www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Etiopia(Trebuch)- Chiny(Wnuczus)" (wnuczus)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt "Etiopia(Trebuch)- Chiny(Wnuczus)" (wnuczus)

Pakt numer 1221, założony 2011-06-29 13:30:08 przez wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny )

Nazwa paktu: Etiopia(Trebuch)- Chiny(Wnuczus)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: wnuczus
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 13:31:24
To jest Twoja naprawdę ostatnia na szansa, jeśli dziś nie zgodzisz się na pokój. Pójdę do Twoje pałącu spalę całą stolicę i i tak wrócę na tereny moje obecne. Masz za mała armię. U Mnie już zaraz katapulty a miasta pilnują speary. Zastanów się.

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 13:34:03
Nie unoś się honorem pomyśl trzeźwo.

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-06-29 13:39:04
nieodzyskanie tego miasta jest dla mnie równoznaczne z pozostaniem marionetką więc albo je odzyskam albo zginę. A Ty miastem tym zyskujesz niewiele, możesz natomiast stracić ponosząc wysokie koszty wojny i zniechęcając do siebie sąsiadów. Powrót do status quo jest rozsądnym wyjściem dla nas obu. Jeśli oddasz mi miasto i podpiszemy pokój to mogę obiecać że dalej na zachód się nie posunę i ustalimy sobie tam granicę

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 13:42:14
Pomysł logicznie mam 5 miast. Jestem na pierwszym miejscu pod względem produkcji. Ja sobię mogę na turę tam dwie jednostki dosyłać. Zróbmy inaczej, podpiszemy pokój. A ja Ci pomogę w wojnie z innym napastnkiem. Swoją armią.

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-06-29 13:46:05
Twoja pomoc mi nic nie da, właśnie udało mi się obronić na południu kiedy mi zająłeś miasto. Teraz muszę się skupić na odebraniu tego co zabrałeś bo z dwoma miastami zostanę do końca najsłabiej rozwiniętym krajem. Oddanie mi tego miasta wiele Cię nie kosztuje, znacznie więcej będzie Cię kosztować zniszczenie Etiopii

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 13:47:34
Ale jak pisałem, zniszczenie Etopii nie jest w interesie Chin. Jesteś moim buforem. Ty będziesz się desperacko atakował. A ja spokojnie bronił.

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-06-29 14:06:06
Twoja pomoc mi nic nie da, właśnie udało mi się obronić na południu kiedy mi zająłeś miasto. Teraz muszę się skupić na odebraniu tego co zabrałeś bo z dwoma miastami zostanę do końca najsłabiej rozwiniętym krajem. Oddanie mi tego miasta wiele Cię nie kosztuje, znacznie więcej będzie Cię kosztować zniszczenie Etiopii

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-06-29 14:08:01
więc czeka nas długa kosztowna wojna, obyś tylko nie dostał noża w plecy od któregoś ze swoich sąsiadów skupiając się na obronie mojego miasta:)

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 14:17:26
Nie mam sąsiadów. Prócz Ciebie:)

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 14:26:40
W takim razie As you wish:)

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-06-29 17:06:22
jeżeli faktycznie nie zależy Ci na niszczeniu Etiopii a na "buforze" to tak jak proponowałem - możemy ustalić granicę na mieście które mi podebrałeś, podpisać pakt o nieagresji, pakt o granicach itp. Mi tylko zależy na odzyskaniu miasta bez którego dotrzymanie kroku pozostałych stanie się bardzo trudne. Przemyśl czy warto ponosić koszty wojny, bo ja i tak nie mam nic do stracenia i będę walczył do końca

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-06-29 20:02:44
Niestety, Twoje warunki są niemożliwe do spełnienia. W tej chwili, nie widzimy szans na pokój.

wnuczus (Wnuczus Victoria/Chiny ) 2011-07-20 17:46:59
Mam, dosyć tej wojny może jednak oddam Ci to miasto i podpiszemy pokój na 50 tur?

trebuch (Trebuch Washington/Etiopia) 2011-07-21 21:38:28
proponowałem pokój za oddanie miasta na początku wojny kiedy jeszcze koszty jakie na nią poniosłem były małe. Teraz wyrównanie tych kosztów to znacznie więcej niż oddanie mi zagarniętego miasta
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum