www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-04-04 LDeska - Zaharien
Author Message
Zaharien 

xfire: zaharien
Helped: 2 times
kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2007-04-04, 19:01   2007-04-04 LDeska - Zaharien

1. LDeska
2. Zaharien

Nie chce mi się już. Miło było, ale się skończyło. Ciągle coś… liczę pola, ustawiam, a tu się okazuje ze piechota może być szybsza od kawalerii i nawet bez upow biega po lesie jak się jej podoba… Bleh, Civa mi się przejadła.
Do zobaczenia kiedyś tam.
Pozdrawiam.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-04, 21:13   

No Impi tak robią :)
Krótka przerwa powinna pomóc, albo zagranie na innych ustawieniach. Jesteś typem rozwojowca i to niestety przegrywa z typem wikinga :atakuje:

Sam kiedyś w ogóle prawie armii nie robiłem i... często dalej tak robię :) i potem jestem zły na siebie :)

Dzięki za grę.

waldeson 

xfire: waldeson
młodszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-04-05, 01:11   

EEEEEEE tam. Civka się nie może przejeść. Mija parę dni bez civki - zaczynają występować poty, duszności, drgawki. Nie ma wyjścia. Trzeba zagrać bo by człowiek wykończył. I taka rada - Na razie sobie może Leszka odpuść. Facet umie zdołować. :D

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2007-04-05, 07:17   

to moze zamiast Leszka, ja? :)
jestem duzo nizej w rankingu i tez jestem typowym rozwojowcem :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-05, 08:18   

Eee, na takiej mapce to Bombel jest lepszy. Richards mi to wczoraj uświadomił - jestem barszczu ;) i tylko fuksem wygrałem... :zawstydzony:

waldeson 

Posted: 2007-04-05, 09:59   

Wykończysz mnie Leszku z tą swoją skromnością. A co do Bombla to z kolei jest dla mnie równie osiągalny co ty. Czyli mniej więcej - wcale. :D :D

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-05, 10:14   

waldeson wrote:
Wykończysz mnie Leszku z tą swoją skromnością.

Powiedz Waldek, co oni mogą wiedzieć o przegrywaniu? ;)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/246
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-05, 10:35   

Beny wrote:
Powiedz Waldek, co oni mogą wiedzieć o przegrywaniu?

tak.... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

waldeson 

Posted: 2007-04-05, 11:46   

O przegrywaniu wiedzą dużo mniej niż ja o wygrywaniu. :[ :D :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum