www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Krwawe Serca" (Lbednar)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Krwawe Serca" (Lbednar)

Pakt numer 251, założony 2009-06-24 23:12:13 przez Lbednar (Imperium LBednara)

Nazwa paktu: Krwawe Serca

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Lbednar
barnaba
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-25 13:52:43
Sluchaj rozmowilem sie jeszcze z francja która jest na poludniowym zachodzie twoim i jak mowia ze jak sie spotkacie to mozna sie dogadac.
Mam taka koncepcje ja robie pakt z nasza trojka czyli dzikie ziemie i obie francje.Kazdy z nas szuka dalej soszjusznikow czyli u ciebie jest to Anglia i jeszcze ktos pewnie mysle ze trzy panstwa jest optymalnie.Powstaje kolejny sojusz.
I oba sojusze sie zazebiaja nie ma balaganu i mozna sie spokojnei dogadac a kazdy ma dodatkowego partnera do swoich dzialan ja z angla mam swietne stosunki ale niestety nie graniczymy.
Ja robie kolejny pakt trzy osobowy z Anglia która mam na zachodzie i kims jeszcze.

Takie kola zebate razem to wszystko ladnie pracuje nasza ekspansja idzie na polnoc i poludnie.
Jak ci to odpowiada to zaloz pakt tego rodzaju i wtajnych pakt ze mna i anglia z ktora sasiadujesz.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-25 19:21:30
Co za perfidne małe pokurcze gadaja o pokoju a podeszli mi pod miasto łucznikami i jeszcze mówią że zająłeś ich tereny i chcą to jakoś "rozwiązać".
Tobie też sugerują takie rozwiązania ?

Z przerażeniem odkryłem ze indianie którzy ochraniaja poszukiwaczy złota czasem na nich polują i jedza ich jak małpy :O

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-26 17:48:46
I jak sytuacja atmosfera sie zageszcza i bedzie tzreba podjac jakies konkreten decyzje widze ze na polnocy szukaja juz pretekstow do wojen.Co robimy dalej masz jakis plan bo ja deczko skolowany jestem wiec zdaje sie na ciebie :D

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-03 11:25:00
Jezeli masz jakies zagrozenia ze strony sasiada dawaj znac na X a wysle siły porzadkowe :)
planuje Blitzkrieg za okolo 10 tur na ... jezeli chcial bys uczestniczyc w tej akcji i zagarnac jedno z miast daj znac

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-03 11:29:51
Jasne teraz robie glownie wojo narazie chyba nie ma zqagrozen a do dobrych planow chetnie sie przylacze jesli sa po drodze

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-03 11:30:17
Jezeli masz jakies zagrozenia ze strony sasiada dawaj znac na X a wysle siły porzadkowe :)
planuje Blitzkrieg za okolo 10 tur na ... jezeli chcial bys uczestniczyc w tej akcji i zagarnac jedno z miast daj znac

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-05 12:07:19
I co dalej?
Skoro krzsia chcesz atakowac to nie ma co paktu z nim podpisywac,
A ziemie bombla sa dla nas naturalnym terenem wspolnej ekspansji
nie mamy innego sasiada ktorego by mozna bylo wspolnie zaatakowac.
Ja go za zagozenie uznaje i predzej czy pozniej trzeba ten problem rozwiazac.
Wiem ze sie z nim dogadujesz troche to dobrze bedzie go mozna zmylic jakos.
Wiec na razie lepiej robic lagodne miny i rozwijac sojusz o twardych sojusznikow ktorzy nie sciagna na nas klopotow.

Z druga francja sojusz to dobra rzecz i jestem za, tym bardziej ze planujesz atak na grecje.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-06 15:30:17
nie wiem po co bombla dopisales mowilem ci ze nie jest mi to na reke wole zeby nie czul sie za pewnie i wykrwawial na wnuczusiu oslaniajac tyly
Nie chcialem podwazac naszej wspolpracy na forum i tylko dlatego tam nic nie pisze ale takie rozwiazania nie podobaja mi sie wolalbym abys takie decyzje konsultowal trzeba prowadzic wspolna i zgrana polityke zagraniczna

Jak sobie wyobrazasz takie stowarzyszenie Bombla?
Chcesz mu pomoc jak go pawel zaatakuje?
i pisal bys tu cos bo otwarte forum nie jest najlepszym rozwiazaniem
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum