Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Zgłaszanie gier do rankingu Civ4 - 2007-12-30 Morfik - plewan_79

plewan_79 - 2007-12-30, 20:02
Post subject: 2007-12-30 Morfik - plewan_79
1. Morfik
2. plewan_79

konty, non fin. Szło lepiej niż poprzednio. 7 miast, stolic "18", Astro koło 740AD, Fregaty byłyby kolo 1000AD, ale k...a nie podłączyłem żelaza. Zapomiałem :wstyd: No to zatrzymałem naukę, zacząłem robić seta i galeony i jednostki do obrony. Nie zdążyłem. Morfik miał Astro, znowu farta na morzu i uciechę "po co Ci Chemia bez żelaza?" grrrrrrr.

Może miałbym tą Chemię i w 900AD, ale urodził mi się Artysta, gdy potrzebowałem Naukowca. Kliknąłęm specjalistę na 3 tury żeby poszerzyć granicę no to sobie zapamiętał i urodził się jakiś palant "Li Po". Chyba "LiPa". Sprawdziłem - to wielki chiński poeta. Niech go szlag!

Anyway, gratki Morfik! Fajnie się z Tobą gra :)

Muszę przyspieszy te techy o jakieś 150 lat i Ci pokażę! :konik:

Morfik - 2007-12-30, 22:30

Fajna gra ale ją trochę spieprzyłem nie poszło tak jak chciałem :( koło stolicy był kamień i tak się na niego zapatrzałem że zapomniałem o bożym świecie i zmieniłem trasę odkrywania techów :papa2: od ustalonej ale na szczęście zdążyłem się po tym pozbierać walnąłem kilka cudaków i do przodu. (Te ważniejsze cuda były moje ) Jak zwykle plewan trzepał wielkich :zdziwko: Ale na szczęście cudaki mnie ratowały :P . Astro rzeczywiście plewan miał szybko
Najgorsze dopiero nadeszło jak zobaczyłem co odkrywa Chemia :przestraszony: :przestraszony: Na szczęście miałem już kilka galeonów i kchnetow:) A plewan jak zwykle miasto miał puste no prawie puste dwa wariory tam były :D Uratowała mnie mapa bo był tylko jeden iron i brąz do do tego nad wodą :] spaliłem mu 3 miasta portowe i było po grze może i plewan miał chemie ale co mu po chemii bez ironu :rotfl: :rotfl: Najfajniejsza była końcówka wbijam się w okolice stolicy i patrze a stolicy bronią wariory nawet sporo ich było :viking4: :viking4:

P.S Super mi się z tobą gra :) Aktualny stan gier konty no fin astro 3:1:D Teraz pora na nauczyciela borysku szykuj się : :kumple:

borys - 2008-01-02, 11:50

:padam:
z miłą chęcią zagram :D