www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

win dyplo/kulturowy na Deity
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-10-25, 20:39   

Nefliqus wrote:
Ponti ty to chyba masz dzisiaj jaki zy dzie. Moonspell chcia si pochwali e zrealizowa swj plan i chwaa mu za to. Nie rozumiem po co to cae wartociowanie jaki rodzaj zwycistwa jest najlepszy. Mi si jeszcze nie udao wygra na Diety wiec dla mnie to jest wyczyn i ciesze si e komu si to udao i chce si tym pochwali, napisa jak to zrobi.
Dziki moonspell, moe nastpnym razem sprbuje zagra tak jak Ty.

Nefliqus ale tu nie chodzi o wartociowanie jakiekolwiek tylko profesjonaln rozmow.Zwycistwo Deity nie jest w CIV5 bardzo trudne,pamietam jak Moonspell musia si napoci by wygrac tak w poprzednich grach CIV3 i CIV4 i sam to przyzna ze CIV5 jest nie za bardzo wyzywajca.Jeeli Moonspellowi udao si wygra na Deity kulturowo - no to to jest naprawde wyczyn i chciaem wasnie przeczytac jak to zrobi.To ciekawo zwyka a nie adne wartociowanie.Mnie sie nie udao wygrac Deity inaczej niz poprzez Conquest ale tak ju mam :) i moje zwycistwo wydao mi si zdecydowanie za atwe niz poziomy we wczeniejszych civkach

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-10-25, 20:42; edited 2 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2010-10-25, 21:52   

:)

moonspell 

starszy szeregowy 
Posted: 2010-10-25, 22:30   

mysle,ze ani Pontiego,ani mnie nie trzeba jakos specjalnie dowartosciowywac. zabrzmi to pompatycznie i malo skromnie ale oboje mamy swoje twarde miejsce w historii krajowej sceny civ.

wracajac do tematu-zrobie tego wina kulturalnego niebawem na nowym patchu,sek w tym ze juz opisalem jak go zrobic tutaj,teraz tylko zapis dla niedowiarkow,a tacy zawsze sie znajda :)

moonspell 

starszy szeregowy 
Posted: 2010-11-09, 22:35   

oki,jak Ponti chcesz zapis z wina kulturowego to daj znac,zrobione:)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-11-10, 11:38   

No pewnie :) dawaj sejwa Moonspell :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/43
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-11-10, 13:06   

ja bym ten save da na gwna z newsem do pobrania :)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/373
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2010-11-10, 13:34   

no sam jestem ciekaw..bo gram ghandiego na deity :)

moonspell 

starszy szeregowy 
Posted: 2010-11-10, 13:46   

no wlasnie Ghandim to zrobilem,wyglada ze to najlepszy wybor :)

z ciekawostek: 3 miasta,stonehenge musowo trzeba zrobic (pottery i kalendarz od razu,produkcja na maks w czasie budowy i scinamy las workerem robiac minning zaraz po kalendarzu-czasem wyprzedzimy kompa,mi sie udalo) ,zeby miec potem inzynierow na nastepne cudy. zrobilem tez luwr inzynierem,sistine podebral mi komp ale za to chicken itze stuknalem i christo redemptora! mialem szybki kontakt z wszystkimi civkami poza siamem,ktorego dosc pozno odkrylem. naturalnie triremka,pozniej dokupilem jeszcze karawele. bylo duzo wojen,czesc nacji zostalo zniszczonych w czasie gry,tak jak i panstw miast,2 dla mnie wazne CSy polegly,na szczescie dosc pozno. siam strasznie mnie postraszyl,bo zrobil mnostwo komponentow do statku i wydawalo sie,ze nie ma szans,ale na szczescie bylo to juz po zrobieniu broadcastow,nie mialem wiec nic do roboty i wpadlem na genialny jak sie okazalo pomysl-zbudowalem carriera,zapakowalem na niego dwie atomowki i dostal dwie na stolice :D po tym jakos mu sie odechcialo budowac statek,nawet nie sadzilem ze tak to wyjdzie,to byl bardziej akt rozpaczy :) mialem mnostwo research agreementow,to jest klucz do wygrania-byc jak najmniej za kompem w nauce,aby zdarzyc porobic wazne cudy.

edit-wiem,ze zrobilem niedokladnosc,powinienem byl workerami przerobic pola z kultura na powrot na kopalnie obok stolicy,dalo by to 2-3 tury szybciej utopie,ale nie chcialem zamydlac obrazu dla osob ogladajacych,zrobilem zapis jakby mnie komp ubiegl tylko :) nie ubiegl,wiec wierzcie lub nie-ta gra jest zrobiona ironmanem,bez wczytywania bo cos nie wyszlo :)
Last edited by moonspell on 2010-11-10, 13:50; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version