www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Wyniki Dyplo6
Author Message
giggs 

Helped: 2 times
Piwa: 44/39
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2011-11-15, 13:06   

ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?Moze o odznaczeniach ma zdecydowac Admin Dyplo?

Spoko Ponti, damy radę a konsultacje w kuluarach będą tak czy siak.

P.S. Powoli wracam do gry.
Last edited by giggs on 2011-11-15, 13:06; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-15, 13:44   

cheos wrote:
Oj Ty z Jarkiem to chyba trwałego sojuszu w D7 nie zawiążecie ;)

Centurion wrote:
Z jarkiem tak już jest, jak się uprze to z wkurzenia aż się meble obgryza takie pierdoły wypisuje ;)

Nie no co Wy, szczerze to liczę, o ile zagram, że uda mi się współpracować właśnie z Centem :P Lubie tego upierdliwca ale jakoś nigdy nie było nam po drodze.
Zresztą ja jestem dobry chłopak i każdy to wie ;)

ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?

Mnie odznaka nie interesuje bo i na nia nie zasłużyłem- Cheos prowadził nację ponad 3/4 całej gry więc chyba nie ma o czym mówić. No niestety porzuciłem nację i nic na to nie poradzę taki już mój net( a raczej problem z czymś o czym sam nie wiem).
Last edited by jarek1333 on 2011-11-15, 13:47; edited 1 time in total  

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 13:57   

giggs wrote:
ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?Moze o odznaczeniach ma zdecydowac Admin Dyplo?

Chyba jako Admin D6 mogę zabrać głos w tej sprawie.

Jestem za przyznaniem następujących orderów:
1. Cheos ( jarek niestety nie bo zbyt krótko grał)
2. Cule oraz Lary oboje po medalu za zajęcie drugiego miejsca. Nie sposób rozstrzygnąć który z nich się bardziej przysłużył lub nie przysłużył razem prowadzili nację do miejsca medalowego.
3 Ldeska - oczywiste
Ponti - przeżył w D6

Nie proście mnie abym wskazał komu się bardziej medal za drugie miejsce należy bo to są subiektywne moje oceny. One są w podsumowaniach.
A tutaj nie naginajmy rzeczywistości do orderów, wybierając tylko jednego gracza, tylko dostosujmy medale do rzeczywsitości.
A ta jest taka że nację do miejsca medalowego prowadziło dwóch graczy Cule i Lary.

Ja bym im dał po medalu za drugie miejsce.

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 38/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 14:01   

I tak przyznamy ordery Bodku:)

giggs 

podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2011-11-15, 14:02   

Bodek wrote:
giggs wrote:
ponti wrote:

Chyba jako Admin D6 mogę zabrać głos w tej sprawie.

Jestem za przyznaniem następujących orderów:
1. Cheos ( jarek niestety nie bo zbyt krótko grał)
2. Cule oraz Lary oboje po medalu za zajęcie drugiego miejsca. Nie sposób rozstrzygnąć który z nich się bardziej przysłużył lub nie przysłużył razem prowadzili nację do miejsca medalowego.
3 Ldeska - oczywiste
Ponti - przeżył w D6

Nie proście mnie abym wskazał komu się bardziej medal za drugie miejsce należy bo to są subiektywne moje oceny. One są w podsumowaniach.
A tutaj nie naginajmy rzeczywistości do orderów, wybierając tylko jednego gracza, tylko dostosujmy medale do rzeczywsitości.
A ta jest taka że nację do miejsca medalowego prowadziło dwóch graczy Cule i Lary.

Ja bym im dał po medalu za drugie miejsce.

Tak też zaproponowałem na administracyjnym, pełna zgoda.

wnuczus 

generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-15, 14:03   

Bodek,a co ty na to, żeby dać odznakę pocieszenia dla Rudiego np najlepszy gracz Dyplo?

Odznaki przyznane.

wnuczus 

Posted: 2011-11-15, 14:19   

Quote:
Ordery za specjalne zasługi zostały nadane.

Brązowy order

Dla obywatela Bodka za prowadzenie, zorganizowanie Dyplo 6. Za użeranie się z niektórymi uczestnikami, za niezłamanie się.

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-15, 14:54   

wnuczus wrote:
Bodek,a co ty na to, żeby dać odznakę pocieszenia dla Rudiego np najlepszy gracz Dyplo?

Ja jestem za.
"Odznaka dla najlepszego gracza D6 przyznana pośmiertnie" :D

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 14:57   

:rotfl2:

Maiar

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/332
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2011-11-15, 16:17   

Odznaki za dyplo juz przyznane a za turniej teamowy w civ5 czekam i czekam i nic? n/c

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 53/27
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2011-11-15, 20:08   

Bo Giggsiu miał super grafiki zrobić za ten turniej drużynowy. Takie godne "miszczów" :rotfl2:

giggs 

Posted: 2011-11-15, 21:12   

Znowu oni...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum