Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Regulaminy, ogłoszenia, pytania - Sala Chwały - kiedy będzie zrobiona

Bobek1971 - 2008-09-05, 14:05

też beny tak myśle ;) ale wiesz co sobie bobek pogada to pogada....a tak apropo Hall of Fame? :rotfl: ;)
LDeska - 2008-09-05, 14:34

Ludziska a czemu nikt inny tego nie może zrobić? Ja dzisiaj parę godzin spędziłem na aktualizacji strony głównej...
Bobek1971 - 2008-09-05, 15:48

no ja tego nie umiem :)
Beny - 2008-09-05, 15:50

To do mnie było :P

Ja muszę jeszcze ligę poprawić :)
A gdzie drugi admin? :P

LDeska - 2008-09-05, 18:59

Nie no, zrobić salę chwały to każdy może Bobek :) chodzi o przygotowanie tekstu, przekopanie się przez całe forum i odnalezienie wątków o starym CCL z Niemcami i Francuzami, o naszych grach z Rosjanami, o wszystkich pucharach i turniejach gdzie braliśmy udział, dyplo, puchary KAC, GwD, Liga, Mistrzowie Sezonów, Kto kiedy był pierwszy w Rankingu KAC (DIK i ELO pewnie by trzeba było wziąć pod uwagę). To jest główny problem, bo samo sformatowanie tekstu na potrzeby strony WWW o ja chętnie zrobię...
Beny - 2008-09-05, 19:33

hehe, no właśnie. Niech ktos poszuka i przygotuje :)

Ale ja myślałem raczej o takim półautomacie, gdzie to wszystko byłoby sobie w tabelkach (rodzaje wyróżnień) i potem tylko admin klika zawodnika, przyporządkowuje mu odpowiedni puchar i to sie tam samo już przez skrypcik przemieli :)
No i ktoś by musiał te ikonki pucharów dorobić :)
No i styl na forum zmienić przy okazji :)

Bobek1971 - 2008-09-05, 20:38

LDeska wrote:
Nie no, zrobić salę chwały to każdy może Bobek

to ja zrobie w grudniu jak mi się Bobinka urodzi [z trzecim łatwiej mi pójdzie :P ]...ty mi tu Bobkiem tego tamtego nie wycieraj...ja tu sie dwoje i troje, żeby jako taką aktywnośc zachować na forum a ty mi tu takie tam tego ;)

ponti - 2008-09-05, 21:12

Ja musze coś dopisac bo mnie Bobek w postach wyprzedził :P
LDeska - 2008-09-06, 15:56

Bobek, tam miał być przecinek :) nie miało być "to może każdy Bobek" tylko "to może każdy, Bobek" sorki że tak zabrzmiało, ale się teraz uśmiałem jak to przeczytałem :D

Nie chodziło mi żeby to robił Beny czy Bobek, tylko że każdy to może zrobić. Zresztą ja to już zacząłem robić kilka miesięcy temu, więc część tej Sali Chwały jest już u mnie na dysku zrobiona (ale dużo jeszcze zostało). Jak by ktoś z was to zaczął robić, to niech mi da znać - podeślę mu to co zrobiłem. A jak nikt, no cóż to oczywiście ja kiedyś to wreszcie zrobię :)

ponti - 2009-02-03, 22:25

Dobra co trzeba zrobic to moze sie zrobi ,jak ktos ma to przygotowac to moze napiszcie co potrzeba i pomyslimy wspolnie i ochotnik sie znajdzie :D