Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Zgłaszanie gier do rankingu Civ4 - 2007-06-22 Boixos - Marioramst

Marioramst - 2007-06-22, 10:39
Post subject: 2007-06-22 Boixos - Marioramst
1. Boixos
2. Marioramst

Gra Puchar KAC 2 / KAC Cup 2 » I Runda / First Round » Marioramst - Boixos
http://forum.civilization...42afe14b3#26232

Grałem Inkami, były początkowo problemy z połączeniem się ale daliśmy radę. Przyszły 4 charioty Boixosa po około 30-60 minutach i pozamiatały. To prawdopodobnie było trik z chariotami o którym tu gdzieś czytałem :P . Rozegraliśmy parę bitew nawet kilka wygrałem ale ostateczne przyjście 4 chariotów i atak na nie 6 qu(coś tam) przyniosło wynik zniszczeń 6:0. Przejęcie kolejnego miasta to była tylko formalność.
Charioty nie do zdarcia... no ja za późno o konikach pomyślałem... drugie miasto postawione troszke z boczku ale grałem na spontana, tak bywa :D

Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej grze.

Ps. Pierwsze gra multi, wogóle prawdę mówiąc to jedna z pierwszych gier na civ4 :) więc warto aby się nie zmarnowała i została wpisana do rankingu.

ponti - 2007-06-22, 10:41

Przynajmniej jako pierwszy nie odpadłes z Pucharu :zalamany: :wstyd:

Jak masz ochote zagrac zapraszam serdecznie złapiesz nas wszystkich na xfire ciągle ktos siedzi i poluje na grę wiec nie ma problemu jakbys mial ochote poćwiczyc moge udzielic Ci kilku wskazówek i z Twoim doswiadczeniem będziesz masakrował po jakichs 20 -30 grach

Marioramst - 2007-06-22, 13:24

A myślałem ze to ja pierwszy odpadłem z turnieju :) Tak czy inaczej jestem na szarym końcu... chyba ze będzie walkower.

Dzięki Ponti jak będę miał ochotę pograć to się na pewno zgłoszę. Powodzenia.

Beny - 2007-06-22, 15:51

Ja odpadne trzeci, może już dziś ;)