www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Rozmowy wzajemnego zrozumienia" (bombel79)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   Pakt "Rozmowy wzajemnego zrozumienia" (bombel79)

Pakt numer 446, zaoony 2009-09-24 12:37:29 przez bombel79 (Imperium Bombla)

Nazwa paktu: Rozmowy wzajemnego zrozumienia

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: bombel79
Damroka
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 12:38:48
witam odleglego sasiada!!! co slychac? slyszalem wiele o duzych sukcesach wojennych... ciesze sie ze sie Wam powodzi! A moze Rzym i jego Wladca chcialby wejsc do rozgrywek pierwszej ligi swiatowej? Jest kilka kwestii w ktorych wzajemnie moglibysmy sobie pomoc :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 13:18:33
Hehe, podoba mi si sposb zagajania przez Mistrza Dyplomacji :D "sukcesy wojenne, pierwsza liga, wzajemne zrozumienie", normalnie wszystko co by potrzebowa dla poechtania swojego samopoczucia wadca bardzo wybiedzonego kraju. I cz ja mog teraz odpowiedzie?
Moe tak. Jestem otwarty Mistrzu na wszelkie koncepcje, zwaszcza ta pierwsza liga mi si podoba. Wprowad mnie zatem za kulisy lepszego wiata i prowad do wietlanej przyszoci. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 13:35:27
no to super! kolejna dobra wiadomosc dzisiejszego ranka! :)
otoz powstal wielki plan majacy na celu zbudowanie globalnego pokoju na calym swiecie... przekladaloby sie to wzrost pozycji tych krajow ktore sie przylacza...

glowna przeszkoda jest hegemonia Indii, ktora okrotnie trzyma w swoim kagancu kilka uciskany narodow... dlatego tez potajemnie szykowana jest kontrofensywa, cala potenga wolnych panstw. Uderzenie bedzie z kilku kierunkow przy wykorzystaniu naszych przyjaciol w szeregach wroga oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Ocywiscie wszystkie zdobycze sojuszniczych armii ida na ich konto... Rzym moglby sporo zyskac gdyz jest w bardzo korzystnym dla tej akcji uwarunkowaniach geograficznych... cenne beda rowniez informacje dotyczace ruchow wojsk indyjskich...

Docelowo Rzym moglby liczyc na zajecie miejsca w szostce najwazniejszych przywodcow tego swiata

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:37:44
Szste miejsce. Ojojooooj, Dobra, to rozpoczynam proces kablowania. Tylko kurcze gdzie on ma te wojo? Troch u mnie, troch u Celta, troch u Domela, troch u Martina, szed gdzie do Plewana. O rany on jest wszdzie. :przestraszony:

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 14:42:38
no, zeby bylo szoste to oboje bedziemy musieli wykonac gigantyczna prace, ale podejrzewam ze razem sie uda... jakim wojem dysponujesz i za ile moglbys wjechac w Petera lub jego sprzymierzencow?

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:51:50
Woja ju niestety nie mam zbyt duo, wic nie mog w Petera wjecha tak na pa, bo mnie zaraz zmiecie. Musz mie u siebie powane wsparcie.

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:55:13
No i nie wycofuj si tu z obiecanek. Szste miejsce i ani kroku wstecz. Sowo si rzeko. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 14:59:41
nie no spoko... bedzie szoste... generalnie dobrze jakbys przylaczyl sie do ataku wraz z silami Bodka, on niby sciemnia ze bedzie pokoj, ale koniec koncow, jak dojdzie moja piechota to ruszymy dalej... wtedy bedzie potrzeba akcja dywersyjna... nie chodzi nawet o sama walke, ale o odsuniecie uwagi Petera... no wiesz... zeby uziemic kilkadziesiat jego jednostek...

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 15:12:50
Czyli mam go podprowadzi na czyste pole pod Wasze wojo, tak jak to mia zrobi Maxi z Celte? :D Tylko e Peter nie jest w ciemie bity, on koryguje wszystkie plany operacyjne i wnosi swoje poprawki. Czujny jest skubaniec. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 15:20:00
nie, chodzi o to zeby w okreslonm momencie stworzyc zagrozenie tak aby musial odciagnac z 1/3 swojego woja z glownego miejsca udezenia...

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-25 08:33:41
no i chcialbym skorzystac z przejscia przez twoje tereny... to tez powinno petera nieco zdziwic :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-25 09:26:27
Trzeba wzi te pod uwag fakt i Peter nie jest najmocniejszy psychicznie i moe si zaama zbyt drastycznymi zwrotami akcji. ;)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-25 09:30:01
Damroka, nawet nie wiesz jak pieknie wyglada zdziwiony Peter :)

Bobek w d3 mial na prawde swietny ubaw... grajac szablonowo w tym dyplo nie zdzialasz zbyt duzo, natomiast taki zwrot akcji spowodowalby ze za 2-3 lata wszyscy pamietaliby jak sprytny Damroka zalatwil poteznego Petera :)

co ty na to?

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-26 14:55:45
no to nie bedziesz szosty :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-26 15:44:25
no nie, nie zostawiaj mnie tak. Masz jeszcze mnstwo sojusznikw, napewno nie wszyscy zdradzili. Bd dobrej myli. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-10-05 09:19:34
ciagle moge ci zagwarantowac szoste miejsce... ale widz eze Ty masz ambicje byc wyzej... no nic, probuj!

Damroka (Imperium Damroki) 2009-10-05 09:22:07
Mam ju strzelcw, wic zaraz tu zrobi rozpierduch w moim rejonie :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-10-05 09:22:49
no pieknie :) jak moge ci pomoc? chyba nie zamierzasz puscic plazem maxiemu? :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-10-05 09:30:36
No oczywicie. Maxi to najwikszy bandyta. Jako pierwszy mnie zaatakowa i dugo nie chcia odda zagrabionego miasta. Tego si nie zapomina. W dodatku Wielkiego Inyniera, ktrego miaem na odkrycie konstytucji i zdobycie religii musiaem przeznaczy na Zoty Wiek i dokona olbrzymiego wydrenowania populacyjnego w swoim kraju. To on jest najwikszym winowajc mojego obecnego stanu. O szste miejsce to inni by mnie prosili. Teraz to jedzibym czogami. Co za potworno.
Maaaaxiiiiii nie darujeeeee!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version