www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Rozmowy wzajemnego zrozumienia" (bombel79)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   Pakt "Rozmowy wzajemnego zrozumienia" (bombel79)

Pakt numer 446, założony 2009-09-24 12:37:29 przez bombel79 (Imperium Bombla)

Nazwa paktu: Rozmowy wzajemnego zrozumienia

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: bombel79
Damroka
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 12:38:48
witam odleglego sasiada!!! co slychac? slyszalem wiele o duzych sukcesach wojennych... ciesze sie ze sie Wam powodzi! A moze Rzym i jego Wladca chcialby wejsc do rozgrywek pierwszej ligi swiatowej? Jest kilka kwestii w ktorych wzajemnie moglibysmy sobie pomoc :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 13:18:33
Hehe, podoba mi się sposób zagajania przez Mistrza Dyplomacji :D "sukcesy wojenne, pierwsza liga, wzajemne zrozumienie", normalnie wszystko co by potrzebował dla połechtania swojego samopoczucia władca bardzo wybiedzonego kraju. I cóz ja mogę teraz odpowiedzieć?
Może tak. Jestem otwarty Mistrzu na wszelkie koncepcje, zwłaszcza ta pierwsza liga mi się podoba. Wprowadź mnie zatem za kulisy lepszego świata i prowadź do świetlanej przyszłości. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 13:35:27
no to super! kolejna dobra wiadomosc dzisiejszego ranka! :)
otoz powstal wielki plan majacy na celu zbudowanie globalnego pokoju na calym swiecie... przekladaloby sie to wzrost pozycji tych krajow ktore sie przylacza...

glowna przeszkoda jest hegemonia Indii, ktora okrotnie trzyma w swoim kagancu kilka uciskany narodow... dlatego tez potajemnie szykowana jest kontrofensywa, cala potenga wolnych panstw. Uderzenie bedzie z kilku kierunkow przy wykorzystaniu naszych przyjaciol w szeregach wroga oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Ocywiscie wszystkie zdobycze sojuszniczych armii ida na ich konto... Rzym moglby sporo zyskac gdyz jest w bardzo korzystnym dla tej akcji uwarunkowaniach geograficznych... cenne beda rowniez informacje dotyczace ruchow wojsk indyjskich...

Docelowo Rzym moglby liczyc na zajecie miejsca w szostce najwazniejszych przywodcow tego swiata

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:37:44
Szóste miejsce. Ojojooooj, Dobra, to rozpoczynam proces kablowania. Tylko kurcze gdzie on ma te wojo? Trochę u mnie, trochę u Celta, trochę u Domela, trochę u Martina, szedł gdzieś do Plewana. O rany on jest wszędzie. :przestraszony:

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 14:42:38
no, zeby bylo szoste to oboje bedziemy musieli wykonac gigantyczna prace, ale podejrzewam ze razem sie uda... jakim wojem dysponujesz i za ile moglbys wjechac w Petera lub jego sprzymierzencow?

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:51:50
Woja już niestety nie mam zbyt dużo, więc nie mogę w Petera wjechać tak na pałę, bo mnie zaraz zmiecie. Muszę mieć u siebie poważne wsparcie.

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 14:55:13
No i nie wycofuj się tu z obiecanek. Szóste miejsce i ani kroku wstecz. Słowo się rzekło. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 14:59:41
nie no spoko... bedzie szoste... generalnie dobrze jakbys przylaczyl sie do ataku wraz z silami Bodka, on niby sciemnia ze bedzie pokoj, ale koniec koncow, jak dojdzie moja piechota to ruszymy dalej... wtedy bedzie potrzeba akcja dywersyjna... nie chodzi nawet o sama walke, ale o odsuniecie uwagi Petera... no wiesz... zeby uziemic kilkadziesiat jego jednostek...

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-24 15:12:50
Czyli mam go podprowadzić na czyste pole pod Wasze wojo, tak jak to miał zrobić Maxi z Celte? :D Tylko że Peter nie jest w ciemie bity, on koryguje wszystkie plany operacyjne i wnosi swoje poprawki. Czujny jest skubaniec. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-24 15:20:00
nie, chodzi o to zeby w okreslonm momencie stworzyc zagrozenie tak aby musial odciagnac z 1/3 swojego woja z glownego miejsca udezenia...

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-25 08:33:41
no i chcialbym skorzystac z przejscia przez twoje tereny... to tez powinno petera nieco zdziwic :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-25 09:26:27
Trzeba wziąć też pod uwagę fakt iż Peter nie jest najmocniejszy psychicznie i może się załamać zbyt drastycznymi zwrotami akcji. ;)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-25 09:30:01
Damroka, nawet nie wiesz jak pieknie wyglada zdziwiony Peter :)

Bobek w d3 mial na prawde swietny ubaw... grajac szablonowo w tym dyplo nie zdzialasz zbyt duzo, natomiast taki zwrot akcji spowodowalby ze za 2-3 lata wszyscy pamietaliby jak sprytny Damroka zalatwil poteznego Petera :)

co ty na to?

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-09-26 14:55:45
no to nie bedziesz szosty :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-09-26 15:44:25
no nie, nie zostawiaj mnie tak. Masz jeszcze mnóstwo sojuszników, napewno nie wszyscy zdradzili. Bądź dobrej myśli. :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-10-05 09:19:34
ciagle moge ci zagwarantowac szoste miejsce... ale widz eze Ty masz ambicje byc wyzej... no nic, probuj!

Damroka (Imperium Damroki) 2009-10-05 09:22:07
Mam już strzelców, więc zaraz tu zrobię rozpierduchę w moim rejonie :)

bombel79 (Imperium Bombla) 2009-10-05 09:22:49
no pieknie :) jak moge ci pomoc? chyba nie zamierzasz puscic plazem maxiemu? :)

Damroka (Imperium Damroki) 2009-10-05 09:30:36
No oczywiście. Maxi to największy bandyta. Jako pierwszy mnie zaatakował i długo nie chciał oddać zagrabionego miasta. Tego się nie zapomina. W dodatku Wielkiego Inżyniera, którego miałem na odkrycie konstytucji i zdobycie religii musiałem przeznaczyć na Złoty Wiek i dokonać olbrzymiego wydrenowania populacyjnego w swoim kraju. To on jest największym winowajcą mojego obecnego stanu. O szóste miejsce to inni by mnie prosili. Teraz to jeździłbym czołgami. Co za potworność.
Maaaaxiiiiii nie darujeeeeeę!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum