Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Zgłaszanie gier do rankingu Civ4 - 2007-03-19 martinpol + domel - RicoRG + Richards

RicoRG - 2007-03-19, 19:28
Post subject: 2007-03-19 martinpol + domel - RicoRG + Richards
1. martinpol + domel
2. RicoRG + Richards

konty od astro non fin

slabo na poszlo jakos dotrwalismy do atomow puzniej niebylo juz szans zabraklo 1,5
techa.

Martin - 2007-03-19, 20:33

Super gra i długa. My mieliśmy duzo wcześniej Astro i z 10 galeonów, zablokowaliśmy im porty. Ptem mały atak, spaliłęm miasto Ricowi najpierw, a potem Richardowi. Potem z atakami na miasta było juz ciężko. Postanowiliśmy załatwić ich samolotami i się udało. Najpierw poszły w dym okolice największego portu Richarda, a potem podpłyneliśmy carierem dalej i Domelek popalił usprawnienia przy stolicy Richada - chatki i co sie dało. Póxniej musieliśmy uciekać flotą bo Richard usprawnił z 15 Destrojerów i mnie prawie wykosił z morza. Wojaska mieli więcej niż my, więc jedyna nadzieja to był atom!!!!!
Domel raz, dwa zrobił Manhatana i mielismy atom. Poszła w dym stolica Ricoga i poddali.
Gratki dla Domela, z którym się wzorowo gra. Podzieliliśmy się zadaniami i wychodziło to super. Przy okazji nauczył mnie paru rzeczy :) ale o tym sza Domelku:) bo wsyd :P

domel - 2007-03-19, 23:54

To była piękna rozgrywka :) Kluczem do sukcesu były piramidy i naukowcy których dołączałem do stolicy i nienagannie utrzymywana produkcja, praktycznie przez większą część gry miałem największą. Jednak naszym słabym punktem było to że to marti miał tylko miasta portowe i można było tylko 1 heroik epik zrobić co wiązało się w sumie z traceniem po jakimś czasie panowania na morzu. Ale duża przewaga technologiczna pozwoliła nam później destrojerami pogonić chłopaków. Co doceniłem dopiero w tej grze bo wcześniej nie miałem okazji to samoloty, poprostu wystarczyło zaledwie ok 8 tur aby tak zjechać chatki przy stolicy Richarda że w kasie to się cofnął do poziomu średniowiecza ;) .

Dzięki za gre

A graliśmy tak:
rico - cezar
richards - bismark
marti - bismark
ja - peter