www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2009-09-24 Rudi2 - dziad
Author Message
dzia 

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 32/19
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2009-09-24, 00:23   2009-09-24 Rudi2 - dziad

1. Rudi2
2. dziad

nie wiem,nie kumam was trochę,ja gram dla frajdy,a co niektórzy każdą gre jakby o złote gacie grali,to chyba przez ten rank.rudi,przecież dobrze wiedziałem że nie mam zadnych szans,powiedziałem że już się poddaje(bałes sie że cie oszukam?),chciałem tylko zobaczyć spektakularny finał jak pół mln.woja idzie do piachu,ale ty się chyba obraziłes że się bronie i wolałes plądrować kopalnie :rotfl:
ech,może to ta późna godzina że gadam od rzeczy,ale nie będe chyba grał do ranku,może dzięki temu gry się staną dużo ciekawsze.peace
Postaw piwo autorowi tego posta

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2009-09-24, 09:19   

Dziadku od przedwczoraj była oczywista twoja przegrana lecz ty oświadczyłeś "walkę do zniszczenia twojego ostatniego wojownika". By tego dokonać należało zjechać całe państwo. Rozumiem, że po paru godzinach klikania znudziło ci się to i zmieniłeś zdanie, że poddasz gdy zdobędę ci stolicę lecz skoro już przeklikałem 4 godziny (za każdym razem wyczekując prawie cały czas twojej tury) to uznałem że te ostatnie 30 min pogromu rycerzami już przecierpię. Widać tobie nie starczyło wytrwałości :rotfl:

dzia 

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 32/19
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2009-09-24, 14:05   

pierwsze.też byłem już zmęczony bo późno było i nie miałem zamiaru czekać aż po kolei będziesz każde miasto rozwalał.mówiąc o "ostatnim wojowniku"chciałem tylko żebyś wszedł wojskiem i żeby nudną w sumie gre zakończyć chociaż jakoś wyraźnie. nie sądziłem że tak to odbierzesz,naprawdę niektórym by się troche chillu przydało.
po drugie.timer był ustawiony na slow,a ja bardzo rzadko wykorzystyawłem więcej jak połowe czasu,poprostu ty szybko robiłeś,więc nie pitol.
po trzecie.to ty byłeś na straconej pozycji,tak,tak :D na początku miedź ci zablokowałem i szybko parę axów sciąłem i podłączyłem gienka,juz szedłem na stolice twoja,ale zrezygnowałem,to była moja najgłupsza decyzja w tej grze.tereny startowe były badziewne strasznie co w pewnym momencie spowodowało że nie mogłem utrzymac wojska które szło na ciebie na górnym odbiciu.
wygrałeś bo szybciej posłałeś setów na te lepsze na północy,a ja nawet nie mogłem cie zaatakować,strajk :[
nie była oczywista moja przegrana do momentu kiedy straciłem dolne odbicie.miałem na ciebie spy punkty i trochę techów ukradłem,niestety na inżynierie juz nie starczyło czasu(zabrakło parę tur) i moi pikusie niestety nie ujrzeli świata,na co bardzo liczyłem i głównie dlatego chciałem sie utrzymac jak najdłużej.
mimo wszystko dzięki za gre.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum