www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ambasada Nefliqus-Jarek" (Nefliqus)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Ambasada Nefliqus-Jarek" (Nefliqus)

Pakt numer 979, założony 2011-02-08 16:54:18 przez Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) )

Nazwa paktu: Ambasada Nefliqus-Jarek

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Nefliqus
jarek1333
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-08 17:02:12
taki opis patku będzie bardziej czytelny.

Z tym miastem się wpieprzyłem, nie pasuje mi konflikt z Tobą. Wolę rozwijać się w 2 stronę. Rozwalę to miasto i wycofam się za góry na których stoi mój wojownik. Myślę że to pozwoli nam żyć w pokoju. Możesz zignorować to miasto bo za 15 tur pewnie go już tam nie będzie.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 15:41:52
Myślałem że chcesz mnie atakować, mapy nikomu nie wysłałem bo udało nam się żyć w pokoju. Zrobię to dopiero jeśli mnie zaatakujesz. Napisałem Ci że miasto zamierzam przenieść/zlikwidować bo jedynie to daje nam gwarancję pokoju. Nie chce się rozwijać w Twoją stronę. Sojusz z Celtem został na mnie w zasadzie wymuszony i podpisałem go bo zwiększa on moją pozycje negocjacyjną. Jak na razie żyję w pokoju z każdym z moich sąsiadów i mam nadzieję że tak zostanie. A tak a propos to na konflikt z Tobą namawiał mnie LDeska ale paradoksalnie obecnie bardziej ufam Tobie niż jemu. Dodatkowo mój stosunek do Ciebie jest pełen szacunku bo jako jedyny nie ściemniałeś na początku tylko pisałeś prawdę.
Mam nadzieję że tak zostanie. Co postanowisz to Twoja sprawa.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-10 18:07:36
Nasza wioska "Nefburg", leżąca koło waszej granicy zdecydowała się przyłączyć do królestwa Sumerii. Darius ze wględu na szacunek jakim daży władcę Sumeria, jego prawdomówność w negocjacjach. Wyraził na to zgodę. Prosimy o umożliwienie przemarszu naszych wojsk z tej wioski do naszej stolicy. Pozwolimy tej wiosce się rozbudować tak żeby szlachetny Wang Kong mógł ją przejąć. Nie będziemy jej głodzić. Możemy też przekazać wioskę przez admina bezpośrednio do królestwa Jarka, potrzebujemy na to 2 tur.
W zamian prosimy jedynie o nie zmienianie nazwy wioski do końca gry. Tak aby pamięć o naszym władcy, który pozwolił pokojowo przekazać wioskę i w ten sposób oszczędził wiele niewinnych istnień. Prosimy również o nie wypowiadanie nam wojny i wycofanie armii spod naszych granic. Nasi żołnierze nie chcą walczyć z wojskami Wang Kong, wolą zapewnić sobie wstęp do Walhalli broniąc naszej stolicy przed Wielką Dupą Inka.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-12 22:18:25
Wielki Wang Kong czy w swojej wielkoduszności zgodziłbyś się na rozpoczęcie rokowań pokojowych?

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-12 22:20:22
W obecnej sytuacji nie ma szans na pokój, zwłaszcza, że zdradziłeś położenie naszych miast.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-12 22:25:08
W takim razie niech Mars pokaże kto jest lepszy.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-13 00:22:09
Tak, niestety naród Celtów posłuży jako poligon dla dwóch nacji dając im po generale :( Dzięki temu ślad po Twoim narodzie nie przeminie bo generałowie jak dobrze pójdzie będą bardzo długo służyć zarówno Sumerom jak i Inkom.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-13 10:11:31
Czas pokaże jaką cenę będziesz musiał zapłacić ze te słowa. Celtowie będą wałczyć do samego honorowego końca. Wanhallia na nas czeka.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-14 12:34:58
Wielki Wang Kong, nasza nienawiść do Inków jest tak dużo że proponujemy Ci oddać pod Twoją opiekę naszą stolicę. Nie pozwolimy aby zdrajca posiadł nasze córy i dobra narodowe. W zamian prosimy jedynie o obietnice nie spalenia naszej stolicy i nie zmienianie jej nazwy. Nasza stolica zaraz będzie miała wielkość 5 więc jest chyba godna Twojej uwagi.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 15:52:12
Ok powiedzmy, ze jestem zainteresowany jak możesz to daj screeny z okolicami Twojej stolicy, nawet nazwałbym wszystkie miasta w okolicy na Twoja część :oczami:

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 15:52:28
*cześć, nie część :/

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-14 15:56:45
tak łatwo to nie będzie, jak podejdziesz wojskim to zaatakuje wojska Inków tym co mi zostało i wtedy będziesz mógł zaatakować zgodnie z regulaminem.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 16:07:11
Ok ale daj mi teraz screeny, żebym zaznajomił się z tym co Ty widzisz.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-14 16:13:38
ale po co, i tak umieściłem screeny na forum, nie rozsyłam map tak jak to sobie wyobrażasz. Miasto już powinieneś widzieć, postaraj się tylko dociągnąć wojska zanim Inka mi spali miasto.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 16:15:47
Nef ja po prostu proszę Ciebie o drobna przysługę.
Prześlesz mi wyłącznie mapy z Twojej stolicy ?
Chce widzieć gdzie będę mógł zrobić pułapkę na Ldeske w przyszłości wybijając mu te jego jednostki bo ja wcześniej dojdę.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-14 17:08:57
sorry ale mamy wojnę tak czy siak i obowiązuje reguła ograniczonego zaufania. Ja tylko sygnalizuję że chętnie pomogę Ci w przejęciu mojej stolicy jak tylko będzie taka możliwość ale nie mam zamiaru podkładać się na maksa bo to już byłoby nie fair. Screena swoich terenów dam w ostatnim wpisie w kronice.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 17:19:27
Hehe to nie jest żadne podłożenie bo w czym miałoby to nam pomóc ? To znaczy Ldesce i mnie ? W niczym ale jak nie chcesz to nie.

jarek1333 (Jarek ( Wang Kong / Sumeria ) ) 2011-02-14 17:19:47
P.S Turę rób

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 13:42:54
Darius prosi o pokój. Będziesz mógł przygotować sobie atak na Wielką Dupę Inka. Wiemy ze zdajesz sobie sprawę z tego że wojna między Tobą i Wielką Dupą Inka jest nieunikniona.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 17:38:52
Kurcze chyba jednak Inkowie zdobędą Nefburg. Leszek tak przyblokował to miasto że za bardzo nie masz jak mnie atakować. Szkoda bo tak nienawidzimy Inków że chętnie oddalibyśmy naszą stolicę w Twoje władanie za obietnice nie spalenia go i nie głodzenia ani ścinania w przyszłości.
Niestety Inka był sprytniejszy, niezły z niego gracz. To trzeba przyznać, dyplomatycznie rozegrał początek bardzo dobrze.
Może szanowny Wang Kong przemyśli jednak co jest mu bardziej na rękę. Sojusznik w postaci Celtów, wierny i waleczny czy Nefburg w władaniu Inków co oznacza nieuchronny konflikt o ziemię pomiędzy Nefburgiem i najbliższym miastem Inków. Nefburga i tak już nie zdążysz zdobyć. Możesz za to zaskoczyć Inkę podpisując ze mną Tajny pokój i atakując Inkę z zaskoczenia.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum