www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Wykorzystywani w Pakcie Zary" (bogdandz)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-06-12, 11:22   Pakt "Wykorzystywani w Pakcie Zary" (bogdandz)

Pakt numer 167, założony 2009-04-03 23:35:16 przez bogdandz (Imperium bogdandzLandii)

Nazwa paktu: Wykorzystywani w Pakcie Zary

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: bogdandz
Centurion
didi
Treviss
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-06-12, 11:22   

bogdandz (Imperium bogdandzLandii) 2009-04-04 00:01:17
Szacunek dla władców. :-)

Pakt ten jest stworzony ponieważ szukałem równowagi dla Paktu, który dawno temu stworzyli nasi sojusznicy bez naszej wiedzy dla "czystego porządku" jak to napisał Cola w działaniach wojennych Korea, Chiny i Skandynawia.

Jasne jest, że różne działania i akcje omawia powyższa trójka bez nas, ale jakże o nas, i podstawowe pytanie dlaczego bez nas? Bo korzystając z naszej pomocy i naszych jednostek nie zapewniając nam jednocześnie bezpieczeństwa.

Każdy może sprawdzić, że nasi liderzy wojenni są również liderami w grze Dyplo wyprzedzając punktowo pozostałych. Oczywiście dzieje się tak też dlatego, że korzystają z naszej sowitej pomocy nie oddając niczego w zamian.

Czas wojny to czas regresu technologicznego, jednakże nasi partnerzy wojenni oprócz Skandynawii są od nas lepsi. Spychając Nas - wewnętrzne Państwa sojuszu bez wojska pieniędzy i technologi do roli świadków gry.

Nie jest moją rolą buntować tu wszystkich przeciw Sojuszowi, ani ugrać coś na tym pakcie - po prostu gdy będziemy równoważnymi sojusznikami i będziemy tak samo traktowani nie będzie o czym tu pisać. Jednak czas wojny to czas regresu technologicznego, jednakże nasi partnerzy wojenni oprócz Skandynawii są od nas lepsi. Spychając Nas - wewnętrzne Państwa sojuszu bez wojska pieniędzy i technologi do roli świadków gry. Chodzi mi raczej by nie dać się za bardzo wykorzystywać a potem zginąć w mgnieniu oka pod naporem średniego gracza z Dyplo.

Chciałbym poruszyć temat:
1. Dlaczego Chiny, Korea i Viking nam nie ufają i zrobili osobny pakt?

bogdandz (Imperium bogdandzLandii) 2009-04-05 11:12:38
Myślę, że gdyby Chiny, Korea i Viking dawali zrzuty na forum nasze główne "Plaga ZARY" hitoria potoczyła by się inaczej. Nie czuliśmy wcale wojny - mieliśmy tylko dawać, dawać, a tak naprawdę takie zrzuty ekranowe pokazują i wywołuję w członkach sojuszu zaangażowanie, potrzebę, udział - każdy coś tam mógłby pomóc czuje że może wykombinować, wziąść udział.
Myślę że nie da się tego odkręcić.

Jeszcze jedno Cola sugeruje, każdy ma tych "Paktów" bądź ile. Ja nie mam :(
Zaledwie kilka jeden stary z didi, stary z IPP, Zara i jeszcze tam jakiś.

Treviss (Imperium TrevissLandii) 2009-04-05 13:04:07
ja mam kilka paktów
a co do tej wojny to faktycznie jej nie czuje
w sumie to tylko slyszymy o tym kto ile kasy potrzebuje :D

didi (Imperium didiLandii) 2009-04-06 15:07:57
Mam stary pakt z Zulusami i niemal równie stary z Mongolami i Japonią odnośnie negocjowania pokoju jak mnie kiedys chcieli zjechać, juz od dawna nie użuwany. To wszystko, czyli w sumie nic :)

Odnośnie przytoczonych problemów...to ja dla siebie nie widzę juz problemów żadnych. Od dawna moj udzial w tym swiecie jest czysto symboliczny, raz że mam malutkie panstewko, dwa, że oddawanie kasy i jechanie spora ilośc tur z nauką na zero sprawilo, ze mam jeddno z najbardziej zacofanych panstw technologicznie. Dalej... mój glos w sojuszu jest żaden i nie widze zadnych perspektyw dla Majów, takze jezeli chodzi o ewentulna zmiane sojuszy. Świat za bardzo sie juz spolaryzował.
Reasumujac...z powodu ogolnej bezsilnosci czekam juz tylko spokojnie na egzekucję. Czy jestem , jestesmy wykorzystywani? Prosze wladcow o wybaczenie, ale nie chce sie juz Mayom tego analizowac, z powodow o ktorych powyzej jest to i tak juz dla nas bez zadnego znaczenia.

z powazaniem Pacal II
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum