www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Pakt Rosyjsko - Turecki" (Marw)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Pakt Rosyjsko - Turecki" (Marw)

Pakt numer 299, założony 2009-07-08 09:20:02 przez Marw (Imperium Marwa)

Nazwa paktu: Pakt Rosyjsko - Turecki

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Marw
gaston
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-08 09:30:12
Witaj

Utworzyłem tajny pakt aby łatwiej prowadzić rozmowy. Załączam mapkę abyś mógł zobaczyć moje położenie

Moje ziemie to to zielone na lewym skraju mapy. Ty jesteś po prawej. Po drodze jest korea. no i jak widzisz barbarzyńcy zrobili sobie miasto zaraz obok mojego. Planuje je przejąć ale koreańczyk się nie zgadza twierdząc że to za blisko jego stolicy. Zresztą teraz i tak muszę skupić się na obronie bo Arab narobił sporo cameli i idzie na mnie z dwóch stron. Namawiam jego sąsiadów do ataku na niego. Może coś z tego wyjdzie. W demo widzę że Arab ma mniej więcej tyle wojska co ja. A że sporo tego na mnie puścił to w miastach będzie maił niewiele obrony tym bardziej że ma ich teraz 4. Fajnie by było gdyby udało się rozprzestrzenić Twoją religie na mój kraj. Ale najpierw nasze nacje muszą się spotkać i zrobić Open border. łatwiej by też mi było gdybym zdobył już to miasto barbów. Wtedy byłaby bezpośrednia droga morska między nami.

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-08 21:56:18
bardzo milo to wiedziec sultanie - korewanczyk to nasz wspolny przecviwnik zatem - pobil juz hindusa na poludnie od siebie i ma slonie tak ze uwazajcie :D
z islamem bedziemy sie starac - dobrze by bylo gdybyscie sprobowali dotrzec albo droga morska albo ladowa, poniewaz niefart sprawil ze nie mamy z tej strony ani portu ani zwiadowcow
w ramach wymiany informacji wiedzcie ze nad tym morzem mieszkaja jeszcze hindus drugi i anielski holender...

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-10 20:44:41
sluchy nas doszly ze w wasalny stosunek popadliscie - nam to nie przeszkadza, rzeknijcie co tam na froncie i audiencje u waszego suwerena zawolajcie - sa wieksze problemy na swiecie niz korea...

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-10 21:11:55
o jakich to problemach piszesz?

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-10 21:17:05
cale plemiona sa wyrzynane - padlo i zostalo spalonych juz wiele nacji, zaczynam sie obawiac o nasze istnienie ... korea jest glownym problemem ale aztek podejrzewm o wiele wiele wiekszym

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-13 16:23:02
Witaj

Za turę mój zwiadowca będzie u Twych granic. W tej chwili koreańczyk stracił to miasto które stało na naszej drodze. Ja zdobyłem już to miasto barbów. Czy dasz radę wystrugać jakiegoś misjonarza dla mnie? Bo nie wiem ile trzeba będzie czekać by islam rozprzestrzenił się u mnie przez OB

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-13 16:59:10
z misjonarzem na razie bedzie bardzo ciezko, ale ob spoko

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-30 11:28:06
Witaj

Już od paru tur mam u siebie Islam:) Obyło się bez misjonarza.
Co tam u Ciebie słychać? Masz w tej chwili z kimś wojnę? Jak wyglądają Twoje stosunki Siedzącym Bykiem? Wiem że on w tej chwili walczy z Koreą.

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-30 23:50:00
siedzacy byk ma swoje problemy, ja mam swoje z hindusem... co do islamu - papieza nam wybierac probuja i swiete miejsca olac moczem!!! jeslis prawowierny i dobry przyjaciel trzeba dobrze przemyslec rezolucje...

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-31 10:55:49
Witaj

Ponieważ wyznajemy wspólną wiarę i nasze stosunki zawsze były w porządku więc chce Cie ostrzec przed Siedzącym Bykiem. Mam informacje z pierwszej ręki że planuje on atak na Twoje państwo. Wypytuje on Twoich sąsiadów o Ciebie. Ze mną również próbuje pogrywać. Więc nie wiem jakie masz z nim stosunki ale lepiej na niego uważaj.

gaston (Imperium Gastona) 2009-07-31 13:49:51
dziekuje za ostrzerzenie- w rezolucji najnowszej glosuj na nie zobaczymy ile mamy glosow

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-31 14:08:49
Dobrze. Tak właśnie zrobię.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum