www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Leszek-cule" (cule)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Leszek-cule" (cule)

Pakt numer 1021, założony 2011-03-11 17:13:07 przez cule (Cule ( Ragnar / Korea ) )

Nazwa paktu: Leszek-cule

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cule
LDeska
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-03-11 17:15:18
Witam dalekiego sojusznika, buduję księgę popytu na buddyjską religię, czy jesteście zainteresowani dołączeniem do naszej braci? I czy bylibyście tak mili i przekazali rele dalej jednemu swojemu sąsiadowi(np faustowi)? Nie jest to warunek konieczny, ale docenimy i w pierwszej kolejności mnisi trafią do nacji, które wyświadczą nam tę grzeczność.

Pozdrawiamy kulturalny naród Inków!

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-03-11 20:05:25
Witam, witam. Teoretycznie jestem zainteresowany ale w jaki sposób dojdziesz do mnie tym misjonarzem i ile to czasu zajmie?

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-03-11 20:14:33
Jakąś metodę znajdę sojuszniku, a czas to niezbyt szybki, jakieś 15 tur na pewno to zajmie.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-03-11 20:18:11
Dobrze to wysyłaj, zgodzę się na przekazanie reli sąsiadom

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-03-29 23:17:35
Sojuszniku, misjonarz niedługo do Ciebie trafi za pośrednictwem naszego wspólnego sąsiada Bobka. Pytanie co myślisz o pomyśle żebyś zrobił drogę do niego i walniemy sobie OB, mamy obydwaj duże miasta więc może nam się zwiększyć o monetkę szlak handlowy(acz nie mam pewności).

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-03-30 09:23:56
Podoba mi się ten pomysł, zbuduję drogę do Bobka

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-04 14:53:33
Jak widzisz buduję drogę do Bobka. Proszę podejdź tym misjonarzem tam gdzie widzisz moje robole ale wojownikiem to nie wchodź, ok?

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-04 16:14:36
Spoko, nie ten etap żeby wszczynać wojnę za jednego worka. On lezie na zwiad ten war, a mnicha poślę tam gdzie wskazałeś.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-04 19:52:31
Widzę że złapaliśmy możliwość handlu - wysłałem więc propozycję otwarcia granic.

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-04 20:03:55
A możliwe, zrobiłem sailing. Ok, otworzę w następnej turze.

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-05 10:34:50
Napisz czy relę mam dać do tego miasta niżej czy wyżej od punktu w którym stoję.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-05 11:02:33
Może niżej - idź do roboli, droga cię zaprowadzi do miasta na południu

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-11 20:12:25
Sojuszniku zdejmij ze mnie proszę szpiegostwo.

Mój zwiadowca wyruszył w drogę przez państwo Azteków aby złapać z wami kontakt. Handel już widzę zaczął działać - przynajmniej u mnie.

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-11 20:28:44
Nie mam na Tobie ani punkta szpiegostwa. Tego scouta to skonsultuj z naszym sojusznikiem Aztekiem, nie chcemy go drażnić :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-11 21:05:38
Dobrze, już konsultujemy

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-12 17:37:57
Hej, sojuszniku, wiem że jesteś w zawierusze wojennej, ale jak znajdziesz chwilę czasu to poślij proszę mnicha do Fausta, bo się nam buddyzm stanie niszową religią jak nie zacznie ekspansji ;)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-12 19:56:19
Cięzko z tym teraz, wojna się robi coraz trudniejsza... postaram się ale na razie nie mogę

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-22 13:09:11
Przyjacielu z oddali, mam nadzieję że mamy jasność co do tego, że Twój scout nie jest zaproszony w me skromne progi? :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-22 13:10:12
No właśnie o to miałem pytać - czy mogę jakoś boczkiem, boczkiem tak żeby nie patrzeć w głąb państwa przejść? Może jakoś przy brzegu z lewej albo z prawej? Ładnie prosimy bo chcemy nawiązać kontakt z sąsiadami...

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-22 13:13:15
Niestety, nie da sie przejść od tamtej strony tak żeby nie obejżeć mojej stolicy, świętych miast i innych latarni :)

Zresztą, moje sąsiady to ja wolę zachować dla siebie. Wiesz, jakby co, bo my to jednak przyjaciele są :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-22 13:15:55
Ech i to ma być sojusznik :luka:

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-22 13:18:29
Bez urazy sojuszniku ;)

Jesteś gigant i zaraz będziesz większy ode mnie, w demo już mnie wyprzedziłeś, a Centa miasta jeszcze nie są uwzględnione. Ja tam, choć ufny, wolę silniejszych nie obdarzać zbyt szeroką wiedzą na swój temat :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-22 13:22:12
Dzisiaj oddam Nefburg i pewnie spadnę na czwarte miejsce, nauka stoi - naprawdę nie przeceniaj mnie...

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-22 13:27:03
Leszek, ale na prawdę, tutaj nie forum, nie musimy robić się nawzajem w balona :D

Oddasz Nef na kilka tur, a stolica Centa jest niegorsza. Wpadnie Ci dodatkowo kilka jego miasta, w tym dwa święte (jedno ze świątynią), na dodatek Nef oddajesz swojemu finansowemu sojusznikowi.

Czy ja jestem na tyle durny żeby łyknąć historyjkę o grupie pościgowej? Jak powiedział Kevin sam w domu, I don't think so. ;)

Teraz Ty rozdajesz karty, drugi jest Rudi z 13 (na razie) miastami i terenami po stu nacjach, a ja będę w grupie pościgowej.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-22 13:33:34
To ja powiem tak samo: tu nie forum, nie musisz udawać. Ja oddaję Nefburg na stałe a to jest najlepsze moje miasto. Sam zobaczysz dzisiaj wieczorem w statsach a jutro w demo jak spadnę. Co do Centa to nie bądź taki pewny że go łyknę - ja na razie nie jestem bo naokoło tylko czatują żeby się na niego rzucić i za darmo miasto chapnąć.
Moim zdaniem ty wygrywasz teraz i to poważnie, zaraz na pewno kogoś znowu chapniesz. Rudi moim zdaniem ma potencjał żeby wygrać - będziecie konkurować. Potem widzę Cheosa - on jest finansowy więc nie uciekniecie mu w techach jak mi a potem ja.

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-22 13:43:08
Ja wiem, że Nef na zawsze oddaje, chodziło mi o to że go za parę tur zastąpi stolica Centa, a reszta to juz czysty zysk. Tak już Ci się rzuca tam Kingu i ciekawe kto go później obroni przed Tobą :P oczywiście, że wszystko chapniesz Ty i to przy niewspółmiernych stratach(tzw giga fart :D ). Ja tam nic nie łykam, bo nie ma czego za bardzo. Cheos strzeże Turka jak oka w głowie, a z resztą mam pakty i słowa dotrzymuję. Pozostaje wzrost organiczny, trzeba się będzie zdesantować na wysepki jednopolowe, dwie się ma, taki luksus u nas.

Rudi ma MEGApotencjał. Po Larym będzie sobie mógł każdego łykać po kolei, a dużych sąsiadów nie ma żeby mu bruździli...Cheos czwarty, za mną :)

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-26 20:41:12
Przyjacielu, sojuszniku, hegemonie...czy może miałeś już okazję wywiązać się z umowy i rozpylić buddyzm u Persów bądź kogoś tam innego?

Oczywiście nie nalegam, nie chcę się narażać na Twój gniew :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-04-26 20:57:43
Niestety nie mogłem, nawet o tym nie pomyślałem bo roboty z wojnami miałem tyle że nie było kiedy. W tej chwili natomiast nie będę tego robił bo mam sam dwa święte miasta - wolę rozwijać nauki cieśli z Nazaretu...

cule (Cule ( Ragnar / Korea ) ) 2011-04-26 21:00:09
Rozumiem, myślałem że może zdeklarowany mściciel na łamipaktach zechce dotrzymać umowy, ale co tam, przecież nie będzie z tego żadnego krwawego podboju więc i po co? :D
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum