25   

Może po prostu podłączmy na głównej ranking z ukrytymi graczami i będzie ok?

Martin 

Posted: 2012-10-09, 22:29   

ok może być ale na razie, i od jutra niech Leszek uruchomi inflację i będzie good :)

Beny czasami coś mądrego napiszesz :)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2012-10-10, 10:23   

Wydaje mi sie ze forum powinno byc dla graczy ,wiekszoc grajacych a tacy są i jest ich calkiem sporo chce zmiany w ranku wiec dlaczego mamy robic im na przekór,ten rank byl najważniejszym kryterium umiejetnosci przez wiele wiele lat.Ten ranking jest dla graczy a nie dla forum.Najbardziej mnie smieszy ze do dyskusji włacza sie Cule który nie grał bardzo długo a takze Forever jako gracz piątki.Panowie nie jestescie zianteresowani rankiem czwórki to dajcie sobie na wstrzymanie,ja nie rozumiem takze dlaczego Marti grajacy regularnie ma byc nizej niz gracz który ma w dupie takie gry przez prawie 2 lata.Najlepsze jest to ze my w Civ 5 nie wypracowalismy praktycznie zadnej sceny oddajac pole tutaj Kacowi a wiekszosc z nas pogrywa w Civ4 i jeszcze nie chcemy zrobic od nowa porzadnego rankingu do tej gry zeby dać graczom którzy ciagle graja jak dinozaury 1 vs 1 poczucie sensu ze poza zabawa maja jakies punkty i nagrode za regularna gre w 8 letnia Civ4.Niech sobie maja porzadny ranking nie widze naprawde problemu zeby to zrobić i nie rozumiem tej dyskusji jaka sie tutaj wytworzyła.

Z tego co pamietam kontrowersyjna była decyzja takze o braku kontynuacji ranku CIV4 ,było wiele protestów wtedy wiec przywrócenie dla tej pozostałej garstki porzadnego ranku przydałoby sie zrobic.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

cule 

Posted: 2012-10-10, 11:05   

Ty chyba też nie pogrywasz za wiele, a właczasz się do dyskusji...nie śmieszy Cię to? :rotfl:

Ja tylko podkreślam, że ujmowanie pkt wstecz jest idiotycznym pomysłem, na który Martin wpadł tylko po to żeby przeskoczyć mnie w ranku. Nie będę jednak umierał za ideę, jak ulży Martiemu i reszcie (no bo przecież jak widać zależy na tym BARDZO wszystkim, nie tylko Martinowi :rotfl: ) to możecie mi nawet dać 0 żeby nie było zagrożenia, że kiedyś go znowu wyprzedzę :D (przy okazji pamiętajcie żeby wyeksponować tłustym drukiem liczbę gier do ranku ;) )

ponti 

generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2012-10-10, 11:11   

cule wrote:
Ty chyba też nie pogrywasz za wiele, a właczasz się do dyskusji...nie śmieszy Cię to?

Wyrazam swoja opinie ,jeden post i wystarczył a nie kłótnia i złośliwości na cały thread.Ja takze mam to w dupie czy bedzie ta inflacja czy nie bo nie dotyczy to mnie,takze nei gram choc i tak zagralem ostatni raz znacznie bliżej niz Ty

cule wrote:
Ja tylko podkreślam, że ujmowanie pkt wstecz jest idiotycznym pomysłem, na który Martin wpadł tylko po to żeby przeskoczyć mnie w ranku. Nie będę jednak umierał za ideę, jak ulży Martiemu i reszcie (no bo przecież jak widać zależy na tym BARDZO wszystkim, nie tylko Martinowi ) to możecie mi nawet dać 0 żeby nie było zagrożenia, że kiedyś go znowu wyprzedzę (przy okazji pamiętajcie żeby wyeksponować tłustym drukiem liczbę gier do ranku )

A ja myśle ze nie chodzi tu tylko o Ciebie i Martina ,jak widzisz wypowiedziało sie tutaj kilku graczy a wiecej w watku ankiety i to sa gracze którzy grają.
Leszek ,Jaco wiec wyglada mi ze cala ta Twoja wymyślona krucjata Martina przeciwko obronie Twojego zaszczytnego miejsca nie ma racji bytu a tak na marginesie jezeli nawet tak jest jak twierdzisz to uwazam ze Marti zasługuje zeby byc przed Toba, bo ciągle gra regularnie podczas gdy ani Ty ani ja nie

cule wrote:
przy okazji pamiętajcie żeby wyeksponować tłustym drukiem liczbę gier do ranku )

A tego to juz zupełnie nie rozumiem zwłaszcza z uśmieszkiem na końcu zdania.Z czego się smiejesz, moze pośmiejemy sie razem?

Moim zdaniem taki maniak jak Marti to unikat ,przeciez rank jest dla takich własnie graczy jako on .

Tfurca Gotmuff

cule 

Posted: 2012-10-10, 11:20   

No i jest przede mną, ponieważ mnie, z racji tego że nie gram, nie ma w ranku. Proste? Dla mnie proste. Nie trzeba do tego celu ujmowąc mi kilkuset pkt, bo jak kiedyś sobie znowu zacznę pogrywać to nie chcę startować z pułapu 600 pkt. Jak "na stronie głównej" chce sobie mieć rank aktualny to niech go tam ma, nic mi do tego i tak wszystkie odsłony tam nabił Martin :rotfl: .

Leszek się wypowiedział owszem, ale chyba nie po stronie Martina :D Scooby też, Jovan też chyba nic nie pisał o kasowaniu nam setek pkt dla widzimisię Martiego...pokażesz mi kto jeszcze ten pomysł popiera czy tak standardowo będziesz pisał o czymś czego nie ma?

ponti 

Posted: 2012-10-10, 11:33   

Scooby i Leszek tez nie grają.Sa gracze ktorym na tym zalezy bardziej .
Lary ,Jaco i ostatnio Plewan czyli gracze ktorzy graja dośc czesto byli za .Natomiast jak sobie przeanalizowałem to wszystko to też bylbym skłonny jednak wprowadzic inflacje w zmienionej formie niz to co proponuje Marti. Propozycja Jovana jest ok.

Tfurca Gotmuff

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/64
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-10-10, 12:38   

ponti wrote:

Scooby i Leszek tez nie grają

Scooby gra, nie często ale gra.
Inflacja 1 punkt dziennie od 30 dni to wg mnie dużo za dużo.

Sam przez inflacji mialem wyzerowany wyniki w c5. I jej po prostu nie lubie :P

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum