www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Admin - Babilon (King_Chrobry)" (Rihiter)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   Pakt "Admin - Babilon (King_Chrobry)" (Rihiter)

Pakt numer 2276, założony 2011-12-09 22:28:14 przez Rihiter (Państwo admina)

Nazwa paktu: Admin - Babilon (King_Chrobry)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Rihiter
King_Chrobry
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-09-24, 21:02   

Rihiter (Państwo admina) 2011-12-09 22:33:17
Witaj Władco!

Podziel się proszę tutaj swoimi spostrzeżeniami, uwagami, koncepcją gry.
Uwagi do mapy i lokacji startowej również mile widziane, zarówno pozytywne jak i negatywne.
Niechaj zostanie ślad dla potomnych z Twoich przemyśleń, a uwagi do mapy pomogą przy tworzeniu kolejnych gier.

Pozdrawiam.
Wielki Niedźwiedź Rihi

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-02-10 14:33:24
Wyjeżdżam na tydzień od 12 .02. Rozmawiałem z wnuczusiem i zgodził się na zastępstwo. A Ciebie Wielki Adminie pytam się - czy zgadzasz się na Wnuczusa ? :)

Rihiter (Państwo admina) 2012-02-10 18:59:18
Zgadzam zgadzam.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 16:34:01
Narobiłem bałaganu :( Dobiłem wara zuluskiego teleportowanym moim warem. Stali wcześniej na neutralnej górce. Poddaje się karze - sry. Nie doczytałem, :wstyd: że na neutralnym terenie jest tak samo jak w "kulturze".

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 19:50:06
Ten jego war mógłby jedynie ale i też zdecydowanie widzieć teraz moje jednostki, które skierowałem w jego kierunku. Żeby więc może nie robić zamieszania z całą grą - to mógłbym mu dać screena z moją armią (ale w next turce, bo nie zrobiłem teraz - chyba że Ty Adminie dasz mu tę fotkę) Jeszcze raz sry.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-18 20:19:13
Kto na górce był wcześniej?
Czy to była pojedyncza jednostka?

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 20:39:23
Staliśmy razem warami na jednej górce w terenie neutralnym.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 20:40:23
Tak pojedyncze

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 20:41:13
Staliśmy tam wiele tur - bo to strażnicy byli.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-18 21:36:32
Jakbyś swoim wariorem wcześniej zszedł z tej górki to by teleportu nie było, także powiedzmy, że była to pewnego rodzaju pomyłka w kolejności ruszenia jednostek.

Powiedz mi tylko, czy jakby ten warior nie został teleportowany to miałeś możliwość go zaatakować/zabić?

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 21:47:06
Jednak nie, gdyż musiałbym to zrobić 2 chariotem, którego nie miałem. Tak , że słuszna kara.

Nie douczyłem się regulaminu. Bo gdybyśmy stali obydwaj w kulturze, to po teleporcie bym nie atakował.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-18 21:52:25
Czyli gdyby nie akcja z teleportem to Zulus zobaczył by tego Twojego stacka co do niego idzie, tak?

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-18 21:59:08
No tak - dlatego to zgłosiłem, gdy poznałem swoje przewinienie. Dlatego pisałem o screenie dla Zulusa. Tak będzie uczciwie. Ten war spełniłby ważną rolę zwiadowcy.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-18 23:07:57
Tak, teraz to widzę. Ok, wklejam Zulusowi na tajnych screen tego co zobaczył by tym wariorem, gdyby ten nie został teleportowany.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-03-19 10:56:47
Twój cytat

"W kolejnej turze (94) najpierw ruszają się: Indie, Zulu, Mali (między sobą w dowolnej kolejności).
Później ruszają się: Sumer, Korea, Anglia (między sobą w dowolnej kolejności)."

A ja też muszę czekać na wszystkich, czy tylko na Zulusa ?

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-19 17:32:36
A, zapomniałem Cię dodać. Sorki. Czekaj na wszystkich, bo zrobi się burdel jak będziecie się mieszać.

Rihiter (Państwo admina) 2012-03-19 17:35:09
Już wiem dlaczego Cię zapomniałem. Nie wpisałeś info żadnego w "Aktualnych wojnach". Do uzupełnienia, jak najszybciej, bo właśnie takie się później pomyłki zdarzają. Jak ja się pomylę we wpisie to pół biedy, ale jak ktoś się pomyli wchodząc do gry nie tak jak trzeba to będzie siara.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-05-26 08:28:30
Mamy problem z Larym :( nie możemy wspólnie turki robić w tej wojnie "wyniszczającej Larego". Czy możliwe by było takie rozwiązanie, że robiłbyś turki za mnie ?

A najlepsze rozwiązanie to takie by było: - Ty robisz turki wojenne wspólnie z Larym na jego na terenie, - a ja później lub wcześniej robiłbym na swoim terytorium. :padam:

Rihiter (Państwo admina) 2012-05-26 13:06:22
Możemy tak zrobić. Nie widzę problemu.
Tutaj jest kwestia problemów technicznych, więc nikt nie powinien mieć nic przeciwko. Na wszelki wypadek opisz jeszcze problem i rozwiązanie na forum i jeżeli nie będzie sprzeciwów to robimy.

Rihiter (Państwo admina) 2012-05-27 16:52:25
Przeprowadziłem za Ciebie walkę, zgodnie z tym co było umówione. O ruchach wojska decydował Lary. Mówił, że tak macie umówione. Proszę abyś to potwierdził, żebym miał pewność, że taka właśnie była Twoja wola.

Z informacji o grze:
- urodził Ci się generał
- wyprodukowałeś w jednym mieście rycerza, ustawiłem produkcję na "reserch" o ile dobrze pamiętam
- jak poszedł atak to już sam obejrzysz, ale było dość niefartownie momentami niestety.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-05-28 12:15:21
Oki potwierdzam.

Niestety widzę, że miasto agresor odzyskał. Czyli już teraz będzie źle z nami.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-06-05 15:17:32
Bardzo przepraszam za to zamieszanie z niedzielną turką. Zdarzało się, że net mi szwankował, ale było to przeważnie kilka godzin. Wtedy w niedzielę liczyłem, że w końcu ruszy sieć i czekałem prawie do 21. Gdy się okazało, że nic z tego nie będzie napisałem do Larego sms, by dał info o tej sytuacji. Niestety spóźnił się z odbiorem i wszystko się posypało - sry. A net ruszył dopiero w poniedziałek po interwencji u dostawcy. Przepraszam :padam:

Zapisałem już sobie telefony w realu, by nie powtórzyła się sytuacja.

Dziś prawdopodobnie znów będzie konieczność wspólnych manewrów na ziemiach Larego. Ale czekam na info od Larego. Będziesz mógł tam wejść ? Ale nie wiem o której jeszcze.

King_Chrobry (Babilon / Ragnar) 2012-06-05 16:44:34
Prośba o wejście do DM dziś nie aktualne - thx :)
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum