www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ambasada Nefliqus-LDeska" (Nefliqus)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Ambasada Nefliqus-LDeska" (Nefliqus)

Pakt numer 984, założony 2011-02-09 10:36:35 przez Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) )

Nazwa paktu: Ambasada Nefliqus-LDeska

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Nefliqus
LDeska
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 21:40   

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 11:00:05
Państwo Celtów postanowiło otworzyć ambasadę w kraju Inków. Niepokoją nas ruchy waszych wojsk koło naszej granicy. Przypominamy iż obowiązuje nas ReligionPakt. Celtowie mieli nadzieję na długi sojusz, żałują teraz swojej naiwności i otwartości z jaką traktowali Inków. Ostatnie poczynania Inków budują raczej obraz wroga a nie sojusznika. Mamy nadzieję że w przyszłości nasze kontakty będą bardziej przyjazne. Nie zamierzamy rozwijać swoich granic w kierunku Inków. Mimo wszystko Celtowie chcieliby dalej widzieć w kraju Inków swojego głównego partnera. Nie chcemy szukać nowych sojuszów, Egipcjanie wydają się nam zbyt agresywni i nie odpowiadają naturze Celtów. Prosimy o honorowe dotrzymanie zapisów ReligionPakt.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 11:05:12
Inkowie idą na odsiecz Arabom. Prosimy o jasną deklarację - czy zostawicie w spokoju Arabów? Od tego uzależniamy czy zawrócimy nasze wojska.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 11:28:03
Ze względów na sytuację geopolityczną i Pakt o Nieagresji jaki mamy podpisany z Arabami, wojna z nimi wydaje się Bardzo Mało prawdopodobna.
Celtowie czują się upokorzeni szantażem Inków. Nie chcą mieć sojusznika który ich nie szanuje.
Nasz władca Dariusz I postanowił wypowiedzieć Inkom ReligionPakt w bieżącej turze. Co, zgodnie z jego zapisami, oznacza że nasze państwa maja 25 tur na wzmocnienie naszych wojsk i zabiegi dyplomatyczne, które miejmy nadzieję pozwolą wyjaśnić nieporozumienia między nami. Mamy nadzieję że Inkowie rozumieją decyzję Celtów oraz że Surykatka okaże się honorowym i szlachetnym władcą.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 11:36:38
Jeżeli Arabowie i nasz wywiad potwierdzą że to nie tylko słowa a też idą za tym czyny (czyli wycofaliście wojsko a nie idziecie nadal w kierunku Arabii) to i my wycofamy swoje wojska. Jak dorwiemy się do konsoli władcy wieczorem to odpowiemy.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 18:30:18
Niestety Lincolm mi przekazał że poruszyłeś trzech wojów do niego więc wypowiadam wojnę. Moje warunki pokoju: oddajesz mi Vienne i podpisujesz jawny pakt o nieagresji na minimum 15 tur z Arabią. Jeżeli się zgadzasz to podhoduj Vienne do "2" i możesz uciec tym wojem albo przekaż Vienne adminowi który je mi przekaże. W przeciwnym wypadku będę kontynuował natarcie na stolicę po spaleniu Vienne. Czas ultimatum: do jutra.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-09 21:37:45
Vienne co najwyżej możesz spalić, nie sądziłem że z ciebie tak niesłowny facet i nie dotrzymasz warunków naszego paktu. Pewnie już wcześniej knułeś przeciwko mnie. Nie wypowiedziałem Arabii wojny, wręcz przeciwnie negocjuje z nimi Jawny Pakt o nie agresji. Przy granicy z Arabami jest tylko jeden wojownik. Specjalnie zrobiłem screena żeby Marba nie mógł zakłamać sytuacji. Ale to już nie aktualne. Najwyżej skończę Dyplo wcześniej ale przynajmniej honorowo. Teraz spale jedno miasto Arabii ty mi jedno i tylko Celt będzie miał łatwiej i mam nadzieję ze Cię pojedzie. Ogólnie rzecz biorąc **** Ci w dupę.

a propos niestety nie wybaczam takich zdrad.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-09 22:35:51
Wiesz co z takimi tekstami to idź się bawić gdzie indziej, nawet nie chce mi się dalej rozmawiać. Prześlę to do admina żeby coś z tym zrobił

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-10 11:12:54
Trochę czasu upłynęło, emocje mam nadzieję opadły. A więc Dariuszu czy zgadzasz się na moją propozycję? Z Twojej strony: gwarancje nie atakowania Arabii przez 15 tur w formie paktu jawnego o nieagresji i miasto Vienne przekazane dla mnie, z mojej strony odstąpienie od szturmu Vienne i stolicy. Zgadzacie się?

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-10 11:58:58
Niestety nasz władca Darius I obecnie nie ma czasu na rozmowę Dupą Inków.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 13:41:09
Darius prosi o pokój w zamian oczekuje jedynie jawnego traktatu o nieagresji.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 13:44:53
Niestety, Celtowie stanowili zagrożenie dla wspieranego przez nas sąsiada Arabii. Nie wierzymy że po zawarciu pokoju wasza polityka się zmieni.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 13:56:54
aż tak boicie się Centuriona Wielka Dupo Inka! Wiec niech Mars pokaże jaki los jest nam pisany.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 14:35:40
Baliśmy się, teraz wychodzi na to że Arabowie się obronią ale szczerze przyznaj Celcie że gdyby nie nasz atak to spaliłbyś Arabom jedno miasto i wtedy nie wiadomo - Egipcjanie mieliby dużo łatwiej żeby pokonać Arabów...

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 17:30:52
Gdyby nie Twój atak to do tej pory żyłbym sobie w pokoju, co najwyżej musiałbym oddać Jarkowi ten kurort nad rzeką którego z jakiś dziwnych przyczyn nikt nie chciał. Źle zagrałem to fakt ale moim zdaniem atakiem na mnie przegrałeś to Dyplo strategicznie i wojna ze mną doprowadzi Cię do konfliktu z Jarkiem a wtedy już nie powstrzymasz wojny na 2 fronty. Paradoksalnie podpisanie ze mną pokoju i wymuszenie tego samego na Jarku jest Ci strategicznie na rękę.

Darius.

PS a tak a propos to postaram się żeby Nefburg zdobył Jarek a nie ty. :)

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-02-16 21:51:08
Zupełnie błędna analiza bo my z Jarkiem współdziałamy.

A działanie na szkodę własnej nacji jest złamaniem regulaminu więc nie możesz się podłożyć Jarkowi bo i tak będzie wtedy cofnięcie tury.

Nefliqus (Nefliqus ( Dariusz / Celtowie ) ) 2011-02-16 23:16:36
Do czasu.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum