www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Beny nie chce konczyć" (KasztelanMirmil)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   Pakt "Beny nie chce konczyć" (KasztelanMirmil)

Pakt numer 2947, założony 2012-09-17 23:23:26 przez KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang)

Nazwa paktu: Beny nie chce konczyć

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: KasztelanMirmil
itkovian
Rookie
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   

KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang) 2012-09-17 23:25:13
Przykro mi, ale nic z Benym w sprawie końca nie ustaliłem.
On chce wygrać i zrobi wszystko by to zrealizować:
zapis większej części naszej rozmowy:

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-09-17 23:58:04
pewnie by skończył jeśli damy mu pierwsze miejsce ale w obliczu tego że najpierw się umawialiśmy na koniec gry a teraz on protestuje bo nie ma pierwszego miejsca to jest to nie w porządku wobec nas i to pierwsze miejsce głupio mu przyznawać skoro tak się zachował. Chyba że Wam to nie przeszkadza, dajemy mu wygrać i kończymy?

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 00:05:51
Dajcie mi czas jutro n aprzekonanie go ale skonczymy zgodnie wedle reguł kotre sam ustalilem a reszta je zaakceptowała albo pisze to z ciezkim sercem trzeba bedzie Benego do tego zmusić choc to bedzie naprawde moja kleską w tej grze :( .

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 09:12:52
Ja za bardzo glosu nie mam ale dalbym 1 Benemu chociaz patrzac na pomysl i realizacje to pierwsze dla Angli. Moze drugie ex aequo Beny Trebuch i Mali :)

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 09:12:52
Ja za bardzo glosu nie mam ale dalbym 1 Benemu chociaz patrzac na pomysl i realizacje to pierwsze dla Angli. Moze drugie ex aequo Beny Trebuch i Mali :)

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 10:11:22
Dobra panowie sprawa wyglada tak: Beny chce przejac duzo maist BBB i rozprowadzic korpa :) w ten sposob wygra - odbilo mu tak jak wczesniej mi tylko ciekawe czy BBB mu cos szeptal czy sam z siebie :)

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 10:11:22
Dobra panowie sprawa wyglada tak: Beny chce przejac duzo maist BBB i rozprowadzic korpa :) w ten sposob wygra - odbilo mu tak jak wczesniej mi tylko ciekawe czy BBB mu cos szeptal czy sam z siebie :)

KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang) 2012-09-18 11:46:05
aha, czyli mamy sobie teraz kulać turki przez jeszcze tydzień czy dwa, żeby Beny zdążył sobie spokojnie nabierać punktów i wygrać ?
To może zacznijmy sobie nawzajem palić miasta, będzie szybciej
jakieś jaja

przecie między innymi po to BBB poddał, żebyśmy mogli pomyśleć o nowej grze a nie jeszcze klikać to przez kolejne tygodnie :(

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 13:18:57
Kasztelan masz tel mozesz podac ?

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 13:25:23
Panowie dajcie to 1 miejsce Benemu i niech skonczy ta farse. Cos mi sie wydaje ze sei dogadal z BBB i BBB chce teraz cofki bo jakby wiedzial to by nie atakowal. Czyli dogadali sie wzgledem miast i moze BBB ma dostac korpa od Benegeo - nie wiem takie przypuszczenie.

Poza tym mowi ze nic z koalicja o koncu gry nie mowil ale pamietam ze przed moja zdrada wlasnie byla taka umowa ze jedziemy BBB i konczymy a miejsca sa takie jak punktacja.

Jezlie bedziemy kontynuowac gre to nie bedzie zaufania do Benego.
Bedzie musial miec rozbity glowny stak (skads znam ta historie) i moze sie opamieta ale to pozwoli na dotarcie do korpa BBB jezeli wczesniej nie dostanie go od Benego. A znajac zycie jesli sie zajmiemy Benym to BBB zdobedzie damaszek zeby odgrodzic sie od Anglii, a potem ruszy odbijac miasta Benemu jak jego stak bedzie walczyl z nami - do tego mu jest potrzebne odzyskanie armii, ktora stracil w ataku.

Dajmy wiec Benemu diplomatic victory, BBB niech bedzie przede mna i tyle.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 13:25:23
Panowie dajcie to 1 miejsce Benemu i niech skonczy ta farse. Cos mi sie wydaje ze sei dogadal z BBB i BBB chce teraz cofki bo jakby wiedzial to by nie atakowal. Czyli dogadali sie wzgledem miast i moze BBB ma dostac korpa od Benegeo - nie wiem takie przypuszczenie.

Poza tym mowi ze nic z koalicja o koncu gry nie mowil ale pamietam ze przed moja zdrada wlasnie byla taka umowa ze jedziemy BBB i konczymy a miejsca sa takie jak punktacja.

Jezlie bedziemy kontynuowac gre to nie bedzie zaufania do Benego.
Bedzie musial miec rozbity glowny stak (skads znam ta historie) i moze sie opamieta ale to pozwoli na dotarcie do korpa BBB jezeli wczesniej nie dostanie go od Benego. A znajac zycie jesli sie zajmiemy Benym to BBB zdobedzie damaszek zeby odgrodzic sie od Anglii, a potem ruszy odbijac miasta Benemu jak jego stak bedzie walczyl z nami - do tego mu jest potrzebne odzyskanie armii, ktora stracil w ataku.

Dajmy wiec Benemu diplomatic victory, BBB niech bedzie przede mna i tyle.

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 13:26:48
No chyba ze macie inny plan jak ich obu pokonac

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 13:26:48
No chyba ze macie inny plan jak ich obu pokonac

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 13:36:55
Była mowa o zjechaniu BBB ale nikt tego nie doprecyzowął czy to jego kapitlacja czy zjechanie , w kazdym razie jak napisąłem warunki kapitulacji dla BBB na przyszłosć to nikt nie protestował ( tylko że Beny napisąłe że grałby dalej).

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 13:55:07
Powiem szczerze robienie tur po 21 wogole mi nie pasuje. Zona sie wkurza itp :)
Jak nie bylo wojny to robilem turki z pracy. Nie chce psuc zabawy ale skonczenie byloby mi na reke.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 13:55:07
Powiem szczerze robienie tur po 21 wogole mi nie pasuje. Zona sie wkurza itp :)
Jak nie bylo wojny to robilem turki z pracy. Nie chce psuc zabawy ale skonczenie byloby mi na reke.

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 13:56:23
No i Beny ma korpa wiec pewnie to on by wygral w punktacji po zjechaniu BBB dlatego mozna mu to 1 miejsce dac.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 13:56:23
No i Beny ma korpa wiec pewnie to on by wygral w punktacji po zjechaniu BBB dlatego mozna mu to 1 miejsce dac.

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 14:11:07
Wczoraj robilismy turke wyjatkow pozno jak cchesz ja moge robic nawet o 20 . Na razie musze skonczyc prace i pomyslec jak rozwiazac ten wezeł.

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 14:48:46
21 jest ok.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 14:48:46
21 jest ok.

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 17:00:18
Na 1 miejsce Benego zgodzić się musi przedewszytkim Mirmił a ja go nie edę zmuszła ani nawet zachęcał bo nie tak się umawialiśmy ,nawet że mimo że to Beny był moim najbliższym sojusznikiem od początku gry i przed ta sytuacją cieszyłbym sie jakby wyprzedził Kasztelana ,był z nami wkoncu od poczatku ale teraz zagrłą samolubnie i koalicja dzieki niemu wisi na wlosku,poprostu chcilem konczyc bo to bylby fajny koniec naprwde taki dyplomatyczny happy end a teraz albo ustapimy bo ktos za wszelka cene chce byc 1 i skrzywdzimy Kasztelana który zgodnie z umową powinien być 1 bo aktulanie jest 1 i tyle .Poprostu koalicja na sam koniec poniosła fiasko i pozostanie głęboki niesmak wkurzam sie bo nie na to pracowałem przez całe wakacje a do Benego nie mam już siły pisać uparł się i tyle że on by pograł nie chce walczyć z wami ale pograł by dalej ....2 strony tajnych zapisałem.........

Naprawe jestem wyprany z pomyslów i checi kotś iiny się teraz musi wykazać.

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 19:07:23
Dobra panowie w obecnej sytuacji jedyne wyjscie na zachowanie jednosci reszty koalicji na starych zasadach to wspólne pokonanie BBB i Benego jesli ten sie od niego przylaczy ,nawet wobec cofki BBB nie zje armii mojej i Rookiego a do tego czasu zjemy mu dużą cześć państwa ,gorsza spraw w tym że nowe unity bo Beny też siedzi u BBB edzie trzeba ładowac na grnaicę z Benym moją i Rookiego.

To tak na szybko ale piszci coś na Boga !!!

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-18 21:13:22
Niech beny poda jaki ma pomysl na gre i czy widzi w nim role koalicji.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-18 21:13:22
Niech beny poda jaki ma pomysl na gre i czy widzi w nim role koalicji.

KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang) 2012-09-18 21:16:27
Padł mi dziś modem, dopiero potawiłem sieć na nowo

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-18 21:25:40
W związku z zamieszaniem z cofka to ja nie mam pomysłów,choc pozostaje przy zdaniu że jest to nie fair wobec kasztelana.

KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang) 2012-09-18 21:42:53
Panowie, ja was rozumiem. Rozumiem, że są problemu z żonami (znam problem) że się nastawiliście na kończeni itd.
dlatego zaproponowałem Benemu żeby wiał pierwsze miejsce ex aequo ale odmówił, teraz zaproponowałem mu po prostu pierwsze miejsce, bo się robi nieprzyjemnie, a ja tu gram dla zabawy, a nie dla jakichś niezdrowych przepychanek.
Zwisa mi czy będę po wsze lata miał ikonkę z pierwszym czy z drugim miejsce za Misia. Ważniejsze jest dla mnie że fajnie nam się grało i lepiej skończyć niż grac w takiej atmosferze jaka się nam szykuje

Mam nadzieję Beny się zgodzi, choć może teraz robić foch, że mu w sumie nie szło o to pierwsze miejsce ale o dalszą grę... bla, bla, bla
zobaczymy

KasztelanMirmil (Mali / Qin Shi Huang) 2012-09-18 21:44:25
No i mi w międzyczasie odpowiedział...
niestety tak jak przewidywałem:
"Ważniejsze jest dla mnie pograć sobie jeszcze niż wygrać. Poza tym wolałbym wygrać w grze, a nie przy stoliku. "
Przykro mi.

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-19 13:28:21
Panowie wiec wyjscie jest jedno.
1. Konczymy z BBB - usuniecie z planszy
2. Simcity bez wojen az do wystrzelenia statku w kosmos.
3. Ewentualne wojny miedzy koalicjantami ale po duzym okresie pokoju.

W czasie pokoju turki moge robic rano wiec dla mnie jest git.

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-19 13:28:21
Panowie wiec wyjscie jest jedno.
1. Konczymy z BBB - usuniecie z planszy
2. Simcity bez wojen az do wystrzelenia statku w kosmos.
3. Ewentualne wojny miedzy koalicjantami ale po duzym okresie pokoju.

W czasie pokoju turki moge robic rano wiec dla mnie jest git.

itkovian (Anglia / Oktawian August) 2012-09-19 13:32:48
Rookie mamy tkai plan bo namowilem benego na 1 .

Albo konczymy teraz i Beny jest 1, albo robimy cofke niech BBB nie placze i walimy w niego az zostanie 1 miasto i kolejnosc z punktacji. Czekam na decyzje Benego i Trebucha.

Rookie (Zulusi / Willem van Oranje) 2012-09-19 13:41:08
ok ja sie zgadzam

Rookie (Kmerowie / Zara Yaqob) 2012-09-19 13:41:08
ok ja sie zgadzam
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum