www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-15, 14:15   Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)

Pakt numer 442, zaoony 2009-09-23 07:41:30 przez pawelt (Kubaj Khan)

Nazwa paktu: Rozmowy Aztecko (pawelt) - Wikingowskie (hechter)

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: pawelt
hechter
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-15, 14:15   

pawelt (Kubaj Khan) 2009-09-23 07:45:46
Witam wielkiego i mdrego wadc Wikingw.
Wielki, bo zdoa stworzy najwiksze i najmocniejsze imperium naszego wiata.
Mdrego, gdy racjonalnie jest w stanie oceni siy swoje i przeciwnika, z ktrym chce zewrze kopie. Licz na wycofanie jednostek z naszej granicy.
Obecnie posiadamy najwiksz armi na wiecie, ktra wanie rozgromia armi egipsk, trac tylko 2 jednostki.

Wojna midzy naszymi narodami bdzie duga i krwawa. A nard mongolski by tego nie chcia. Proponuj wojn na zabytki, bo widz, e w tym Wiking jest dobry. Jako zacht w wycigu wybudowalimy pierwszy i jake wielki, lecz nie ostatni zabytek.

hechter (Ragnar) 2009-09-23 08:54:45
Witaj wadco Mongolii. Podejrzewam, e nie kamiesz mwic o rzeni, jak zgotowae Egiptowi. Zanim jednak podejm jakiekolwiek kroki, chc dowodw. Pokj oczywicie jest moliwy.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-09-23 09:02:21
Dowodw niestety nie mam, bo nadworny malarz zaspa i nie zdy na wielk bitw :D
W nastpnym dniu moemy pokaza wam kronik bitwy.
Jednak jeli podejdziecie pod nasze miasto to bdziemy musieli was zaatakowa.

Spytajcie si wadcy Egiptu jak posza mu ofensywa :hyhy: i dlaczego nie bierze spirw na walk ze soniami :D

hechter (Ragnar) 2009-09-23 09:14:06
C, wielka to szkoda, i malarz popi przed tak bijatyk :) A moe uciaka w popochu z upadajcej Mongolii? ;)

Tym niemniej nie zrobi adnych gwatownych ruchw, ktrych miabym pniej aowa. Nie zaatakuj Ci, w obawie, e zniszczysz Egipt, ani nie nie zaatakuj, gdy byby to akt wielce niesprawiedliwy wobec Egiptu, ktry wybra swego czasu Ciebie.

Zatem czekam na dowody.
PS. Masz tel do Michuza? :)

pawelt (Kubaj Khan) 2009-09-23 09:19:50
Aztek ma widoczno na moje miasta dziki szpiegostwu i moe ci potwierdzi jeszcze przed moj turk, e armia egipska znikna.
Zreszt cierpliwoci. Jak dojdzie do mnie turka, to malarza popdz i nawet nie bdzie musia niczego koloryzowa ;)

A dziwne, e ragnar si skuma z egiptem, ktry wymyla jazd konn majc rydwany egipskie i chce zdobywa miasta z murami bez katapek :D Pozazdroci moecie mi takiego agresora :P

tel do michuza XXXXXXXXX (pamitaj, e ma 13 lat i siedzi w gimnazjum teraz)

hechter (Ragnar) 2009-09-23 09:28:00
Mj drogi ssiedzie. Mwic "czekam na dowody" prosz o wczytanie turki jeszcze raz przez Ciebie, unicestwienie armii Egipskiej, a nastpnie zrobienie screenw w tego pogromu. Chc to wiedzie ZANIM wykonam turk. Jest ona krytyczna, bo widzisz moje wojska pod Twoim miastem z BARDZO WANYM zasobem strategicznym.

Tak midzy nami, fakt, skumanie si z Egiptem nie byo najszczliwszym krokiem, ale miaem swoje powody.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-09-23 09:32:51
hehcu uwierz mi na sowo. Turki nie wgram jeszcze raz, bo w pracy siedz, poza tym nie pamitam czym i jak waliem.
Mog ci z pamici poda, e michuz straci 13 jednostek i w nastpnej turze straci reszt (okoo 7) bo nie wycofa si ju nimi.

Miasta ze soniami nie strac, bo zanim podejdziesz to znajdzie si ju tam ekipa co rozgromia michuza plus w miecie bd mury. Poza tym zaraz zdobd miasto michuza z drugimi soniami.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-09-23 23:02:58
Widz, e jednak wiking idzie lepo za sojusznikiem od siedmiu boleci, ktry straci wanie kolejne 9 jednostek i 2 robole przy mojej jednej katapce.
W tej chwili mam ju woln armi i mog zdecydowa gdzie j posa.
Ruch po waszej stronie.

hechter (Ragnar) 2009-09-24 08:53:33
Mongole, Ragnar ju ci dwch swoich generaw, przez ich opieszao tylko jeszcze istnieje Twoje miasto przy soniach. Wojna faktycznie bdzie duga, krawa, ale bitwy nie tocz si na moim terytorium i nie obciaj Vikingowej gospodarki, ktra zdya pobudowa wszystkie niezbdne budynki, w przeciwniestwie do Twojego kraju. Wojna zatem z kad turk wprawia Twj kraj w stagnacj, ju Stalin zaczyna Ci dogania...

Rzeczywicie, nie spodziewaem si, e Egipt okae si tak sabym wojowniczo narodem, prawdziwym kamikaze... Jednak jego zabr przez Ciebie jest nie do zaakceptowania przeze mnie, zyskaby zbyt duo terenw. Wobec tego proponuj zawieszenie broni pomidzy naszymi trzema krajami i pozostanie przy obecnych granicach. Dodam tutaj, e propozycj t przedstawiam od razu Tobie, nie konsultujc tego wogle z Egiptem.

hechter (Ragnar) 2009-10-25 18:58:47
Witaj, proponuj pokj pod warunkiem oddania mi miasta New Sarai. W zamian moemy jeszcze zjecha Egipt razem.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-10-25 20:33:43
A jakie miasto chcesz mi odda za New Sarai?

hechter (Ragnar) 2009-10-25 20:43:41
Wschodnie Egipskie, ja wezm zachodnie. I od tej pory gwarantuj pokj z mojej strony po wsze czasy i rywalizacj cudakowo-statkow.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-10-26 09:29:32

Ok, ale New Sarai nie wchodzi w gr.

hechter (Ragnar) 2009-10-26 09:34:08
W takim razie pokj nie wchodzi w gr.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-10-26 09:50:02
to zapraszamy ponownie, tym razem bdziemy znacznie lepiej przygotowani.

pawelt (Kubaj Khan) 2009-12-20 16:41:50
Czy egipcjanin nadal jest pod twoj protekcj?

hechter (Ragnar) 2009-12-20 17:01:06
Po to ta armia pod moimi granicami?

pawelt (Kubaj Khan) 2009-12-20 17:04:27
Ju raz mnie zaatakowae z egipcjaninem. Granica z tob bdzie zawsze granic niebezpieczn dla mnie i dlatego j obstawiam.
Pytam si o egipcjanina. Chce pooy kres jego cierpieniom.
Ale pewnie znowu usysz pytanie na pytanie...

hechter (Ragnar) 2009-12-20 17:57:48
Jeeli chcesz Egipt, bierz go, nie przeszkadzam. Aby zbyt nie okry mnie, chc miasto wysunite najbardziej na zachd. Nie chc wojny z Tob i nie zaatakuj Ci. Licz na to samo.

hechter (Ragnar) 2009-12-21 10:11:22
I jak Mongole? Dalej chcesz atakowa Egipt? CO z moj propozycj?
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: